Kto i dlaczego pragnie mnie wykorzystać ?

Kto i dlaczego pragnie mnie wykorzystać ?

” Spieranie się z osobami, które zrezygnowały z używania rozumu, jest tym samym, co leczenie zmarłych. ”

Dydymus

Część z was, chce wykorzystać mnie dla własnej chwały, jednak żadne lustro, nigdy nie będzie twórcą, a żadne powtórzone myśli, słowa i działania, nie będą twórczością, tożsamą z indywidualnością rdzenną danej jednostki.

Działania lustrzane, są zwykłą, marną kopią tworzącą tradycje ludzi bogów, którzy rozpropagowali ideę pokoleniowych powtórzeń, przenoszonych z jednego zdekonstruowanego pokolenia na drugie, z zarażonego ideą fetyszy najemnika elit na niewolnika, uczącego się o osiągnięciach owych samo-tworzących się elit, używających strachu, siły i fetyszy, do podporządkowania sobie sztucznie wykreowanych narodów handlowych oraz grup tezy i antytezy …

Cały czas nie rozumiecie, czym jest tożsamość, a ja nie będę waszym nauczycielem, mistrzem czy guru …

Będę drogowskazem wskazującym odpowiednie symbole, w drodze do oświecenia polegającego na samostanowieniu i samoograniczeniu …

Liga Świata, nie będzie ideą podobną do partii, czy religii, stowarzyszenia, czy fundacji, ponieważ słowa opisujące grupy społeczne, zostały zdekonstruowane i oznaczają ruchy hierarchiczne podporządkowane elitom władzy oraz idei licencji.

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/07/11/tajemnica-licencji/

Umiecie opisać rzeczywistość w inny nie szablonowy, pozbawiony wykreowanych słów i zachowań sposób ? Tworzycie kopię zachowań waszych przodków i uczycie tych zachowań własne dzieci. Niewolnik uczy niewolnika, jak dobrze grać, kłamać i służyć …

Po co ta kulturowa gra kłamstw, aby stworzyć i utrzymać cywilizacje hierarchii opartej na sile ramion i umysłów niewolników zarażonych ideą niewolnictwa fetyszowego ?!

Nikt nie uczy, jak dotrzeć do własnych myśli, własne myśli nie są opisane bełkotem poprawności politycznej, czy wyuczonym sloganem nauki, własne myśli są logicznym i odrębnych punktem widzenia, który neguje, to co wypływa z idei podziału i dekonstrukcji czynników rdzennych.

( Tylko, że na drodze zdrowej myśli, staje strach zmieniający słowa w poprawnie polityczny bełkot, zmieniany w milczenie i szarość niewolniczego bytu … )

Odwaga myśli spójnej że słowem i działaniem, przekłada się na odejście od urojonej kultury i cywilizacji teatralnej …

Bądź częścią narodu, bądź częścią firmy, partii, kościoła … jednak wspólnota nie dzieli ludzi na grupy, lecz działa wspólnie przeciw ideom, podziałom i waśniom …

Idee tworzone ręką trzeciej siły, powstają tylko po to, aby podzielić społeczeństwo na conajmniej dwa przeciwstawne sobie fronty, dążące do wiecznej zwary kulturowej, poglądowej, czy wyznaniowej … Teatr, to tragedia, podszyta ideą dobra i zła, czyli nagrody i kary …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/07/scena-kar-i-nagrod-czyli-hodowla.html

Oczekuje zrozumienia, iż tożsamość to świeżość pierwszego spojrzenia istoty, która mając cerę koloru odcieni ziemi, zaczęła tworzyć coś z siebie, nie będąc lustrem odbijającym innych.

Nie chce współpracować z ludźmi – uczniami – lustrami, którzy potrzebują przewodników, nauczycieli, mistrzów, bogów, celebrytów i idoli … , uczących ich różnorakich form szacunku, wobec autorytetu elit, wymagających pracy ideowej, na rzecz ich rodów .

Nie potrzebuje ludzi, którzy oddają władze nad swoim życiem i duszą politykom i księżom, naukowcom i medykom …

Codziennie dostajemy ok. 10 tysięcy maili, od ludzi zainteresowanych nami i naszym trudem, i tu rodzi się pytanie : dlaczego my, mamy się zainteresować tymi osobami ?

( Jeśli kreowane przez nas subtelne i otwarte wskazówki, są dwa was zbyt trudne, oznacza to stan poszukiwania, który nadal pragnie powrotu, do otaczającego istotę lustrzaną stada i systemu … )

Z powodu ich zagubienia ? Z powodu poszukiwania prawdziwego rodzica, mistrza, przewodnika i Boga ? Ponieważ wy, ty tak chcecie ?

Dlatego, że macie pytanie, dlatego że wasze ego, domaga się natychmiastowej odpowiedzi, z powodu lenistwa, nie pozwalającego wam szukać, z powodu niewolnictwa i uzależnienia od fetyszy, które nie pozwalają wam logicznie myśleć, jedno i drugie oraz trzecie … rodzi brak cierpliwości, złośliwość, agresje, wyparcie niewygodnej prawdy …

Dlaczego mamy wam dać wiedzę, nad którą pracowały pokolenia, nad którymi pracujemy my każdego dnia, od dzięsiątków lat ?

Wiedza, w rękach osoby która sama nie dotarła do tej wiedzy, jest bronią i szyfrem, którego można użyć na tysiąc różnych sposobów, ponieważ tożsamość, zapisana jest za pomocą symboli, które wykluczają istnienie szyfru i kodu alfabetu.

( Zauważ symbol kruka, może być zapisany alfabetem, jako symbol ptaka, czarnego ptaka, wrony … a słowa w połączeniu z innymi słowami, mogą być dowolnie interpretowane …

I tak rodzi się kłamstwo, sztuka, zagubienie, sensacja, scena, teatr, maska … Pustka dociekań … Po to dano wam pisma religijno – filozoficzne, po to dano wam naukę i prawo … , aby manipulować wami i zapewnić sobie wieczną władze za pomocą nic nie wartych, wieloznacznych kodów, niedomówień, umów, szyfrów i słów, niezgodnych z logiką myśli i działań …

Powiedziano wam, że podpis symboliczny (odcisk palca z krwią) zawierający dna danej osoby, jest formą zła, jednak prawdę, zastąpiono dekonstrukcją, w skład której wchodzi avataryzm nazwiska, ideologia materiałów piśmienniczych, czy podpis elektroniczny i elektro biometryczny … nadana wam numery i nazwiska, sztuczne formy fizyczne tworząc iluzje i dekonstrukcje, a coś co nie istnieje, a jest powszechne uznawane i akceptowane, nazwać możemy wiarą w cuda, będące kłamstwem, grą i teatrem … Więc teatr greckich, umieszczony w jaskini platońskiej jest faktem, w którym żyjecie … )

Z jakiego powodu ? Czy korporacje dają wam schematy technologii i patenty ? Korporacje wiedzą, że mając władze nad najemnikami, mają także pełną kontrole nad wami, ponieważ licencje i prawo uzależniają was od przejawów kulturowo cywilizacyjnych, będących teatrem zachowań i poczynań (w tym napędzających was zachowań konsumpcyjnych).

W przeciwieństwie do korporacji, dajemy wam wszystko, wymagając tylko logiki, cierpliwości, samostanowienia i
samoograniczenia … Strach jednak was ogranicza, a …

Brak cierpliwości, każe pytać, awanturować się i żądać … jednak żadna wyuczona postawa roszczeniowa, nie zmusi nas do ulegania presji, agresji, pieniądzom, karom, czy nagrodom …

Po czym poznam każdego zdekonstruowanego człowieka ?

Indywidualizm samotnika opiera się na tworzeniu rzeczy, cechujących się odmiennym zastosowaniem myśli, słów i działań.

Indywidualista wie, że przyniósł światu coś nowego i świeżego, co zostanie powielone na zasadzie lustra i właśnie ten aspekt, niepokoi podświadomie twórcę, pragnącego aby świat, pełen był innych indywidualności i odmienności, którymi można nacieszyć zmysłu będąc pewnym faktu odmienności każdego z twórców.

Istota zdekonstruowana oczekuje, że jej działaniami zainteresuje się cały świat, nawet jeśli te działania, są tylko odtwarzaniem cudzych słów, myśli i działań … Do czego to prowadzi, do powielana prawdy, która powielona, staje się kłamstwem i dekonstrukcją, dążącej do niezrozumienie rdzennej prawdy.

Człowiek zdekonstruowany, zawsze potrzebuje uwagi otoczenia. Istota lustrzana, skupia się sama na sobie (mimo, że tworzy świat iluzji i kłamstwa oparty na oddzieleniu duszy od słów i działań, co czynni z jego życia – teatr) i zawsze potrzebuje przestrzeni życiowe aby fetysz posiadania, zakrył brak zrozumienia wiedzy, czy mądrości własnej duszy.

Dydymus
Akademia filozoficzna Dydymusa
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

Reklamy