Bractwo Czarnogłowych

Bractwo Czarnogłowych

Artykuł powstał na przełomie 2015/6 roku, i został opublikowany na jednym z moich brytyjskich blogów. Niestety w zeszłym roku wyparował jak kamfora, dlatego przyszedł czas go odświeżyć i uzupełnić o nowe, ważne fakty i informacje.

Pierwszą formą podziału, po seksualnym dualizmie (patriarchat | matriarchat (1)), jest wykreowany z niczego konflikt rasowy, kreujący ideologie wyższości – silniejszej – czystej rasy, na podstawie ogólnych założeń, twórcy lub twórców owej ideologii, zastosowanej dla określania metod wyzysku człowieka, przez człowieka.

W rzeczywistości wartość człowieka, oparta jest na indywidualnych cechach, takich jak altruizm, empatia, czy umiejetność wykorzystania personalnego czasu (2) do wytworzenia personalnego prawa, ładu, moralności, niepodległości (3) na bazie prawa naturalnego (4), które uczy samostanowienia i samoograniczenia.

Szamani (5) oraz ich użyteczni (i łaknący fetyszy) najemnicy – kapłani, assasyni (kontrolerzy) …, nie znają ideologii strachu (23) i podziału – płci, rasy, języka, ustroju, czy religii, ponieważ najważniejszy jest podbój i kontrola głupców, wierzących w teatr (6) podziału i fetyszy.

Bractwo Czarnogłowych

The Brotherhood of Blackheads ( Niemcy: Bruderschaft der Schwarzhäupter; Estonia: Mustpeade vennaskond; Łotwa: Melngalvju brālības …)

Bractwo Czarnogłowych, to stowarzyszenie lokalnych kupców, właścicieli statków i wpływowych obcokrajowców, którzy rozpoczęli działać od połowy 14 wieku, na obszarze Inflantów (dzisiejsza Estonia i Łotwa).

Bractwo Czarnogłowych zostało założone jako organizacja wojskowa, ale pozamilitarne aspekty stowarzyszenia stopniowo stawały się coraz wyraźniejsze, aż po zakończeniu Wielkiej Wojny Północnej, Bractwo stało się organizacją społeczną, której prawdziwe interesy zostały ukryte.

Czarnogłowi, to swoista tajna armia, powstała na potrzeby działania na terenach byłej Lechii oraz na morzach i oceanach (8). Handel, zamachy fałszywej flagi, piractwo, niewolnictwo, narkotyki, transport, kontrola szlaków morskich, a także ochrona kultu religijnego i struktury podbitych terytoriów, zamienionych na państwa, będących formą obozów pracy (7) i deprawacji … , ale to nie wszystko …

Czarnogłowi po upadku Templariuszy 13.10.1307 roku, przejeli ich flotę, budowaną na bazie wiedzy przejętej od Fenicjan ( Fenicjanie należeli do tzw. Ludów Morza (9)).

Czarna Szlachta

Czarna Szlachta (alegoria rodowej władzy nad życiem i kontrolowaną śmiercią), będąca częścią 300, najbardziej wpływowych rodów na świecie, powołała – Bractwo Czarnogłowych, przed resetem planetarnym (około roku 1345/48, w czasie panowania Czarnej Śmierci (10)), w czternastym wieku.

Propagacja prawa morskiego, przez szybkie przeżuty wojsk, chorób, niewolników i produktów, było bardzo ważne w okresie monopolizowania odradzającego się po resecie – świata (10).

Głównym celem czarnogłowych, było budowanie światowego wpływu elit i kreacji najemnych, na struktury społeczne, (regularnie) zmieniane za pomocą cywilizacji hierarchicznej, która podporządkowywała ciała i dusze stad, ubieranych w fetysze nowych nazw (państw), ustrojów i wyznań.

Pobocznym celem czarnogłowych, było budowanie sieci schronów dla elit (24), na wypadek kolejny planetarnych resetów (10), katastrof naturalnych i wojen, wymierzonych w struktury władzy.

Co wiemy o czarnogłowych z oficjalny przekazów ?

Oficjalne przekazy, łączą Bractwo Czarnogłowych, z grupą nieokreślonych – międzynarodowych kupców i wojowników, którzy zgodnie z legendą, uczestniczyli w obronie Revala (dzisiejszego Tallina w Estonii) podczas powstania w noc Świętego Jerzego (patron masonerii (11)) w latach 1343–1345, gdy miejscowa – słowiańska ludność Estonii, bezskutecznie próbował eksterminować wszystkich cudzoziemców i wykorzenić chrześcijaństwo z Estonii.

Słowianie, próbowali odeprzeć krzyżaków oraz duńskich i niemiecki władców (masonów), którzy zdobyli teren Estonii w XIII wieku.

Powstanie zakończyło się inwazją na pozycje Zakonu Krzyżackiego, ale upadło, ponieważ do akcji wkroczyli Czarnogłowi. W 1346 roku, Księstwo estońskie zostało sprzedane za 19 000 marek, przez króla duńskiego zakonowi krzyżackiemu. Przeniesienie suwerenności z Danii do państwa krzyżackiego, nastąpiło 1 listopada 1346 roku.

Bractwo zawarło 28 marca 1400 roku, porozumienie z klasztorem dominikanów w Talinie. Dokument potwierdza, iż Czarnogłowi zdeponowali święte naczynia przywiezione z ziemi świętej w kościele Dominikanów pod wezwaniem św. Katarzyny oraz zlecili zaskórnikom dekoracje i oświetlenie ołtarza Najświętszej Marii Panny.

Wielkie Prawa

12 września 1407 roku, rada miasta Tallin ratyfikowała statut Bractwa, znanego również, jako – Wielkie Prawa.

Według Wielkich Praw, Bractwo Czarnogłowych zobowiązało się do obrony kontrolowanych miast przed inwazją wroga. Wśród innych obowiązków, Bractwo zapewniło Tallinowi oddział kawalerii. Kawalerzyści patrolowali mury miejskie, a sześciu z nich obchodziło mury wewnętrzne każdego wieczoru po zamknięciu bramy miejskiej.

W 1526 roku, Bractwo przekazało radzie miejskiej w Tallinnie 8 machin miotających kamienie, 20 powozów armatnich i 66 dział małego kalibru. Czarnogłowi, przekazali również pieniądze na wykonanie dział dla Narwy, oznaczonych logotypem bractwa.

Podczas 25-letniej wojny (krucjata) w Indonezji (1558–1583) członkowie Bractwa Czarnogłowych uczestniczyli w wielu bitwach i skutecznie pomagali w obronie miasta przed Rosjanami, którzy bezskutecznie oblegali Tallinn w latach 1570–1571 i ponownie w 1577 roku.

Symbolika

Symbolem czarnych masonów – assasynów, był herb (tarcza, bowiem z tarczą wracają zwycięzcy) utrzymany w kolorystyce czerwieni, bieli i złota (12). Mieczowi (krzyż, rozłożona i zdobyta jaźń (25), towarzyszy krzyż i czterech czarnych mężczyzn, odzwierciedlających cztery strony świata, co sugeruje dekonstrukcje i kontrole podbijanych terenów. Mówi o tym alegoria krzyża, zawierająca w sobie liczbę cztery (25), odnosząca się do czterech stron świata i czterech pór roku (13) oraz do czterech głównych grup archontów (14) wpływających na ludzki umysł i ciało.

Czarnogłowi, czyli potomkowie Templariuszy

Ciekawostką jest wykorzystywanie przez czarnogłowych – biało czerwonych krzyży, flag i tarcz, których forma, jest kopią symboliki Templariuszy, ponieważ to oni w czasie krucjat, werbowali czarnoskórych wojowników, których rody, stawały się rodami książęcymi i królewskimi – które wytworzyły czarną linie – rodów masońskich i najemnych.

( Czarna Unia, Iran i Australia

Warto tutaj dodać, że obecna gra prowadzona pomiędzy iluminacką Czarną Unią – USA, a masońskim Iranem, jest formą wojny oświeconej władzy z ciemnymi obywatelami całego świata. Ameryka, informuje Iran językiem symboli ( liczba 52 ) o potrzebie przyspieszenia procesu resetowania planety i przyszpieszenia prac nad wytworzeniem WAR-ów (schronów) … Iran w podobny, symboliczny sposób (liczba 13), włącza się do gry, której wynik (676), oznacza liczbę lat pomiędzy kolejnymi resetami (10).

Z tego samego powodu Czarnogłowi wywołali pożary Amazonii i Australii, aby przyspieszyć zmiany klimatyczne na terenie całej planety.

Przypominam wam, że dziennie zabijamy w celach konsumpcyjnych i produkcyjnych, około pół miliarda zwierząt, czyli tyle ile zginęło w czasie pożaru Australii. Liczby, grają ważną role w procesie propagandy (26), ale fakty, są przerażajace i niezgodne z ideologią poprawności politycznej …

Jaka to cywilizacja życia, skoro opiera się ona na zadawaniu śmierci (wojny, rewolucje (27), szczepienia …) i zjadaniu innych żywych istot, zabijanych w sposób obsceniczny i rytualny ? )

Organizacja Społeczna ?

Po zakończeniu Wielkiej Wojny Północnej w latach 1700-1721, Inflanty stały się częścią Imperium Rosyjskiego.

Hanzeatyckie miasta w Inflantach straciły na znaczeniu w średniowieczu, a Bractwo Czarnogłowych stopniowo przekształciło się ze społeczeństwa wojskowego w organizację społeczną i handlową.

W XVIII i XIX wieku, lokalne bractwa Czarnogłowych były ważne jako organizacje społeczne, które sponsorowały wydarzenia społeczne, takie jak przyjęcia i koncerty, oraz gromadziły dzieła sztuki (15).

Domy Bractwa stały się ważnymi ośrodkami kulturalnymi i społecznymi dla najemnych – elit społecznych.

Klub Czarnogłowych

W 1895 roku, Bractwo Czarnogłowych w Tallinie zostało formalnie odtworzone w Klubie Czarnogłowych. Bractwa w Tallinie i Rydze trwały w niepodległej Estonii i na Łotwie do początku sowieckiej okupacji państw bałtyckich w 1940 roku, kiedy to władze okupacyjne rozwiązały, a raczej przekształciły Bractwo, przechodzące od tej chwili do konspiracji.

Hamburg

W 1961 roku, Bractwo Czarnogłowych zostało oficjalnie zarejestrowane w Hamburgu, gdzie działa po dziś dzień.

Pierwotnie członkostwo Bractwa Czarnogłowych w Tallinie obejmowało głównie kupców, którzy nie kwalifikowali się jeszcze do członkostwa w Wielkiej Gildii kupców, będąca w istocie Wielką Lożą. Wśród członków, znaleźli się także użyteczni złotnicy, chemicy, uczeni, politycy, księża i nauczyciele szkolni, propagujący kult edukacji lustrzanej i żerowania człowieka na człowieku.

Władze i domy (loże)

Bractwem Czarnogłowych w Tallinie zarządzało dwóch przełożonych mistrzów – wybranych spośród członków Bractwa.

Bractwo Czarnogłowych zostało podzielone na lokalne autonomiczne organizacje, które były właścicielami tzw. Lóż – Domów Czarnogłowych w ponad 20 miastach w Estonii i na Łotwie, w tym w Tallinie, Rydze, Tartu i Parnawie …

W XVII wieku w Wismar, na terenie dzisiejszych Niemiec powstał oddział Bractwa.

Dom Bractwa Czarnogłowych w Tallinie jest jedynym, który przetrwał nietknięty do XXI wieku. Bractwo wynajmowało nieruchomość przy ulicy Pikk 24-26 w Tallinie już w 1406 roku. W 1531 r. Czarnogłowi nabyli budynek od radnego miasta Johanna Vianta i jego żony Kerstine Bretholt (Breitholtz) i przebudowali go w stylu renesansowym.

Pozostał on w posiadaniu Czarnogłowych do lata 1940 roku, kiedy Związek Radziecki zajął i zaanektował Estonię. Równie okazały Dom Czarnogłowych w Rydze, został sprzedany bractwu w 1713 roku. Niestety został on zniszczony 28 czerwca 1941 roku, kiedy armia niemiecka zdobyła Rygę. Dom Czarnogłowych w Rydze został zrekonstruowany w latach 1995–2000.

Lider Bench

W średniowieczu uznani kupcy z Bractwa Czarnogłowych w Tallinie, zwani lider bench (28), uczestniczyli w codziennych spotkaniach Wielkiej Gildii w celu zapoznania się z obecną sytuacją handlową i nowościami w sztuce handlu, tworzonej przez mistyków. Członkowie Bractwa gromadzili się prawie co noc w lożach, aby odpocząć od uczciwej pracy.

Dwa Święta

Dwa razy w roku Bractwo obchodziło wielkie święta: pod koniec sezonu nawigacyjnego między 24 grudnia a 10 stycznia (16), Boże Narodzenie i Nowy Rok oraz od Wielkanocy do początku sezonu nawigacyjnego (17).

Obie uroczystości rozpoczęły się oficjalną sesją rytualną, podczas której załatwiono sprawy organizacyjne, a kontynuowano świętami, tańcami i uroczystościami, które czasami obejmowały całe miasto.

( Genesis 3:22

Po czym Pan Bóg rzekł: Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki.

Więc kim jest bóg ? Bóg, wg masońskiej Biblii, to elita.

322, to także data śmierci Arytotelesa, bedącego uczniem Platona.

22 marca, rozpoczyna się przesilenie wiosenne … (21) )

Wznoszenie choinki (szyszynki)

Zwyczaj wznoszenia choinki, można prześledzić w zapisach historycznych z XV i XVI wieku. Według pierwszych udokumentowanych zapisów, choinki wznoszono w Estonii, w 1441 (traktat pokojowy w Toruniu, Upadek Powstania Chłopskiego w Dani, wśród Majów wybuchło powstanie możnych rodów zakończone zdobyciem Mayapánu), 1442 ( János Hunyady pokonał wojska tureckie ) i 1514 roku ( Pierwsze powstanie kuruców (uczestników krucjaty antytureckiej) na Węgrzech (powstanie Györgya Dózsy, Selim I Groźny odniósł zwycięstwo nad szachem Ismailem I w bitwie na równinie Czałdyran, Wielkie Księstwo Litewskie utraciło Smoleńsk na rzecz Rosji ). Bractwo wznosiło drzewo na święta w loży bractwa w Tallinie (18).

W ostatnią noc obchodów poprzedzających święta, drzewo zabierano na plac ratuszowy, gdzie tańczyli członkowie bractwa.

Był to rodzaj perwersyjnego żartu, ponieważ pospólstwo poprzez adoracje choinki, czciło alegorie szyszynki swoich panów i władców.

W 1584 roku, pastor i kronikarz Balthasar Russow napisał o ugruntowanej tradycji wznoszenia zdobionego świerka na rynku w Tallinie, gdzie młodzi mężczyźni „poszli ze stadem dziewcząt i kobiet, najpierw śpiewali i tańczyli, a następnie zakładali na drzewo ozdoby …”.

Czym jest wznoszenie ? Wznoszenie jest alegorią wzrostu.

Ten specyficzny tryb wzrostu, zawsze dąży do wytworzenia wąskiego światopoglądu nazywanego poprawnością polityczną, która daje wybranym osobom prawo do sprawowania władzy nad resztą ludzi.

Nowi członkowie

Co dwa lata bractwo przyjmuje nowych członków. Nabór odbywa się za pomocą dwustopniowego procesu rekrutacji : roczna obserwacja kandydata i uznanie kandydata za godnego. Rytuał Czarnogłowych, jest zbierzny z trzy stopniowym systemem masońskim.

Nazwiska nowych członków, zostają wpisane do Księgi Bractw (Loży) i wyryte na rytualnych kielichach, zwanych – nóżkami jelenia (19).

Nowi członkowie, przez pewien czas służą swym starszym braciom przy stole i wykonują ich rozkazy (tak, jak w Klubie Bullingdonu (29)).

Reguły

Wzajemne stosunki między braćmi, są ściśle regulowane, a wszelkie odstępstwa od ustalonego standardu, są karane. Na przykład w Tallinie, jeśli ktoś przeklął brata (złe oko (20)), musiał zapłacić grzywnę w wysokości 1 znaku (znak, symbol obowiązującej waluty); grzywna wynosiła 2 znaki, jeśli uderzył go w twarz lub ucho, 3 znaki, jeśli uderzył go ponownie …

Za publiczne przestępstwa nakładano surowsze grzywny. Karano również za nieobecność podczas zgromadzeń, wspólnych posiłków, nabożeństw …

W średniowieczu, za wiele przewinień płacono woskiem, który był cennym towarem, służącym do oświetlania sal, lóż, kościołów … należących do bractwa.

Na ten przykład – dużą grzywnę – pięć funtów wosku – musiała zapłacić brat, który złapał innego członka loży za włosy lub wylał mu piwo na twarz.

Krucjaty

Bractwo powstałe jako wewnętrzny krąg Templariuszy, miało charakter militarny, a jej krucjaty, były skierowane przeciwko Słowianom.

Wojskowy aspekt Bractwa, można przypisać jego założeniu w czasach ostatniej wielkiej antychrześcijańskiej rewolty rdzennej ludności Europy Północnej po krucjatach północnych.

Komercyjny aspekt Bractwa odzwierciedla jego początki w Hanzeatyckiej Lidze, która zapoczątkowała nową erę, mniej militarną i bardziej zorientowaną na handel tworzący początki komercjalizmu, konsumpcjonizmu i monopolizacji Europy Północnej.

Niektóre tradycje Czarnogłowych przetrwały w obyczajach Korpusu Bałtycko-Niemieckiego oraz estońskich i łotewskich korporacjach studenckich, ponieważ obie struktury, są silnikiem napędowym bractwa werbującego w ten sposób nowych członków (21).

Większość korporacji i jednostek wojskowych przyjmuje nowych członków, tak jak bractwo czarnogłowych – dwa razy w roku.

Każdy z nowo przyjętych, jest tak, jak dawniej – testowany i przechodzi do grona braci, za pomocą przysięgi na kodeks honorowy, co wiąże się z ciągiem zinstytucjonalizowane kar, grzywn i nagród (21).

Bractwo Czarnogłowych, podobnie jak Skull and Bones, wierne jest idei „konstruktywnego zamieszania”, dzięki tej technice psychologicznej, wprowadza się wielopłaszczyznowy konflikt, na bazie którego kreuje się podział społeczny i działania mające na celu potwierdzenie potrzeby istnienia władz, banków, administracji, wojska, pieniądza …

Wojskowy aspekt Bractwa przetrwał w ceremonialnym użyciu wyspecjalizowanych mieczy.

Młodzi adepci wybrani z kręgu Korpusu Bałtycko – Niemieckiego, muszą poznać smak krwi (polowania w Afryce, Puszczach, szczepienia eksperymentalne … ), daje im to prawo do wstąpienia do elitarnego Zakonu Spartan (300), którzy później kreują wojny rabunkowe i eksperymentalno rytualne, pchające świat „do przodu”.

Doświadczenie walki podczas wojny ma szczególnie znaczenie dla przyszłych Czarnogłowych i Bonesmen-ów, którzy kreują bezlitosną politykę względem otaczających ich niewolników.

Grupy Specjalne, Naval Air Corps i SS, szkoliły i szkolą Czarnogłowych i Bonesmen-ów i członków innych tajnych bractw. W czasie pokoju ważne są szkoły wojskowe, szkolące przyszłych przywódców – psychopatów.

W strukturze regionalnej Estońskiej Ligi Obrony członkowie korporacji w byłych centrach Czarnogłowych (Tallinn i Tartu), utrzymują własne wojskowe pododdziały (malevs), których głównym obowiązkiem jest obrona miast, przed ewentualną inwazją wewnętrznego i zewnętrznego wroga.

Korporacje studenckie (30), szkoły wojskowe, są niewyczerpalnym źródłem wiernych najemników, pragnących fetyszu władzy, tytułu, roli i mamona.

Czarnogłowi, Czarna Szlachta, Bonesmeni, członkowie Bullingdon Clubu … kontrolują lądy, morza, oceany i grupy społeczne, w celu skontrolowania i utrzymania zhierarchizowanego świata wyzysku (22), opartego na prawie zwierząt (4).

( Jeśli tekst się Tobie podobał, wesprzyj choć 1 gr, zakup 12 MP drewna, dla trzech, wielorodzinnych rodzin :

IBAN PLN: PL27109000047335800000044283

BIC/SWIFT: WBKPPLPP , dziękujemy w imieniu obdarowanych. )

Liga Świata (XX lat – trudu i działania)

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/anzajh (wsparcie zakupu sprzętu komputerowego)

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/17/creatrix-bog-czyli-vagina/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/31/poczatek-kontroli-spolecznej-czyli-szamanizm-filozoficzny-egoistow-zwanych-tyranami/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/01/29/szamanskie-plagiaty-i-konstrukty-ideologiczne-kontrolujace-ciemne-spoleczenstwo/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/07/27/teatr-i-aktorstwo-kult-ur-owe/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/10/teatr-groteski-dnia-codziennego-w-ujeciu-logiki/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/17/juz-oficjalnie-polska-s-a-i-spolki-corki/

8. https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/prawo-admiralicji-floty-handlowej-czyli.html

https://ligaswiatavideo.wordpress.com/2017/04/20/prawo-morskie-i-panstwo-handlowe/

9. https://archiwaligiswiata.wordpress.com/2017/01/30/sekretna-historia-odkrycia-ameryki/

10. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/24/2014-czas-budowy-waru/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/25/czym-jest-ziemia/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/08/11/jerzy-i-smok-czyli-podstawy-wiedzy-okultystycznej/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/11/masonska-symbolika-kolorow/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/24/obiecadlo-i-logika/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

15. https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/08/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-unii-rodzin-klubu-buldingtona/

16. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/20/saturn-satan-santa-niebezpieczna-prawda-o-swietach/

https://archiwaligiswiata.wordpress.com/2020/01/06/swieto-tryptyku-czyli-dualizm-klamstwa/

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/18/wielkanocny-rytual-plodnosci/

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/21/badz-zywy-jak-drzewo-czyli-dlaczego-nalezy-odwracac-pentagram/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/25/2020-rok-personalnej-jazni/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/01/mysl-o-mnie-dobrze-lub-wcale/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/27/mowa-nienawisci-oraz-zle-oko/

https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/05/09/samo-poszanowanie-magia-intencyjna/

21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/01/23/skull-and-bones-prawda-niebezpieczna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/17/miedzynarodowa-loza-okraglego-stolu-stowarzyszenie-pielgrzymow-oraz-klub-1001/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

23. https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/18/nowy-porzadek-czy-nowy-poczatek-w-ujeciu-swiata-personalnego/

24. https://ligaswiatowa.wordpress.com/2015/03/07/dowody-dzialania-nwo-bunkry-elit/

25. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/18/przejecie-wewnetrznego-glosu/

26. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/

27. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

28. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/beata-szydo-agent-nr33.html

29. https://archiwaipnpolska.wordpress.com/2014/02/16/radoslaw-sikorski-322-czaszka-piszczele-europie-klub-bullingdonu/

30. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/08/11/szaleni-kreatorzy-podzialu/