Gwiazdy, fałszywa flaga i ślady słonia 

Fałszywa flaga, gwiazdy i ślady słonia

Przestępcą jest ten, kto łamie prawo naturalne i ustanawia nad nim prawo elit do rządzenia innymi ludźmi za pomocą siły i strachu. 

Dydymus

1. Ślady Słonia 

Żaden zamach, nie był dziełem Arabów i uchodźców … 

„Ślady słonia”, aż nazbyt wyraźnie prowadzą bezpośrednio do ludzi obwinianych za zamachy, a o winie których decydują znalezione, a raczej podrzucone dowody winy.

Oczywiście w rzeczywistości winę ponosi zawsze ten, kto takowe ślady prezentuje …

Za zamachem w dniu 11.09.2001 roku, według oficjalnego raportu, stał Satam Al Suqami, choć oprócz paszportu wyparowało wszystko włącznie z tytanowymi turbinami samolotów i ciałami ofiar … 

( Prawda o 11.09 : https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/25/wtc-11-09-i-francesco-cossiga/ )

7.1.2015 roku, ślady słonia znaleziono na miejscu zamachu na redakcje Charlie Hebdo, bowiem Said Kouachi, zgubił swój dowód osobisty w samochodzie, w którym uciekał. 

https://panlogika.wordpress.com/2017/01/05/slady-slonia-charlie-hebdo/

I tak jak w przypadku 11.09, osoba winna już nie żyje, nie ma kogo przesłuchać, oskarżyć i skazać. 

Dobry podejrzany, to martwy podejrzany. 

Zamach w Nicei, 14 lipca 2016 roku, biała ciężarówka wjeżdża w tłum, zamachowiec ginie na miejscu.

13 listopada 2015 roku, w Paryżu przed stadionem eksplodują trzy bomby, jedna na ciele potencjalnego zamachowca (Ahmad Almchammad), ocalał jak zwykle tylko jego dowód. 

19 grudnia 2016 roku, Amir Anis w czasie zamachu w Berlinie, zostawia swoje dokumenty w ciężarówce, która stała się narzędziem zbrodni.

Oczywiście i tym razem podejrzany Amir, został zastrzelony kilka dni później w Mediolanie.

Kierowca ciężarówki Łukasz Urban, ostatni kontakt z centralą firmy miał ok. godziny 15.00. Ładunek, który miał zostać dostarczony przed południem w poniedziałek do firmy Thyssen Krupp, nie mógł zostać dostarczony z powodu braku możliwości rozładunku.

O godzinie 16.52, według danych z gps silnik ciężarówki został uruchomiony i chodził do 17.30. O 18.35, gps zameldował się ponownie w innej lokalizacji odległej o 6,5 km. 

Ciężarówka, została według dziennikarzy śledczych odholowana na miejsce zdarzenia ponieważ, gps pokazywał przebytą trasę, przy wyłączonym silniku.

Kto jest winien wszystkim tym zamachom ?

Arab, Tunezyjczyk, wyznawca Allacha … ?! Rzecz jasna, jest w tym tyle prawdy ile w lotach kosmicznych …

Shlomo Shpiro

Ten ekspert od tajnych służb, członek Mossadu, syjonista, mistyk i profesor pracujący na uniwersytecie Bar – Ilan, był obecny nie tylko w Berlinie (był na kiermaszu, ale gdy zrobiło mu się zimno,~ 10 minut przed zamachem wsiadł do autobusu …), ale również podczas zamachów w Nicei i Paryżu.

Einat Wilf

Ta członkini Knesetu, wykładowca na uniwersytecie Bar – Ilan, była w swoim czasie szpiegiem działającym na zlecenie IDF (Aman), w legendarnej Jednostce 8200. 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jednostka_8200

Jako członek UNRWA (Unicef) „niosła ona pomoc”, uchodźcą z Palestyny. 

https://www.unrwa.org

Szpiedzy występujący z ramienia think tanków i uniwersytetów, niosą za sobą zakrojoną ma szeroką skale manipulacje.

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/14/historia-manipulacji/

O co tu chodzi ?

Zamachy nie tylko w Berlinie, Monachium i Nicei filmowała ta sama ekipa od zadań specjalnych, w skład które wszedł zaufany dziennikarz Richard Gutjahr, prywatnie mąż Pani Wilf i przyjaciel Shlomo Shpiro.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

UNWRA, wspiera pięć milionów uchodźców, a jej działania są co roku dotowane sumą miliarda dolarów. 

Wilf, chce jeszcze większych dotacji, ale nie powiązanych z drażliwym temat uchodźstwa, bowiem niesie to zły obraz Izraela w świecie. 

Izrael, to nie kraj Żydów, bo żydami są Palestyńczycy (a żydami i Semitami Arabowie), więc za terroryzmem izraelskim, stoją elity nazywane narodem wybranym.

Elitarny naród wybrany, wśród narodów świata, terroryzujący cały świat na potrzeby działania rządów i elit pragnących wprowadzić jak najszybciej rząd światowy oparty na technokracji, terrorze i redystrybucji bogactw naturalnych.

Niemcy i Francja

Najważniejszymi państwami unii europejskiej są Niemcy (naród młodszy od USA) i Francja, państwa te mają negatywne podejście do działań Izraela na zachodnich terenach Jordanu, wzgórzach Golan oraz wschodnim Jeruzalem.

Mossad i wyspa Utoya

Bojkot produktów Izraelskich, rozpoczął swój bieg od protestów na Norweskiej wyspie Utoya (2011 r), protesty te, zakończyły się krwawym zamachem fałszywej flagi. 

Wolicie prawdę, czy sensacje, wolicie podział, czy jedność, wolicie uważać siebie za jedną rasę, czy dzielić się na potrzeby elit za pomocą koloru skóry, czy wyznawanej religii i opcji politycznej … ?! 

Jesteście ludźmi, czy plebsem walczącym z samym sobą, ku uciesze władz całego świata. ?!

Media w krajach arabskich, serwują mieszkańcom bliskiego wschodu, taki sam koktajl informacyjny jak wam, opowiadając o agresji chrześcijan na islam … Wierzący w to plebs, wyciąga, sztachety, pali, gwałci i rabuje, a elita oglądają skutki swoich działań, zaciska wam pasa nieistniejącej wolności. 

Dodatkowo jesteście podburzani przez agitatorów, cierpiących z kłamstw trofea awansu społecznego.  

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/agitatorzy.html

2. Zasady tworzenia iluzji

Metody mistyczne, czyli sposoby wyznaczania dat zamachów za pomocą gwiazd i planet. 

1.09.1939 roku, wybuch drugiej wojny światowej.

11.09.2001 roku, zamach fałszywej flagi na WTC.

11.03.2004 roku, Al Kaida dokonała zamachu na pociąg w Madrycie.

1.09.2004 roku, Al Kaida przeprowadziła zamach w Biesłanie

11.03.2014 roku, potężne trzęsienie ziemi połączone z tsunami, niszczy olbrzymi obszar Japonii, co skutkuje katastrofą w elektrowni atomowej w Fukushimie.

08.03.2014 roku, tajemnicze zniknięcie samolotu Malezyjskich lini lotniczych.

11.09.2015 roku, podczas gwałtownej burzy piaskowej dźwig rujnuje święte miejsce islamu i zabija wiele osób.

Mistyczna 11

Daty 11 marca lub 11 września, łączy jedno : wypadają one dziesięć dni przed równonocą wiosenną i jesienną, dodatkowo na Sferze Niebieskiej (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sfera_niebieska) oznaczenie punktów równonocy znajduje się dokładnie naprzeciwko siebie i podlega ono identycznym wpływom gwiazd i planet. 

Wpływ gwiazd, gwiazdozbioru Wielkiej Niedźwiedzicy (Wielki Wóz) – Mizar (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mizar_(gwiazda)) i Alcor (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alkor), łączy się z wydarzeniami na ziemie i w kosmosie, co jest ważnym czynnikiem mistycznym, dla alchemików i mistyków planujących losy ziemi i ludzi. 

Mistycy i alchemicy, nazywają układ gwiazd Mizar i Alcor – Jeźdźcem Apokalipsy. Aktywność Jeźdźca zauważalna jest pomiędzy 8, a 13 marca i 8, a 13 września.  

Tuż obok tych dwóch gwiazd znajduje się gwiazda o nazwie Alkaid, której aktywność względem ziemi wzmaga się w okresie 1 marca i 1 września. 

Aktywność Alkaid jest wstępem do działania Mizar i Alcor i innych gwiazd, wiedzą o tym mistycy Nikolaitów, pracujący m.in, dla Mossadu, Watykanu, Czerwonej Tarczy i CIA. 

Gwiazda Alkaid, nazywana jest Niszczycielem Narodów, aktywność tej gwiazdy wiąże się z wybuchem drugiej wojny światowej w dniu 1 września. 

1 września 2004 roku, Al Kaida przeprowadziła zamach w Biesłanie. 

8 marca 2014 roku, nastąpiło tajemnicze znikniecie samolotu Malezyjskich lini lotniczych.

Nie ma żadnych przypadków, wszystko jest kreowane za pomocą, znajomości wpływu gwiazd i planet na ziemię. 

Prowokowanie zdarzeń mistycznych, jest oznaką realnego wpływu elit na dzieje ziemi. Na bazie znajomości tych „przypadków”, można przewidzieć zamachy fałszywej flagi. Zauważmy, że nigdy, żaden zamach nie dotyczył nietykalnej elity, tylko plebsu … 

Zwróćmy także uwagę, że znając ten schemat, można przeprowadzić ataki wyprzedzające działania elit, czego jestem zwolennikiem i orędownikiem. 

LEDA

Sila skłaniająca do zamachów fałszywej flagi i kreowania wizji hierarchicznej ziemi, nazywa się : Świadoma Przestrzeń Międzygwiezdna, czyli Pogoda – Bogini Ładu i Porządku Kosmicznego ( LEDA – kochanka Zeusa vel Saturna, https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Leda_(mitologia) ).

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, czyli dobro i zło, teza i antyteza

1. Mizar i Alcor

A. Jeździec z Wagą, ten który wymierza sprawiedliwość

B. Jeździec z Sierpem, nakłania do uprawy roli

C. Jeździec z sakwą i wieszczym alfabetem, nakłania do zdobywania wiedzy i mądrości

D. Jeździec z kosą lub mieczem, obcina głowy niewiernym

2. Alkaid, nazwana była „Odnowicielem Światła”, jak i „Niszczycielem Narodów”.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alkaid

3. Aliot, gwiazda ta mówi o wielkim bogactwie lub samounicestwieniu wynikającym z owego bogactwa.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alioth

4. Nashira (Koziorożec), gwiazda mówi o zwycięstwie prawości i uczciwości.

http://www.constellationsofwords.com/stars/Nashira.html

5. Denebola (Lew), to „Pan Sędzia, który przychodzi”- Al Dhanab al Asada.

Awans i pomyślność, honory i wyróżnienia, oraz hańbę publiczną, wielkie straty przez urzędników, pracowników …

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Denebola

6.Sadalsuud (Wodnik), szczęściarz w ujęciu złych intencji.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sadalsuudg

Budowanie świata za pomocą mądrości i powtarzających się epizodów, to standard w działaniu elit, pamięć ludzka jest krótka i wybiórcza, a strach silniejszy od zdrowego rozsądku …

Liga Świata

Reklamy