Kartel, czy wspólny front tajnych służb, urzędów, rządów, banków, lichwiarzy i sądów

Kartel, czy wspólny front tajnych służb, urzędów, rządów, banków, lichwiarzy i sądów

Nie bałbym się zwykłego podsłuchu, skoro terroryzm rządowy, mający nieograniczony dostęp do naszych personalnych urządzeń, biometrii, oficjalnej sieci oraz infrastruktury operatorów, możne stworzyć iluzje naszych działań, rozmów, wysłanych i odebranych wiadomości, historii i zapisków oraz przelewów, mogących nas zniszczyć i pogrążyć … , a wszystko to, dla dobra władzy człowieka nad człowiekiem.

Skrajna mniejszość, boi się narazie uśpionej większości, która może zagrozić interesom grupki wykolejeńców (3). Owa mniejszość, ukryta w lożach i klubach wzajemnej adoracji, żeruje na każdym z nas i opiera swe ekstremalne bogactwo, na kradzieży bogactw naturalnych, wyzysku, banksterstwie, fałszerstwie prawa, spekulacji i lichwie …

Jeśli najemnicy realnej choć nielegalnie zdobytej – władzy, atakują z pełną premedytacją swych niewolników (1), opierając atak na przynależności do otwartych i zamkniętych lóż oraz tajemnicach wojskowych, państwowych, zawodowych … , to po prostu, nie może być żadnych tajemnic, ponieważ niewolnik – obywatel, ma prawo się bronić i obezwładnić zwierzęta, zagrażające naszemu życiu i zdrowiu oraz przyszłości matki ziemi.

Dziś znów, chwycimy różne, rozrzucone w mroku tajemnic, końcówki pozornie niezwiązanych z sobą sznurków, macek, tworzących w rzeczywistości, jeden żywy organizm, działający w ciemności, na szkodę zdominowanego i podporządkowanego obywatela i celowo podzielonego społeczeństwa.

Wolności, równości i dobrobytowi każdego z nas, zagrażają prywatne struktury narodowe i ponadnarodowe, z którymi powinien walczyć każdy, świadomy siebie człowiek, dążący do wolności i równości (2).

Przejdźmy od słów, do czynów, cofając się w czasie, do opublikowanego kilka lat temu artykułu (4) :

Hacking Team

W pozornej ciszy medialnej i w hałasie dezinformacji, w latach 2011/3 powstał zamysł ustawy inwigilacyjnej, uderzającej z całą siłą, dobrze opłacanych klubów, think tanków … w zniewolony oraz celowo podzielony i skłócony naród …

W 2011 roku, wolni hakerzy, ujawnili działania firmy Hacking Team, dostarczającej oprogramowanie szpiegujące dla korporacji, urzędów i rządów, w tym dla polskich służb bezpieczeństwa (CBA, GIIF, CBŚ, ABW, SKW i policji).

Większość informacji na ten temat, można znaleźć w analizie fundacji Panoptykon. Jak wynika z opublikowanej korespondencji, z oprogramowania (szpiegującego komputery i telefony), dostarczonego przez Hacking Team, korzysta CBA, które wydało na niego 250 tys euro.

Jednakże i inne służby, były chętne do jego zakupu. Już w 2010 roku, Komenda Główna Policji i Służba Kontrwywiadu Wojskowego, kontaktowały się z Hacking Team, a SKW pod koniec 2011 roku, pytała o jego cenę oraz prosiła o zademonstrowanie na żywo możliwości systemu.

W 2015 roku, zainteresowanie platformą Hacking Team, wypłynęło od ABW i CBŚ, którym również na żywo zaprezentowano jego funkcjonowanie.

RCS

System RCS, to kompleksowa platforma, służąca do infekowania, a następnie zdalnego i ukrytego kontrolowania urządzeń takich, jak komputery i telefony komórkowe.

System ten umożliwia m.in. przejęcie kontroli nad wybranym urządzeniem, a następnie trwałe, choć nielegalne, utrwalanie wszystkich czynności jego użytkownika.

Wszystko to odbywa się na szkodę obywatela oraz umożliwia permanentną inwigilację i pogwałcenie praw obywatelskich, autorskich oraz świetego prawa wolności i równości.

Operator, może oglądać odwiedzane przez ofiarę strony WWW, czytać przesyłaną pocztę i SMSy, włączać mikrofon i kamerę, podsłuchiwać rozmowy przez Skype, przechwytywać wpisywane na klawiaturze słowa, m.in. hasła, ściągać kontakty i historię połączeń z telefonu, robić zrzuty ekranu oraz śledzić lokalizację, poprzez pobieranie danych z modułu GPS.

Program, umożliwia również uruchamianie aplikacji systemowych, bankowych oddając w ręce sił specjalnych, instytutów, urzędów … pełną wiedzę o szpiegowanym podmiocie, którego można w coś wmieszać, okraść, aresztować lub szantażować lub po prostu zniszczyć.

Pegasus

Obecnie polskie służby specjalne, zmodernizowały system inwigilacyjny, przechodząc od narzędzi firmy Hacking Team, do narzędzi firmy NSO Group. NSO Group, to izraelska firma, zajmująca się produkcją szpiegowskiego oprogramowania.

System pegasus, był używany w 45 krajach na całym świecie, głównie na Bliskim Wschodzie, m.in. w Bahrajnie, Maroku, Arabii Saudyjskiej czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ślady korzystania z oprogramowania wykryto również w Europie.

Najważniejszą częścią systemu, są potężne komputery wyposażone w odpowiednie algorytmy, które potrafią złamać zabezpieczenia na dowolnym smartfonie (choć nie jest to prawda, lecz medialna promocja). Już po kilku sekundach Pegasus ma dostęp do dowolnych danych znajdujących się w urządzeniu – wiadomości tekstowych, maili, dokumentów, zdjęć, filmów itd. Bez większego problemu uzyskuje dostęp do wszelkich komunikatorów, nawet tych szyfrowanych. Co więcej, z pomocą oprogramowania szpiegowskiego, można zdalnie modyfikować ustawienia telefonu, śledzić lokalizację użytkownika, rejestrować rozmowy, a nawet… uruchamiać kamerę w smartfonie.

Algorytmy Pegasusa potrafią też wykryć, gdy ktoś odkryje jego istnienie w urządzeniu. Natychmiast się usuwa i zaciera ślady swojej obecności.

Licencję na korzystanie z Pegasusa zakupiło Centralne Biuro Antykorupcyjne, korzystając przede wszystkim z dotacji z Funduszu Pomocy Ofiarom Przestępstw. Jak wykazała kontrola NIK z 2018 roku, 25 mln ze środków publicznych zostało przekazanych CBA na zakup środków techniki specjalnej służących do wykrywania i zapobiegania przestępczości.

Z faktury datowanej na koniec września 2017 roku wynika, że wydano łącznie 34 mln złotych, z czego sam system kosztował ok. 25 mln zł. Co ciekawe, kanadyjscy specjaliści z Citizen Lab odkryli aktywność systemu Pegasus półtora miesiąca później.

Polska ( Polska III RP, to firma zarejestrowana w USA pod numerem 0000079312 ) (5), będąca narzędziem tajnych bractw, rządu globalnego, utrzymuje kontakt z think tankami oraz firmami, zwalczającymi wszystkie aspekty ludzkiej wolności.

Black Cube

Oprócz współpracy z Hacking Team i NSO Group, Polskie siły specjalne, znajduje się pod kontrolą firmy Black Cube, która, tak, jak wyżej wymienione firmy, zatrudniają byłych członków CIA, FBI, Mi 5/6 i Mossadu … oraz lobbystów, szpiegów i asasynów, o czym przekonały się rumuńskie siły specjalne, kilka lat temu.

Popatrzcie sobie uważnie na sytuacje polski. Nasz kraj, jest handlowym województwem unii europejskiej, na terenie którego, przebywają obce służby specjalne i jednostki wojskowe oraz liczne bazy zakonów religijnych (20), co od tysiąca lat umiejscawia nas kraj w szeregu obozów pracy, kontrolowanych przez ponadnarodowe instytucje i gangi o wyszukanych nazwach i iluzorycznym zakresie działań, osłabiających pozycje Lechii (19) oraz jej obywateli. Każdy wymyślony problem odsuwa nas od dobrobytu jednostkowego, wolności i równości.

Dookoła nas, obowiązuje prawo unii europejskiej w dziedzinie rolnictwa, ekonomii, podatków, gruntów, sądownictwa, czy medycyny …

Najemnicy, współzałożyciele Black Cube, Dana Zorella i Avi Yanus, są byłymi oficerami Mosadu i członkami B’n’B, którzy często odwiedzają Polskę i Rumunię. Obaj są obok Niv Carmi, Omri Lavie i

Shalev Hulio, twórcami NSO. Łączy ich wspólne działanie w tajnej grupie Unit 8200 (6).

Powiązania

Wspomniana wyżej włoska firma Hacking Team, zatrudnia tych samych ludzi, co NSO i Black Cube. Głównym sposobem działania tych międzynarodowych karteli, jest szpiegowstwo przemysłowe oraz współpraca z największymi producentami sprzętu elektronicznego i federalną komisją łączności w celu kontrolowania przepływu danych, za pomocą tworzenia tylnych drzwi w softwarze i hardwarze.

Można za tym powiedzieć, że oprogramowanie oferowane przez te oddziały sił specjalnych, bazują na niewiedzy społecznej i umiejętności zmuszenia wynalazców, twórców, projektantów … do opłacalnego milczenia … Doskonale wiemy, że kontrakt, licencja (18) … , jest ważniejsza od ludzkich wartości i zasad moralnych, które w świecie fetyszy, przestały mieć znaczenie.

( Ten, kto daje szpiegować podległych sobie niewolników, za pomocą metodologii, wyprowadzającej dane owych niewolników, nie jest ich właścicielem, a co najwyżej, jest najemnikiem, wykorzystywanym w celu kontrolowani podległych mu stad. )

Hacking Team, oferuje rządom i korporacjom systemy zdalnego sterowania oraz systemy monitorowania ruchu internetowego, co jest stosowane w większości państw Europy, w tym, w Polsce.

Wszystkie trzy firmy, wielokrotnie były oskarżone o łamanie praw człowieka i naruszanie patentów osób prywatnych i mniejszych firm.

Gra pozorów

Szanowni państwo, szamani (7) będący na szczycie piramidy wpływu, kontrolują świat za pomocą najemnych sił specjalnych, które nie tylko kontrolują religie, ekonomie, edukacje, rządy i korporacje, ale także chronią dostęp ludzi do odpowiedniej wiedzy o szamanach i o świecie, czego dowody, są zauważalne na całym świecie.

Prawda niebezpieczna

Wyżej wymienione firmy, nie są producentami żadnych programów, lecz reprezentują rząd światowy, kontrolujący produkcje, legalizację oraz sprzedaż narzędzi autokontroli.

Nie można byłoby złamać zabezpieczeń telefonów, komputerów, telewizorów, btsów, satelitów, konsol, czy programów … gdyby nie dostęp sił specjalnych do procesu projektowania, produkcji i certyfikowania produktów, które w rękach użytkowników, stają się straszliwą bronią, dostarczająca wszelakie informacje na temat ich użytkowników, ich myśli, działań i pomysłów.

Pamiętacie, co mówiłem wielokrotnie o politykach i księżach .. :

To najmniej inteligentne marionetki, pozyskane ze stada ignorantów, które przygotowano do odstrzału, bowiem tylko właściciele partii i religii, znają powody kłótni i szachowych roszad. Co o tym mówią nam Protokoły Mędrców Syjonu (8) ? Poczytajcie …

Black Cube w Polsce oraz Rumunii

Firma Black Cube, została założona w 2010 roku, i posiada ona oficjalne oddziały w Londynie i Paryżu.

W grudniu 2011 roku, wyszło na jaw, iż Black Cube, zamieszana jest w sprawę gigantycznej korupcji. Firma chciała, aby szef sztabu premiera Remus Truica, przekonał Adriana Nastase, do zakupu systemu inwigilacji rumuńskich obywateli, za 136 milionów euro.

( W tym samym czasie rumuńscy śledczy, oskarżyli izraelskiego miliardera Beny’ego Steinmetza i kilku innych Izraelczyków o prowadzenie nielegalnych operacji finansowych na rynku nieruchomości. Państwo rumuńskie, miało stracić na tych machinacjach 150 mln dolarów.

Potentat górniczy Beny Steinmetz, późniejszy szef sztabu premiera Icchaka Shimona Shevesa i konsultant polityczny Tal Ziberstein wespół z Remusem Truicą działali w zorganizowanej grupie przestępczej, której celem było przejęcie państwowych nieruchomości przez niewymienionego z nazwiska obywatela Rumunii.

Mówi się, że ostatni kontrolowany wyciek dokumentów finansowych znany pod nazwą : Panama Papers, miał odstrzelić niepotrzebne już marionetki.

Za aferą stała : Hacking Team, NSO i Black Cube )

To właśnie agenci takich firm, jak Black Cube, mają upoważnienia i pełnomocnictwa ze strony rządu światowego, do kreowania cyber terroru, nielegalnego obrotu pieniędzmi, transferu danych, poprzez użycie „legalnych” sieci informatycznych oraz do kreowania dziwnych i przypadkowych zbiegów okoliczności.

Legalne urządzenia, oprogramowanie, przejmowanie legalnych haseł, wszystko to tworzy legalnie działający międzynarodowy syndykat, nazywany rządem światowym, w skład którego wchodzą regionalne grupy, takie jak : Okrągły Stół, Komitet 300, Bilderberg lub Olimpic (9).

Firma Black Cube, miała wykreować korupcje lub nagłośnić już istniejące akty korupcyjne, wewnątrz rządu rumuńskiego.

Pozbycie się, już zużytych marionetek, jest najskuteczniejszym sposobem kreowania podziału, gniewu, chaosu i dezinformacji.

Teraz ten sam schemat, jest realizowany w Polsce, aby oburzyć społeczeństwo, które zamiast zwrócić uwagę na swój interes, zajęte jest bez celowymi kutniami i podziałami.

Co ciekawe, tym samym zajmują się jednocześnie dwie, trzy grupy i setki wolnych strzelców, na wypadek nieprzewidzianej wpadki. Pamietać należy, że w tak rozbudowanej akcji, istnieje możliwość przypadkowego działania nieświadomych funkcjonariuszy policji, czy prokuratury, co nasuwa pewne niebezpieczeństwo w procesach korupcjogennych, przekrętach i wewnętrznych działaniach sił specjalnych, wykorzystywanych do kreacji regionalnego terroru i kreacji zamachów fałszywej flagi.

Tego typu akcje, są szybko wyciszane, a ich zasięg zostaje ograniczony do minimum. Innymi akcjami propagandowymi, są akcje wymuszające plotki i pogłoski, na temat wojen partyjnych.

Państwo policyjne, wykreowane na podstawie : siania medialnego strachu, przed zamachami fałszywej flagi, dążącymi do ograniczenia swobód obywatelskich, oraz tworzenia sztucznie wykreowanych wewnętrznych konfliktach, co ma urzeczywistnić nigdy, nie istniejącą walkę polityczną, przez wykreowanie zawsze pożądanej korupcji, za pomocą wytworzenia, nadmiernej zachłanności …

Rumuński Bunt

Powodem kontrolowanego buntu społecznego w Rumunii, są działania, które wyszły na jaw na przełomie 2015/16 roku.

Między Rumunią, a Izraelem wybuchł skandal ujawniający działania byłych agentów Mossadu, pracujących dla grupy międzynarodowych najemników z Black Cube. Celem agentów, było wykreowanie akcji ujawniającej korupcję w rządzie rumuńskim. Po co rezygnować z użytecznych współpracowników.?!

Najlepszym przykładem tego typu działań, jest noc długich noży, w których to (teza) SS, pozbyła się użytecznych idiotów z SA (antyteza).

Za jednym zamachem, pozbyto się wszystkich nici prowadzących do szpiegów, agentów i użytecznych idiotów. Obecnie, noce długich noży, są mniej krwawe, ale nadal, są one efektowne dla zapisów historycznych i notatek prasowych.

Przykładem tutaj, może być ilość ofiar afer Fozz, czy WSI.

Rumuńska afera Krajowej Dyrekcji Antykorupcyjnej, zakończyła się skandalem ponieważ agenci Black Cube, nie przewidzieli, że użyteczne marionetki, stworzyły pomimo drzemiącej w nich strachu – autonomiczną sitwę.

Dziennikarze prasy alternatywnej, wygrali z mainstreamem i zmusili media rynku oficjalnego do ujawnienia nazwisk kilku pionków owej afery szpiegowskiej, szybko zamiecionej pod dywan.

Czy istnieniem pegasusa, czy dyrektywy terreg (10), ktoś się z obywateli przejął ? Nie, ponieważ nikt nie podburzył społeczeństwa i nie dano społeczeństwu rozkazu wyjścia na ulice, tak, jak miało to miejsce w sprawie ACTA i ACTA II, które miały na celu zaszantażowania nielojalnych korporacji, przez nacisk społeczny.

Mamy zatem :

– Ustawę Inwigilacyjną

– Luki prawne

– Uruchomione siły specjalne

I co najważniejsze, mamy :

– Wykreowane cele ataku

Należy więc przejęć od teorii do praktyki :

Ustawa o przeciwdziałaniu prania pieniędzy i finansowaniu terroryzmu ( ludzkiej wolności)

W połowie 2018 roku, weszła w życie ustawa o przeciwdziałaniu prania pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Ładnie brzmi, ponieważ najważniejszy jest marketing, któremu z radością przyklasną zdezorientowane stada ignorantów …

Przepisy owej ustawy, mogą dotyczyć jednak każdego z nas, ponieważ są tak skonstruowane aby dopierdolić każdemu, kto stanie na drodze władzy człowieka nad człowiekiem.

Załóżmy, że na twoim koncie pojawi się niespodziewanie duża suma lub tytuł przelewu, będzie miał frazy, uważane przez władze, jako niebezpieczne dla władzy człowieka nad …

Tym samym stajesz się podejrzanym o terroryzm – przestępcą, a bank na zlecenie państwa handlowego, może zablokować twojego konto na dobę lub maksymalnie cztery doby … bez podania tobie przyczyny …

Jeśli bank, a raczej jego pracownik lub sprawdzający konta boot, będzie miał podejrzenie, że na konto trafiły środki, które mogą być efektem prania brudnych pieniędzy lub służyć do finansowania terroryzmu, to będzie miał obowiązek zawiadomić o tym Generalnego Inspektora Informacji Finansowej.

Co jest ważne dla zwykłego, zastraszanego obywatela ?

Nigdzie nie jest napisane, co oznacza, iż środki są podejrzane oraz na jakiej podstawie dokonuje się takiej oceny … wystarczy przelew z kraju, podejrzewanego o finansowanie terroryzmu, albo przelew na dużą kwotę, którego opis, jest dla jakiegoś urzędasa lub boota niezrozumiały …

Ocena najemnika władzy – urzędnika nagradzanego za efektywne kontrolowanie niewolników, może sprowadzić na każdego z nas duże kłopoty urzędowe, finansowe, osobiste … tylko dlatego, że najemnik zechce się wykazać lub popisać przed swoim panem, karmiącym najemnego urzędasa, różnymi fetyszami tytularnymi, stanowymi, czy finansowymi ….

Wraz z przekazaniem informacji przez bank do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej nasze konto zostanie zamrożone na 24 godziny. Inspektor ma dobę na zweryfikowanie podejrzeń, na bazie – nie wiadomo jakich kryteriów, w trakcie której może przedłużyć blokadę do 96 godzin.

Oznacza to, że dokładnie obserwuje się prywatne konta i przeprowadzane na nich operacje od początki istnienia systemu bankowego i ekonomicznego, ponieważ pieniądz, to fetysz – kontrolujący i przekupując masy …

GIIF (posiadający dwa spośród trzech systemów inwigilacji społecznej), ma obowiązek powiadomić o sprawie prokuratora, a ten ma prawo do zarządzenia blokady rachunku na okres do sześciu miesięcy. Dla porządku należy dodać, iż w praktyce blokadzie podlegają nie tylko środki „podejrzane”, ale całe saldo rachunku, również pieniądze, które wpłyną na rachunek w przyszłości w czasie obowiązywania blokady.

Co więcej, prokurator ma także prawo do zablokowania innych kont należących do danej osoby lub firmy.

Taka blokada, może mieć fatalne konsekwencje np. dla przedsiębiorców, którzy podpisali nowe kontrakty. Brak dostępu do pieniędzy to paraliż firmy, osoby prywatnej, a tym samym zagraża to rodzinom, pracownikom, kontrahentom …

W jeden dzień na zlecenie władzy, można zamieść każdego pod dywan, dlatego polecam otwieranie kont zagranicznych typu Revolut, na które można przelewać pensje … i do których na razie, nie ma dostępu urząd polskiego państwa handlowego reprezentowanego przez spółkę powstałą przy polskim konsulacie w nowym yorku. Spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie firmy Polska, do wysokości 400 miliardów dolarów.

( Polska III RP, to firma zarejestrowana w USA pod numerem 0000079312 ) (5)

Działania państwa handlowego zależnego od europejskie loży, obierają kierunek totalnej inwigilacji. Skłoniło to wiele firm do założenia rachunków bankowych, będących poza zasięgiem działania organów państwa polskiego, czyli do przeniesienia ich za granicę.

Ale uderzenie w przedsiębiorców, to dopiero przygrywka, ponieważ po co ograniczać się do wąskich grup branżowych, skoro można uderzyć we wszystkich obywateli, za pomocą systemu :

Ferryt

Szanowni państwo przestrzegam każdego z was, przed korzystaniem z usług następujących podmiotów : santander, mbank, ing, bnp paribas, nest bank, bank gospodarstwa krajowego, bank pocztowy, gbs bank, pkp, simens, medicover, raben … ponieważ te instytucje banksterskie, telekomunikacyjne, transportowe … korzystają z rozwiązania firmy domdata ag, będącej partnerem microsoftu, ibm, oracle, czy sap.

System ferryt, będący wymysłem firmy domdata – integruje interesy służb specjalnych, urzędów, banków – lichwiarzy – firm windykacyjnych – komorników i sądów … żerujących na obywatelach, pożeranych przez system cenzury i kontroli.

Masz przedawniony dług i nic z tym nie robisz, na pewno bank, komornik, sąd … ci nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, ponieważ, jest to jeden z najlepszych interesów na rynku, w którym za przerażonym zwierzęciem wysyła się stada wilków, szakali, spragnionych fetyszy, które można zdobyć na cudzym nieszczęściu, biedzie i strachu …

Opis systemu ferryt został ubrany w kolokwialny bełkot sugerujący, iż ferryt, to platforma do kompleksowego zarządzania procesami biznesowymi w organizacji.

Bełkot, jest tak skoncentrowany, aby nikt spoza branży – sekty – profesjonalnej mafii (11), nie skojarzył faktów logicznych, widać to choćby w tym opisie :

Moduły platformy związane z procesowością tworzą system klasy BPM. Ferryt pozwala na modelowanie, symulowanie oraz uruchamianie procesów w czasie rzeczywistym. W trakcie eksploatacji systemu możliwe jest monitorowanie działania procesów oraz dokonywanie pomiarów jak również ich ciągła optymalizacja na podstawie informacji gromadzonych w systemie. Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń, …) jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje, …).

Cóż interesującego, może w tym bełkocie dostrzec zwykły obywatel ?

Otóż ten bełkot, ujęty w słowa niemające sensu, dla zwykłego, trzymanego w niewiedzy człowieka, jest sposobem sklecenia hydry o wielu głowach …

Hydra

Połączenie systemu bankowego, ubezpieczeniowego, leasingowego, windykacyjnego, komorniczego, sądowego, teleinformatycznego, transportowego, medycznego, logistycznego oraz systemu pegasus i rcs… służy kontroli i znajdowaniu ludzi oraz ich powiązań … Niszczenie nieposłusznych i niewygodnych, tworzenie haków i alternatywnych sytuacji, to rozwiązanie sił specjalnych dla niepoprawnych politycznych obywateli, niszczonych w sądach, zakładach karnych i szpitalach psychiatrycznych.

Oto dowód, który znajdujemy w profesjonalnym bełkocie :

Ferryt dla bankowości

Ferryt, to pakiet składający się z szeregu rozwiązań biznesowych dla bankowości. Rozwiązania cechują się dużą elastycznością konfiguracji, która jest dokonywana przez użytkownika biznesowego. Rozwiązania pakietu Ferryt są uzupełnieniem głównego systemu bankowego o moduły/funkcjonalności, które w nim brakują, są niewystarczające lub są stworzone w sposób mało elastyczny. Rozwiązania Ferryt komunikują się i wymieniają dane z głównym systemem bankowym tak aby danie nie musiały być wprowadzane wielokrotnie.

Ferryt Windykacje jest kompleksowym narzędziem do zarządzania i odzyskiwania wierzytelności.

Jego nadrzędnym celem jest usprawnienie i automatyzacja działań w obszarach postępowań upominawczych, sądowych i egzekucyjnych w jednym spójnym systemie. Narzędzie planuje zadania użytkowników i przypomina o terminach realizacji. Dokumenty, SMSy oraz e-maile o charakterze masowym są generowane automatycznie.

Wymiana danych z systemem centralnym,

Podział procesów windykacyjnych na etapy,

Elastyczne reguły kwalifikacji długów i spraw,

Generowanie i rozdział zadań na użytkowników,

Monitoring terminów i działań windykatorów,

Centralny rejestr kontaktów,

Obsługa korespondencji,

Monitoring stanu wierzytelności,

Podgląd historii i harmonogramu spłat,

Obsługa outsourcingu długów,

Powiązanie z systemem Call Center,

Raporty operacyjne i analizy,

Edytor szablonów pism, SMS i e-mail,

Możliwość dokonywania zmian w procesach

Windykacja miękka

Automatyzacja akcji masowych,

Generowanie pism, SMS oraz e-mail,

Zarządzanie kolejką telefonów do wykonania,

Obsługa połączeń wychodzących/przychodzących,

Wsparcie prowadzenia rozmów telefonicznych,

Obsługa obietnic i rozłożenia długu na raty,

Przyjęcie reklamacji,

Alerty na sprawach, klientach, długach,

Czasowe i trwałe blokady środków,

Kwalifikacja do twardej windykacji

Twarda windykacja

Wsparcie w restrukturyzacji,

Ugody i porozumienia,

Inspekcje terenowe,

Wypowiedzenie umowy,

Bankowy tytuł egzekucyjny,

Postępowanie nakazowe,

Wnioski do prokuratury,

Prowadzenie egzekucji,

Dostęp do danych zabezpieczeń

Jaka jest moralność zatrudnianych tam ludzi ? Jaka jest moralność firm, tworzących, tego typu narzędzia ? Jaka jest lojalność banków względem klienta ? Liczy się tylko fetysz mamona, strach (10), nagabywanie i wyłudzenia …

Właściciel firmy domdaty – Michał Laskowski, jest także właścicielem firmy lichwiarskiej debeo, to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Laskowski jest również członkiem zarządu domconsult i lohrfink consultancy services.

Jedynymi terrorystami, są członkowie partii politycznych, korporacji, think tanków, instytutów … tworzących zamachy fałszywej flagi oraz terror społeczny, mający na celu ograniczyć swobody obywatelskie.

Wszystkie te działania, nazywane są rozwiązaniami dla biznesu. Biznes zagrażający człowiekowi, powinien być zlikwidowany dla dobra społecznego bezpieczeństwa.

Zabierają człowieczeństwu wolność, równość, dobra naturalne, godność, prywatność, a nawet fetysz pieniądza, tylko po to, aby zastąpić go impulsem elektronicznym, za pomocą którego, można obywatela zaszantażować, zwabić, namierzyć, kontrolować lub zlikwidować, jeśli nie będzie on spełniał warunków wykreowanego systemu kontroli społecznej, opartej na poprawności politycznej.

Od czasu wejścia systemu indect i wszystkich jego odmian do życia publicznego, inteligentnej miasta zmieniły się w cybernetyczne więzienia, a poziom kontroli i inwigilacji, wzrasta z roku na rok.

Dla naszego dobra wymyśla się multifunkcyjne gadżety i łączy wszystkie fetysze w jedna wiązkę, tworząc kolejne rzemyki bata dla ignorantów, którzy obudza się w transhumanistycznym (14), technokratycznym (12) obozie pracy, w którym pozorowane życie, będzie zależne od rządów i korporacji, sztucznej inteligencji (13) oraz służb specjalnych.

Zaślepione społeczeństwo niewolników, będzie angażowało się w ideologie naukowego podziału (15) i wymyślonej kreacji, teatralnego terroru (16), tworzonego przez szamanów, kreacje państwa i siły specjalne, w celu wciągnięcia i zaangażowania każdej jednostki w budowę poprawnie politycznego kłamstwa …

Każde kłamstwo, zaciska obywatelowi pas cenzury i kontroli, za jego bierną zgoda … Przeczytałeś kiedyś warunki korzystania z telefonu, czy aplikacji … ?

To szaleństwo będzie się rozwijało i rozrastało, dopóki ludzki kapitał (17), nie będzie już władzy potrzebny, a prawdziwy terror, wymierzony we wszystkich ludzi, stanie się tak widoczny i tak potężny, że żadna forma przeciwdziałania, nie będzie już skuteczna, a wtedy przebudzone – zbyt późno narody niewolników, staną się śmiesznym, nikomu nie potrzebny balastem, którego będzie można zatopić i zastąpić – puchem – sztucznej inteligencji …

Liga Świata

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/14/czas-powstac-aby-zatrzymac-ludzki-obled/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/10/odtworzenie/

3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/30/oto-logika-tego-szalonego-swiata/

4. https://ligaswiata.tumblr.com/post/137350082657/ustawa-inwigilacyjna-ostrzegali%C5%9Bmy-od-2011

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/20/czego-boi-sie-zlodziej-zwany-panstwem/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/01/06/gwiazdy-falszywa-flaga-i-slady-slonia/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/31/poczatek-kontroli-spolecznej-czyli-szamanizm-filozoficzny-egoistow-zwanych-tyranami/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/01/29/szamanskie-plagiaty-i-konstrukty-ideologiczne-kontrolujace-ciemne-spoleczenstwo/

8. https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

9. https://newspapernwo.wordpress.com/2014/03/31/round-table-grupy-okraglego-stolu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/17/miedzynarodowa-loza-okraglego-stolu-stowarzyszenie-pielgrzymow-oraz-klub-1001/

10. https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu.html

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/08/kim-jest-profesjonalista/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/01/02/prawo-autorskie-czyli-nie-dla-posrednikow-i-zlodziei/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/10/17/sztuczna-inteligencja-zastapi-boga/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2017/10/28/globalne-sumienie/

14. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

15. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/historia-manipulacji-instytut-tavistock.html

16. https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2018/12/terroryzm-nie-istnieje-czyli-teatr.html

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/23/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo/

18. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/13/cyrograf-podpis-certyfikat-licencja/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/04/porzadek-melchizedeka/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/07/bazy-wroga-sa-wszedzie/