Bóg personalny i bóg złośliwego oka …

Bóg personalny i bóg złośliwego oka …

Każdego dnia spotykam mnie tylu egoistów i uśmiechniętych od ucha do ucha kłamców oraz poprawnych politycznie głupców, że odprawiając z powrotem ich złe i złośliwe oczy, czuje lepkość ich brudu, potu i zakłamania. Pomiętaj głupcze, że żaden strach podszyty wiarą w poprawność polityczną, nie tłumaczy krzywdy wyrządzanej innym. Każda niespójność (kłamstwo) myśli, słów i działań wprowadzających zazdrość, złośliwość, chciwość, manipulacje i kłamstwo  … powróci do was, po trzykroć … 

Gra w życie, życiem nie jest, lecz zabawą innymi dla waszych fetyszowych celów, przed którymi trzeba się strzec ponieważ prowadzą do karmy negatywnej … 

Myśl o mnie dobrze lub wcale …

Idź swoją drogą i zajmi się sobą … 

Kłamstwo, choćby nosiło imię prawdy, nigdy prawdą nie będzie … Samo-stanów i samo-ograniczaj siebie, ponieważ złe oko, wróci do ciebie po trzykroć … 

Dydymus  

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/29/dekonstrukcja-czasu-miedzy-nami-za-pomoca-ideologii-hallow-enn/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/01/mysl-o-mnie-dobrze-lub-wcale/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/05/magia-psychologiczna-i-edukacja-lustrzana/

Bóg – czas – symbolizowany wizerunkiem złego oka – wszechwiedzącego oka, jest ucieleśnieniem dekonstrukcji ludzkiej tożsamości, tworzącej z domu altruizmu – dom czystego egoizmu.   

Egoizm, usypia głębszą a nawet podstawową (etyka) duchowość, za pomocą fetyszy, zastępujących wyrzuty sumienia.

Wyrzuty sumienia, mają za zadanie ograniczyć negatywny autorozwój wychodzący z kloaki edukacji lustrzanej, w czasach egoizmu, wyrzuty sumienia – pozbawione są czynnika samoograniczenia, przez co – sukces owinięty jest w poczucie winy. 

Tam, gdzie spotykasz ideologie hierarchii, możesz dostrzec złe oko, które obserwuje oraz kontroluje zdobytą władze i tworzy strach oraz poczucie winy, mające ochronić władze, przed buntem zdominowanego i wykorzystywanego do niechlubnych czynów – plebsu, realizującego zaprogramowaną kult-ur-owo, ideologie karmy negatywnej. 

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

Populacja ziemi zawsze wynosiła 250 lub maksimum 500 milionów osobników, co oznacza, że ideologia karmy negatywnej rozrosła się za pomocą różnorakich fetyszy (tytułów, nałogów, popędów …) w ciągu ostatnich trzystu lat o prawie 7 miliardów dodatkowych niewolników.

Oznacza to, że w jednym wymiarze żyje jednocześnie więcej niż trzy kpie – ciebie – co zaburza równowagę międzywymiarową, a dusza, jest dzielona na kolejne bez efektywne części, żyjące w kole karmy negatywnej. 

Złe oko, broni się przez własną ideologią, przejętą przez mądrych ludzi, za pomocą poniższych praktyk, wykorzystujących magię : duchową, energetyczną, psychologiczną i informatyczną :

Próby odwrócenia przekleństwa złego oka zaowocowały wieloma talizmanami we wszystkich kult-ur-ach szamańskich, zwanych cywilizacjami.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/29/dekonstrukcja-czasu-miedzy-nami-za-pomoca-ideologii-hallow-enn/

https://ligaswiata.blogspot.com/2018/03/poczatek-kontroli-spoecznej-czyli.html

To, co został podpatrzone u szamańskich el-it, zostało przyswojone w magii obronnej (profilaktycznej) plebsu, zwanej dziś magiją apotropeiczną lub magiją ludową. 

Zauważ, że najemna ochrona el-it -złośliwego oka, nosi na sobie rytualne szaty w kolorze białym, jasnoniebieskim i ciemnoniebieskim lub zielonym (ew. czarnym, który ma zapewnić ochronę przed zmianą frontu ideologicznego – zabarwienie wewnętrznego pentagramu). 

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/11/masonska-symbolika-kolorow/

Szamani wykorzystujący ideologie złego, złośliwego oka, zawsze mają przy sobie dyski lub kule, zdobione w niebiesko – biało – niebieskie pasy (is-ra-el). 

Tego typu artefakty, występują powszechnie na bliskim i dalekim wschodzie.

Magia ochrona, stosuje takie same różnokolorowe oczy, w celu zrównoważenia sił i ich wyzerowania. Na ten przykład – rybacy rysowali na swych łodziach i okrętach biało niebieskie oczy, mające walczyć ze złym spojrzeniem szamanów … 

W Turcji – biało niebieski talizman zwany nazar boncuğu lub nazarlık, widziany jest powszechnie w domach, na samochodach oraz jest noszony w formie paciorków na ręce i szyi. 

Hamsa, ręka Miriam lub ręka Fatimy

Niebieskie lub zielone oko, można również znaleźć na niektórych formach ręki hamsa.

Hamsa, to apotropeiczny talizman w kształcie dłoni ścigającej spojrzenie złośliwego oka.

Słowo hamsa, również pisane khamsa i hamesh, oznacza „pięć”, i odnosi się do pięciu palców ręki. 

W żydowskiej kulturze hamsa, nazywana jest Ręką Miriam; a w niektórych kulturach muzułmańskich, Ręką Fatimy. 

Wszędzie, na całym świecie, plebs walczył z szamanami wykorzystując ich własną broń, jako tarczę – ochronną.

liga evil eye

 

Logika i mądrość 

Zauważ, że religie stosując ochronę przed złośliwym okiem plebsu, walczą z plebsem, za pomocą nakazów znoszących magię ochronną, jako formę walki z przesądami i zabobonami, które tworzą całą otoczkę religi i polityki.

Jeśli nie zrozumiesz, że magia ochronna zwana okultyzmem, jest rozbrajana, abyś nie mógł się bronić przed złym okiem, będziesz codziennie walczym pustymi rękoma, przeciw dobrze uzbrojonej hierarchii wroga. 

Złośliwe oko, ma niszczycielską moc i każdy kościół, urząd, urzędnik, ksiądz, idol … posiada różne talizmany i amulety ochronne, których ty jesteś pozbawiony, ponieważ nauczono cię śmiać się i drwić z zabobonów … lub bać się sił reprezentowanych przez ideologie religi, czy władzy świeckiej …

Różnorodne motywy do odwrócenia złego oka są powszechnie wplatane w kilimowe dywaniki lub układane w formie posadzek … Takie motywy to m.in. krzyż (turecki: Haç), który dzieli złe oko na cztery, (turecki: Çengel), aby zniszczyć złe oko, lub ludzkie złe oko (tureckie: Göz), aby odwrócić złe spojrzenie. 

Kształt szczęśliwego amuletu (turecki: Muska, często trójkąt, zawierający święty werset), jest często utkany w kilimie z tego samego powodu.

Islam

Ideologia – technika złośliwego oka, czyli al -‚ayn العين, egoizmu, jest powszechnie stosowana, przez zdekonstruowane jednostki, mające moc patrzenia na ludzi, zwierzęta lub przedmioty, w taki sposób, aby wyrządzić im krzywdę. 

Ludzie kreując ideologie złego oka atakują samych siebie, ponieważ, przez własną dekonstrukcje zamieniają altruizm w egoizm. 

Muzułmanie, przed wyrażeniem jakiegokolwiek komplementu wyrażają kwestie – Tabarak Ala (تبارك الله) – Błogosławieństwo Boga [personalnego, jeśli w niego nie wierzysz, nie wierzysz w swoje myśli, słowa i działania] lub Masha’Allah (ما شاء الله) – Bóg woli to, aby odeprzeć złe oko. Recytowanie Sura Ikhlas, Sura Al-Falaq i Sura Al-Nas z Koranu, trzy razy po Fajr i po Maghrib, jest również używane jako środek ochrony osobistej, przed złym okiem

Asyryjczycy 

Adilnor – rubinowy wisiorek z antycznej cywilizacji w Mezopotamii, jest używany jako amulet do ochrony przed złymi oczyma. 

Asyryjczycy, doskonale orientują się w sile egoizmu zwanego złym okiem. Dlatego zwykle noszą niebieskie / turkusowe koralik w formie naszyjnika, aby chronić siebie, przed złym okiem. 

Takie banalne rzeczy, jak uszczypnięcie w pośladek chroni, przed złym okiem (robią, to również – Ormianie). Dlaczego, ponieważ zwracają uwagę nosiciela zarazy złego oka, na rozpraszającą go rzecz …

Mówi się, że ludzie o zielonych lub niebieskich oczach, są bardziej podatni na efekt złego oka. 

Prostym i natychmiastowym sposobem ochrony przed złym okiem w wielu europejskich krajach w tym w Polsce, jest uczynienie znaku krzyża ręką i wskazanie palcem wskazujący i środkowy w kierunku rzekomego źródła wpływu lub domniemanej ofiary, opisano to w pierwszym rozdziale powieści Brama Stokera Dracula, opublikowanej w 1897 roku:

Autor Drakuli, czerpał z 26 książkach, na podstawie których Bram Stoker stworzył jedną z najsłynniejszych, a na pewno najstraszniejszą powieść w historii. Skąd wiadomo, że wzorował się na innych dziełach ? Pisarz przyznał to sam w swoich notatkach, a pracownicy London Library właśnie właśnie odnaleźli owe lektury.

Skorzystał m.in. z „Na szlaku Półksiężyca” autorstwa majora EC Johnsona i „Wokół Karpat” Andrewa F. Crosse’a. Obie opisują podróż na trasie Grecja – Peszt.

Nie mógł też pominąć „Opisu księstw Wołoszczyzny i Mołdawii” gdzie William Wilkinson wspomina historycznego hrabiego Drakulę. Co ciekawe, nie obyło się bez lektur opisujących Polskę. Ów opis znalazł się w „Podróży powozem przez Wschodnią Rosję jesienią 1856 roku” Williama Spottiswode’a.

Autor legendarnej powieści o wampirach podkreślał poszczególne paragrafy i numery stron. Zostawiał też pisemne polecenia dla swoich współpracowników, w których np. życzył sobie, by skopiowano konkretny fragment.

O wielu z tych lektur, które były inspiracją dla „Drakuli” Stoker wspomniał w swoich notatkach, do których badacze dotarli już lata temu. Jednak nie o wszystkich. Nigdy nie przywołał m.in. „O prawdach zawartych w popularnych przesądach z opisem mesmeryzmu” Herberta Mayo, czy „Narracji o magii i czarach” Thomasa Wrighta.

Judaizm

Dobro oko altruizmu i zło oko egoizmu

Wśród Palestyńczyków, dobrze znanym talizmanem, jest Clay hamsa z inskrypcją w języku hebrajskim, co tłumaczy się na : powodzenia.

Złośliwe oko, wspomniane jest kilkakrotnie w klasycznej Pirkei Avot (etyka naszych ojców). W rozdziale II, pięciu uczniów rabina Jochanana ben Zakai udziela rad, jak podążać dobrą ścieżką życia i unikać zła. Rabbi Eliezer mówi, że złe oko, jest gorsze od złego przyjaciela, złego sąsiada lub złego serca.

Judaizm uważa, że ​​dobre oko, oznacza altruizm – postawę dobrej woli i życzliwości wobec innych. Ktoś, kto ma taką postawę w życiu, będzie się radował, gdy jego brat się ożywi; i będzie mu się dobrze wiodło. 

Złośliwe oko, oznacza przeciwną postawę – egoizm. Człowiek o złym oku, nie tylko nie odczuje radości, ale doświadcza prawdziwej rozpaczy, gdy inni się rozwijają i będzie się radował, gdy inni będą cierpieć. Osoba tej postaci stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla naszej moralnej czystości. 

Rabbi Abraham Isaac Kook wyjaśnił, że złe oko jest przykładem tego, jak jedna zdekonstruowana dusza, może wpływać na inną poprzez niewidoczne związki między nimi – czynnik biofotoniczny. Wszyscy jesteśmy pod wpływem otaczającego nas środowiska …. Złośliwe oko jest jadowitym wpływem złośliwych uczuć, zazdrości i zazdrosnych oraz złośliwych ludzi wokół nas. 

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/06/tozsamosc-biofotony-i-pole-leptonowe/

Wielu obserwujących mądrych ludzi, unika mówienia o wartościowych rzeczach, które posiadają, czy o powodzeniu, które ich spotkało. Dzieje się tak w rozmowie z osobą, która nie wypowie reguły – b’li ayin hara (hebrajski), co oznacza „bez złego oku”, lub kein eina hara (jidysz, często skrócony do kennahara), „bez złego oka” . 

Tylko obustronna uczciwość oparta na altruizmie wiedzie do dobro-bytu jednej i drugiej strony, ponieważ myśl, słowo i działanie nie wpływa na koloryt duszy. 

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/28/zgodnosc-woli-z-czynami-czyli-co-musisz-wiedziec-aby-zaczac-stosowac-magie-intencyjna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/11/kwarantanna-czyli-izolacja-zniewolonego-stada/

Innym sposobem odwrócenia złego oka, jest trzykrotne splunięcie. Rzymianie nazywają ten zwyczaj „despuere malum”, opluj złe oko. Nie pożądaj niczego, co należy do twojego bliźniego, jest to prawo, przeciwko obdarzaniu złym okiem innej osoby – czego nie respektuje żadna instytucja hierarchiczna. 

Turcja 

Typowy nazar, jest wykonany z ręcznie dmuchanego szkła w kształcie okręgów lub w kształcie łzy w kolorze granatowym, białym, jasnoniebieskim, czarnym, czasami z żółtozłotą krawędzią.

Nazar, jako dziedzictwo tureckiego Imperium Osmańskiego jest dostrzegany w Turcji, Rumunii, Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Grecji, na Cyprze, w Syrii, Libanie, Palestynie, Egipcie, Armenii, Iranie, Pakistanie, Uzbekistanie, Afganistanie, Iraku i Azerbejdżanie.

Etiopia

W Etiopii, wiara w złe oko, znana jest, jako – buda (var. Bouda). 

Buda, jest powszechnie uważana za moc utrzymywaną i dzierżawioną, przez osoby z innej grupy społecznej, na przykład wśród el-itarnej hierarchii pragnącej żyć na koszt społeczeństwa.

Niektórzy noszą w Etiopii amulet lub talizman, znany jako kitab, lub wzywają Boga personalnego, aby odwrócić złe skutki buda. 

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/02/logika-dualizmu-a-istota-boga-personalnego/

Pakistan 

W Pakistanie, złe oko nazywa się Nazar (نظر). Ludzie w tym kraju, zwykle czytają w celach ochronnych trzy ostatnie rozdziały Koranu, a mianowicie Sura Ikhlas, Sura Al-Falaq i Sura Al-Nas. 

Masha’Allah (ما شاء الله) – Bóg woli to, jest powszechnie uważany za werset odpierający złe oko. 

Zrozumienie złego oka, zależy nie od poziomu wykształcenia, lecz od wiedzy tożsamej z duszą, czyli bogiem personalnym. 

Czarny ubiór ma chronić, przed złym okiem ponieważ, jest to naturalny kolor wewnętrznego pentagramu, na którego nie ma wpływu żadna zewnętrza ideologia – religijna, polityczna, czy hierarchiczna …  

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/

Islam, zdekonstruował ową tradycje, budząc negatywne myśli, złośliwość i ciekawość. 

W Pakistanie, używa się do odpędzenia złego oka – kawałka czarnej tkaniny – czarnej macierzy, zwanej taawiz, ową tkaninę, można zobaczyć na autach, czy w domach.

Grecja 

Złośliwe oko, znane jest w Grecji, jako μάτι (mati), „oko”, jest to apotropeiczne urządzenie wizualne, którego początki sięgają co najmniej VI wpne, kiedy to powszechnie pojawiały się symbole oka, na naczyniach do picia.

( Chodzi tu o dekonstrukcje za pomocą funkcji : libatio, czyli formy złego oka, jaką tworzy władza w celu kontroli społecznej : 

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/01/dekonstrukcji-poprzez-libatio/)

W Grecji, złe oko, jest unieszkodliwiane, przez proces xematiasma (ξεμάτιασμα), w którym „uzdrowiciel” w milczeniu recytuje w myślach – tajną modlitwę, przekazaną przez starszego krewnego płci przeciwnej, zazwyczaj dziadka lub babcie. 

Osoby, odprawiające czary ochronny nad innymi, trwale tracą możliwość chronienia samego siebie, przed złym okiem. 

Jest to najwyższa forma altruizmu, przez co osoby te dążą do karmy pozytywnej i ascendencji. 

Zgodnie ze zwyczajem, jeśli rzeczywiście ktoś jest dotknięty złym okiem (urokiem), zarówno ofiara, jak i „uzdrowiciel”, zaczynają obficie pluć. „Uzdrowiciel” wykonuje trzykrotnie znak krzyża (rozłożonego sześcianu) i trzy razy emituje dźwięk plucia (lub pluje). Bardzo podobny rytuał można znaleźć w sąsiedniej Macedonii i Bułgarii, a także na Korsyce.

Test złego oka

Wlewamy krople oliwy z oliwek do szklanki wody, jeśli ktoś jest dotknięty złym okiem, kropla opada do samego dna naczynia.

Inną formą testu, jest umieszczenie dwóch kropel oliwy z oliwek w szklance wody. Jeśli krople pozostaną rozdzielone, test zakończy się oświadczeniem uzdrowiciela, że dana badana osoba, nie nosi na sobie piętna złego oka, ale jeśli krople się połączą, to oznacza aktywne działanie złego oka. 

Istnieje również trzecia forma, w której na talerzu pełnym wody „uzdrowiciel” umieszcza trzy do dziewięć kropel oleju. Jeśli krople oleju staną się większe i ostatecznie rozpuszczą się w wodzie, jest to znak działania złego oka. Jeśli krople pozostaną oddzielone od wody w postaci małego koła, nie ma w badanym złego oka. Pierwsze krople, są najważniejsze, a liczba kropel rozpuszczających się w wodzie wskazuje na siłę złego oka.

Grecy, odwracają złe oko, mówiąc: φτου να μη σε ματιάξω! co przekłada się na : jeśli spojrzysz na mnie źle – opluje cię. 

Wbrew powszechnemu przekonaniu, złe oko niekoniecznie musi być zadane, przez kogoś, kto chce cię skrzywdzić, ale tworzy je ten, kto cię podziwia, ponieważ podziwiając – zamienia swoją altruistyczną tożsamość, w egoizm edukacji lustrzanej i chęci posiadania cech idola. 

Samoograniczenie i samostanowienie, muszą iść w pokorze, ponieważ pozbywanie się siebie dla dobra idola, zabarwia naszą dusze na kolor jego ideologii. 

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/

W greckiej wiedzy, złe oko lub vaskania (βασκανία) jest uważane za szkodliwe dla tego, który zadaje zazdrość innym, tworząc cierpienie dla własnej rozkoszy.  

Oznacza to, że realne postępowanie jakiejkolwiek religii służy kreowaniu złego oka, poprzez tworzenie hierarchii i ideologii ikony i fetyszu, który dzieli i nie prowadzi do tożsamości osobowej, lecz do kultu, zabarwiającego dusze na kolor, danej ideologii hierarchiczno – kastowej.  

Włochy

Różne amulety przeciw złym i złośliwym oczom z Włoch, to międzi innymi : cornicello, cimaruta i lunula.

Cornicello, to mały róg, zwany także cornetto (mały róg, liczba mnoga cornetti), jest długim, delikatnie skręconym amuletem w kształcie rogu. Cornicelli, są zwykle wyrzeźbione z czerwonego korala lub wykonane ze złota lub srebra. Rodzaj rogu, który mają kopiować, nie jest zawiniętym rogiem owczym ani rogiem kozim, lecz raczej skręconym rogiem afrykańskiego elandu lub w kształcie papryczki chili.

Róg ten, symbolizuje moce seksualne, co ma odciągnąć wysiłek umysłowy istoty, pragnącej źle spojrzeć na osobę, nosząca tego typu amulet.

Róg chroni mężczyzn, przed klątwom złego oka, która ma na celu – wysychanie płynów fallicznych, co ma doprowadzić do impotencji.

Wśród starożytnych Rzymian i ich kulturowych potomków w krajach śródziemnomorskich ci, którzy nie byli ufortyfikowani dzięki fallicznym amuletom, musieli używać gestów seksualnych, by unikać oka. Takie gesty obejmują drapanie własnych jąder (mężczyźni), a także gest mano cornuta i znak figowy; pięść z wciśniętym kciukiem między palcem wskazującym a środkowym, przedstawiająca fallusa w pochwie. 

Oprócz fallicznych talizmanów i magicznych gestów, stosowano również magiczne symbole, pokrywające ręce rzymian, jak talizmany. 

Do dziś w Ameryce Łacińskiej rzeźby pięści z kciukiem wciśniętym między palec wskazujący i środkowy, nadal są uważane, jako amulety szczęścia.

Dwa ręczne symbole – figowy i rogaty, używane są do dziś we Włoszech przeciwko złemu oku.

Hiszpania i Ameryka Łacińska

Złośliwe oko lub Mal de Ojo, są głęboko zakorzenione w hiszpańskiej kult-urz-e, która wraz z podbojami przeniosła się nadobre do Ameryki Łacińskiej.

W Meksyku i Ameryce Środkowej, niemowlęta, uważane są za szczególnie narażone na działanie złego oka i często otrzymują bransoletkę – amulet, jako ochronę.

Zazwyczaj na owej bransolecie maluje się czarny punkt lub czarne oko chroniąca dziecko przed złym okiem.

Innym środkiem zapobiegawczym, jest uniemożliwienie obcym osobom dotykania niemowlęcia lub dziecka, w tym celu wyposaża się dziecko w przedmioty budzące zazdrość, które pochłaniają siłę złego oka. 

Meksykański uzdrowiciel zwany curandero, zbija na ciele ofiary złego oka – kurze jajko, aby to wchłonęło moc złego oka. 

Resztki jaja z ciała ofiary, umieszcza się w szklance z wodą, którą stawia się pod łóżkiem, na wysokości głowy ofiary. 

Kiedy jajo wygląda tak, jakby się ugotowało, uzdrowiciel wie, że pacjent, był pod wpływem złego oka. 

W niektórych częściach Ameryki Południowej akt ojeara, jest uważany za mimowolne przekazanie komuś złego oka. 

Każdy, może być nosicielem złego oka, jeśli chciwie, złośliwie, nieświadomie … wpatruje się w oczy dziecka, patrzy na zwierzę lub przedmiot niedożywiony … ponieważ nieświadome działanie, może nieść za sobą choroby, dyskomfort, awarię przedmiotów nieożywionych lub potencjalną śmierć zwierzęcia lub człowieka. 

Dlatego też wszystkie formy magiji ochronnej zalecają umieszczać na ręku człowieka, na obroży zwierzęcia lub na ukochanej rzeczy czerwoną wstążkę, która odciąga złe oko i ochrania ludzi, zwierzęta i rzeczy …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/17/magia-apotropeiczna-czas-miedzy-nami-i-czerwona-nitka-bez-dekonstrukcji-czyli/

Brazylia 

Brazylijczycy, zazwyczaj kojarzą mal-olhado, mau-olhado – z aktem nadania złego oka lub nadaniem olho gordo – grubego – żarłocznego oka, kojarzonego z zazdrością ( lub zazdrością o rośliny domowe i ogrodowe, które po miesiącach lub latach w zdrowiu, nagle słabną, uschają i umierają), prowadzącą do zniszczenia  harmonii rodzinnej.

W przeciwieństwie do większości kult-ur, mal-olhado, nie jest postrzegane jako coś, co zagraża młodym dzieciom.  

Amulety, które chronią przed mal-olhado, są zwykle kojarzone z żywymi odpornymi, średnio lub mocno toksycznymi roślinami, sadzonymi w określonych, strategicznych miejscach ogrodu lub w domu. 

Do owych roślin, należą również : comigo-ninguém-pode, dieffenbachia, espada-de-são-jorge, sansevieria trifasciata, guiné, arruda, alecrim (rozmaryn), manjerico (bazylia), pimenteira …

Innym amuletami, są lustra na zewnętrznej stronie wejściowych drzwi do domu, czy figurka słonia, obrócona plecami do drzwi frontowych. Można również trzymać sól w różnych częściach domu. 

Meksyk

Nosicielem Mal ojo, jest każdy zdekomstruowany organizm, szkodzący sobie samemu i innym, poprzez zagubienie własnej tożsamości, na rzecz fetyszy, poprawności politycznej, zezwierzęcenia, które wchodzi nieświadomieub świadomie (najemnictwo) komuś w szkodę. 

Nie są to tylko słowa, ponieważ w kaliforni – lekarz niezależny – Margaret Clark, doszła do tego samego wniosku : 

” Wśród hiszpańskojęzycznego ludu z Sal si Puedes, pacjent jest uważany za bierną i niewinną ofiarę wrogich sił w jego życiu. Te siły mogą być czarownicami, szamanami, księżmi, ikonami, gwiazdami, autorytetami, politykami … którzy atakują ciało ofiary, aby to stało się wrogiem siebie samego i innych, podobnie zaprogramowanych osobników … którzy rzucają złe oko, będąc jednocześnie pod jego wpływem … „

Każda próba, wytrącenia cię z równowagi, skutkuje natychmiast wachaniami temperatury twojego ciała, ponieważ złe oko, kładzie nacisk na rozkład materii ciała i narządów wewnętrznych, co daje początek niszczeniu życia osobistego, zawodowego i zdrowia … 

Można rzecz, że połączenie magii duchowej, energetycznej, psychologicznej i informatycznej, pozwala niszczyć człowieka bezpośrednio i pośrednio, za pomocą wszystkich czynników cywilizacyjno – kult-ur-owych, których celem jest utrzymanie człowieka w poczuciu winy, strachu za pomocą monopolu – nałogu oraz popędu, co tworzy prywatne piekło, dążące do wiary z życie wieczne, które w istocie, jest pokłosiem czynów kult-ur-owych, prowadzących do karmy negatywnej, gotującej człowiekowi wieczne piekło, życia fizycznego …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/05/magia-psychologiczna-i-edukacja-lustrzana/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/26/porzadek-powtarzalnej-hierarchii-czyli-bogowie-i-karma-negatywna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/23/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo/

Indie 

W północnych stanach Indii, takich jak Uttar Pradesh, Radżastan, Haryana, Uttarakhand i Himachal Pradesh, złe oko jest nazywane Drishti (czyli złe spojrzenie lub zła wizja) lub bardziej powszechnie, jako Buri Nazar. 

Bransoletki, tymczasowe tatuaż lub inny przedmiot (Nazar battu), lub slogan (Chashme Baddoor), mogą być używane do odwrócenia złego oka. Niektórzy właściciele ciężarówek piszą na samochodach hasło: ” Zło oko, niech twoja twarz, stanie się czarna”, by odeprzeć owe złe oko. 

W Indiach, niemowlęta i nowo narodzone dzieci, będą miały na czole narysowane czarne oko. 

Czarno oko, chroni przed złym okiem, czyli złą aurą biofotonową ( kiedy biofotony siły zewnętrznej przejmują częściowo kontrole nad ciałem danego bytu ). Dokładniej, czerń oka, chroni czerń wewnętrznego pentagramu, przez zabarwieniem go na kolor zewnętrznej ideologii.  

W Andhra Pradesh i Telangana, ludzie nazywają to : Disti lub Drusti. Przedmioty używane do usuwania Disti, to : sól kamienna, czerwone chilli lub naolejowana tkanina. 

Ludzie usuwają Disti, obracając w dłoni jeden z powyższych przedmiotów nad głową zainfekowanej osoby, następnie palą, ów przedmiot. 

Stany Zjednoczone

W 1946 roku, amerykański magik Henri Gamache opublikował tekst pod tytułem : Terrory of Evil Eye Exposed! (później przedrukowany jako Ochrona przed złem), który oferuje wskazówki, jak bronić się przed złym okiem. 

Henri Gamache’a napisał także : The Master Book of Candle-Burning, jest to klasyk praktycznej afrykańskiej magii ludowej – hoodoo, natomiast Terrory of Evil Eye Exposed, to dzieło zajmujące się złym okiem i tajemnicą zagubionej ósmej, dziewiątej i dziesiąte księgi czarnego szamana, imieniem Mojżesz.

Henri Gamache’a, został zabity, a pod jego pracą próbowało się podpisać wielu szamanów i oszustów (w tym : Joseph W Kay) …

Tak naprawdę, Gamache’a, to bezimienna Palestynka, spisująca niewygodne fakty na temat wiedzy ludowej, która nigdy nie była wesmak szamanom a także podległym im księżom i politykom, którzy pragną, aby ciemny lud, nie mógł się bronić, przed złym i złośliwym okiem … 

El-ity, stworzyły iluzorycznego strasznego, dobrotliwego Boga (Dualizm władzy), którego kontrolują prawdziwi regionalni i ogólnoświatowi bogowie – szamani i ich rody (El-13), kreujące ideologie kult-ury cywilizacyjnej i karmy negatywnej, dzięki której mogą żyć we wiecznym luksusie.

https://iluzjawladzy.wordpress.com/2016/12/14/wielka-13/

Co chce wam przekazać za pomocą ostatnich artykułów … ?! Coś, na co większość z was, nie jest jeszcze gotowa i dlatego staram się jak najwolniej, wprowadzić was do świata, który został schowany, przed waszymi zdekomstruowanymi oczyma, zajętymi tworzeniem złego lub złośliwego oka …

Być może jeszcze w tym stuleciu – magija intencyjna, położy kres złośliwemu oku … poprzez powrót człowieka, do pierwotnej tożsamości, która zniszczy utopie iluzji cywilizacji kult-ur-owej.

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/afd

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://pomagam.pl/dydymus

https://trueshopl.wordpress.com