Moralność, czy amoralność

Moralność, czy amoralność

Wczoraj poinformowałem was, że 95 procent pierwotnych autorów antysystemowych i 17 tysięcy czytelników (1), już nie walczy z systemem i własnymi słabościami (2), lecz dostosowało się do jego szalonych, szablonowych antywartości i chorych wymogów.

Dzieje się tak z powodu społecznego, kulturowego, cywilizacyjnego, towarzyskiego i zawodowowego nacisku na fetysz mamona, pozycji, roli … i poprawności politycznej, która nakręca łaknienie (3), na wyżej wymienione fetysze.

Półprawdy, abstrakcje, mity, sensacje, szkolenia, książki, nowi sponsorzy, kuszą sprzedawczyków wizjami pełnych portfeli, co rodzi egoizm, nieubłaganie pędzący w kierunku mani wielkości, budowanej na ideologii żerowaniu człowieka, na człowieku.

Wystarczyło tylko na chwile zejść z drogi prawdy i nagiąć logikę do formy regulowanego i kontrolowanego absurdu, aby wytworzyć nowy, powszechny cool trend, dostosowywania prawdy do reguł teorii spiskowych, tłumaczonych za pomocą reguł edukacji lustrzanej (4) oraz poprawności politycznej, kreującej się ideologią walczącej tezy i antytezy (5).

Ten nowy, fascynujący rynek zbytu, odszedł od logicznych faktów, na rzecz kontrolowanego podziału, kłótni, buntu i zawieruchy, ozdobionej tysiącami bezwartościowych like’ów, obserwatorów i komentarzy.

Poprawność polityczna, wymusza podział na bazie zróżnicowanych treści, wspierających każdą formę podziału, dzięki czemu, pozyskuje się fanów i ich przeciwników, kreujących różnorodność i popularność na rynku chaosu, głupoty i dekadencji (6).

Wytworzenie tego trendu, zajęło służbom świeckim i religijnym około dziesięciu lat, co rozbiło niebezpieczny – alternatywny i odizolowany rynek wiedzy, za pomocą przyciągnięcia źle opłacanych twórców i zagubionych czytelników do nowego komercjalnego koryta, przepełnionego fetyszami, newsami i nagrodami, tworzącymi poprawność polityczną, która zdyskredytowała sprzeniewierzonych twórców i zapchała im usta ochłapami tak zwanej – popularności.

Ten alternatywny, abstrakcyjny rynek zbytu – ośmiesza i rozczłonkowuje prawdę, nagina wartości (7), uczy masy niezawodnych metod kłamstw oraz wymuszenia, nazywanego obecnie sztuką manipulacji (8) i skutecznego nacisku.

Nie jestem pazerny, ani zazdrosny i złośliwy. Chciałbym tylko, abyście zobaczyli, a także ocenili żart społecznej sprawiedliwości, sprzedawanej społeczeństwu w pakiecie z poprawnością polityczną, za którą podążają tak zwani : „ normalni, wykształceni, bogobojni, rozsądni oraz stabilni ludzie ”, portale, strony i blogi osób, które zrezygnowały z prawdy oraz własnych treści, na rzecz kradzieży, lustrzanego odbicia (14) oraz zapożyczenia prawdy na rzecz wytworzenia z niej użytecznej atrapy – pół i ćwierć prawd.

Pokażę wam, jak wygląda sprawiedliwość w internecie, jak przerabia się prawdę i fakty, na kreacje kłamstwa, nazwanego pół prawdami i dochodowymi interesami, wedle zasady pieniądz robi pieniądz, kosztem ludzkiego cierpienia i naiwności (9).

Jak wiecie, rozliczam się z każdej otrzymanej od was złotówki (10). Bez skutku staram się od lat o patrona, który nie będzie wpływał na treść opublikowanych przeze mnie artykułów …

I wcale nie chodzi tutaj o pieniądze, ale przede wszystkim o zaplecze technologiczne, którego po prostu mi brak, w tym celu, wielokrotnie wysyłałem oferty współpracy do firm i koncernów, które (głównie) były zainteresowane liczbami i procentami, ale już mniej lub wcale prezentowanymi przeze mnie treściami.

Granica poprawności politycznej, odcięła nas od bezpieczeństwa finansowego, od zaplecza technologicznego, oraz nałożyła na nas cenzurę i obcięcie zasięgów (11).

Ale to nie wszystko. O dziwo, naszymi treściami interesują się tytularni fetyszyści, szkoleniowcy, politycy, księża, manipulatorzy, blogerzy, urzędy, uniwersytety, czy naukowcy … ,którzy kradną, zapożyczają i zmieniają nasze treści, wedle zasad poprawności politycznej (teza – trzecia siła – antyteza (5)).

Co z tego wynika ? Wynika z tego niezbity fakt, iż przede wszystkim, nasze teksty mają wartość i są doceniane na polskim i światowym rynku medialnym, ale są zbyt trudne, odważne i niebezpieczne dla szerokiego grona odbiorców, z tego też względu, dofinansowuje się półgłówków oraz pół prawdy, które skrzywiają rzeczywistość pod kątem poprawności politycznej.

Znany bloger, doradca, a także zespół szkoleniowy, uczący manipulacji zawodowej … korzystają z naszych umyślnie, a także celowo przekształcanych artykułów i treści.

Za przekształcenie naszej pracy i prawdy w użyteczny i poprawnie politycznie bełkot, międzynarodowe instytucje – fundacje, think tanki i koncerny, za pomocą spółek córek, wypłaciły owym podmiotom w postaci grantów, dotacji i wynagrodzeń 320 i 500 tysięcy złotych.

Nie ukrywajmy, taka dotacja, pozwoliłaby mi wyjść z mułu i odbić się od dna, w którym pozostaje od dnia wylewu …

Małpy (13) bez wiedzy, otrzymały wynagrodzenie, za przekonstruowanie rzeczywistości (12) do urojonej formy absurdu, dzięki czemu, mogą utrzymać swe rodziny, wygodnie żyć i szpanować fetyszami, otrzymanymi za przekształcenie ludzkiego światopoglądu (27).

Ich szkolenia oraz wykłady (16), przyciągają setki osób, choć pozbawione są prawdziwej wartości logicznej, pochodzą z kradzieży i zostały zdekonstruowane, co przełożyło się na oczekiwaną przez psa niewolnika – nagrodę (15) w postaci fetyszu mamona, uznania, a nawet tytułu naukowego (16).

Mam w ręce umowy, faktury tych ludzi z międzynarodowymi korporacjami (które są reprezentowane przez fikcyjne spółki) , jest to fizyczny dowód nagradzania kłamstwa, przeinaczenia, kradzieży i dezinformacji …

Nie będę nawet wspominał o sumach wyciąganych z kieszeni polskiego podatnika na kreowanie debilizmu, kultów religijnych, nagości i wykolejenia, ponieważ roczne umowy i granty dla celebrytów, artystów, autorytetów i ekspertów, opiewają na sumy, w których często, przeplata się pięć lub sześć cyfr.

Czy ktoś, taki jak ja, ma szanse się wybić, przebić, zaistnieć w sfałszowanym świecie poprawności politycznej, pozwalającej na żerowowanie człowieka na człowieku (5/17) ?

Nie, po prostu – nie … , ponieważ wskazanie ludziom prawdy i logicznej drugi prowadzącej do opuszczenia cywilizowanego świata, zburzyło by rynek żerowania (17) oraz wyzysku człowieka przez człowieka i natury, przez człowieka, a do tego nie dopuści – żadna religia (21) i żaden ustrój (22), tworzący ideologie prawa zwierząt (18) i wiecznej kontroli obozowej, ukrywającej się za ideologią stad, grup, religii i państw narodowych (19) oraz struktur międzynarodowych (20).

Pomimo tego wszystkiego, uważam, że warto działać, budować swoją siłę i świadomość społeczną, aby dostrzegać w pojedyńczych jednostkach blask odkrywanej wolności (23) i świadomego samoograniczenia, które daje szanse innym jednostkom i całemu światu.

Dziękuje, za pozytywne myślenie, sztuką jest przeniesienie świadomości z piekła do raju (25), za pomocą odbudowania samego siebie i wytworzenie personalnego czasu, ładu, prawa, moralności i niepodległości (24), ponieważ uśmiech ignoranta i sceptyka, jest bronią z opóźnionym zapłonem, wymierzoną we własny byt, rodzine i społeczeństwo ( o czym świadczy ślepa akceptacja polityki, religii, technologii, nauki, farmacji, a także rolnictwa i rynku spożywczego (26) )…

Liga Świata (XX lat – trudu i działania)

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/anzajh (wsparcie zakupu sprzętu komputerowego)

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/01/07/irytujaca-abstrakcja-rzeczywistosci/

https://ligalogiki.wordpress.com/2018/08/11/mysli-niedokonczone-i-rozproszone/

https://ligalogiki.wordpress.com/2018/04/26/pato-plankton-czyli-niespieszne-niszczenie-prawdy/

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/18/nowy-porzadek-czy-nowy-poczatek-w-ujeciu-swiata-personalnego/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/06/walka-personalna/

3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/10/to-cos-co-nie-daje-zyc/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/01/03/nielegalnosc-kultu-cywilizacyjnego/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

8. https://manipulanci.wordpress.com

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

10. https://ligaswiatanews.wordpress.com/2019/10/24/rozliczenie-2015-19/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/26/wiedza-o-prawdzie-skazala-mnie-na-biede-i-swiadoma-alienacje/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/04/raelis-odpowiedzialnosc-za-stan-wewnetrznej-rownowagi/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/07/ucieczka-z-planety-malp-czyli-terpia-szokowa/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/05/27/planeta-zlosliwych-malp/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/07/28/kto-i-dlaczego-pragnie-mnie-wykorzystac/

15. http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/07/scena-kar-i-nagrod-czyli-hodowla.html

16. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/01/19/mit-wiary-naukowej-czyli-autorytrt-i-nakaz-wiary/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/08/16/orator-krasomowca/

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/28/bestia-drzemie-w-kazdym-z-nas/

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/17/juz-oficjalnie-polska-s-a-i-spolki-corki/

20. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html

21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/

23. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/10/12/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

24. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

25. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/31/niebo-i-pieklo/

26. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2018/12/13/list-do-rolnikow-i-ludzi-trudu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/02/bron-zapoznionym-zaplonem/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/20/5g-czyli-sila-promieniowania-elektromagnetycznego/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/18/carbon-credits-transhumanizm-technokracja-i-krypto-waluty/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/06/kryzys-klimatyczny-i-smog-nie-istnieja/

27. https://czuwajacy.blogspot.com/2018/02/gnoj-czyli-symboliczna-metafora.html