Oto logika, tego szalonego świata

Oto logika, tego szalonego świata

Bezczynność i ignorancja w stosunku do przejmowania kontroli mniejszości nad większością, zniszczyła wiele aspektów prawdziwego życia, doprowadzając człowieczeństwo na skraj idiotyzmu i szaleństwa …

Wiecie dlaczego najemnicy elit, w tym politycy, lekarze, sędziowie, policjanci, żołnierze, członkowie tajnych bractw, prezesi, czy księża … , są nietykalni dla kasty szędziów i nie można im nic zrobić, za pewnego rodzaju działania, nazywane według prawa zwierząt – przestępstwami, kradzieżami, a nawet zbrodniami ?

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/

Dzieje się tak, ponieważ prawo zwierząt (prawo stanowione, kodeksy, konstytucje – licencjonujące podstawowe prawa), dotyczy rozliczenia zwierzęcia z jego hodowcą, podczas gdy el-ity i najemnicy elit, rozliczają się między sobą, według reguł jedynynego prawdziwego prawa – prawa naturalnego.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

Co z tego wynika ? Według prawa naturalnego, nie można skazać kogoś (w tym aktora teatru cieni – Jaskinia Platońska), kto nie ukradł czegoś prawdziwego, lecz przywłaszczył sobie teatralny rekwizyt, artefakt, fetysz, grający role rzeczywistej wartości i czynnika fałszywych, teatralnych, nierówności społecznych, zachodzących pomiędzy właścicielem (państwo, wyznanie …), a jego własnością (obywatel, wierny …), nazywaną ludzkim kapitałem, rozliczanym, za pomocą prawa zwierząt …

Popatrzmy w sposób logiczny, na pieniądze, akcje, obligacje, czy wykrowaną wartość sztuki i fetyszy tytularnych, społecznych, czy zawodowych … Iluzja wartości oparta na fetyszach, stworzona i osnuta została, na ludzkim strachu oraz społecznej naiwności, co pozwoliło na zniszczenie, przejęcie i kradzież prawdziwej wartości utkwionej w ludzkim trudzie, duchowości, moralności, bogactwach naturalnych i własności ziemskiej.

(Obóz pracy, zwany państwem, dysponuje całym kapitałem ludzkim i jego własnością, ponieważ w żaden sposób, nie możesz siebie i swojej własności, oderwać od obozu pracy …)

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/24/obiecadlo-i-logika/

W tym przypadku, jakakolwiek wartość dostępna na rynku, przekształcona zostaje w fetysz pieniądza, pochodzącego od siły przetwórczej i produkcyjnej ludzkiego kapitały, należącego w całości, do zarządzających nim najemników i el-it szamańskich.

Teatr przetwarza sztukę trudu na liczne fetysze, z których zysk, czerpie nie trudzący się pracą dla el-it człowiek, lecz autor sztuki teatralnej, utopii zwanej państwem, korporacją, gospodarką, spekulacją, lichwą, czy globalizmem.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/

Ludzki kapitał, nie jest rozliczany według zasad prawa naturalnego, stąd też, elity za zabójstwo niewolnika, czy ludobójstwo, nie są karane w taki sam sposób, jak niewolnik, za zabójstwo członka elity i najemnika służącego elitom.

( Ludzki kapitał, podlega prawu stanowionemu zwierząt, który stawia sobie za cel – psychiczne wykorzystanie, uwięzionego i trzymanego w złych warunkach kulturowych i społecznych – kapitału, co dąży do stworzenia użytecznej patologii. Użyteczna patologia, ma na celu – zastraszenie społeczeństwa i wykazanie potrzeby istnienia, walczącej z nią władzy i aparatu kontroli …)

Dla świadomej istoty, najważniejszy jest umiar i hamowanie własnego łaknienia, czego żadna rasa żerująca na ziemi nie potrafi, idąc za głosem bestialstwa, zwanego egoizmem …

Traktowanie szamańskich el-it według zasad prawa naturalnego i społeczeństwa według prawa zwierząt, pokazuje nam, jak nisko upadło podzielony na dwa gatunki i trzy kasty – społeczeństwo, zdewastowanej biologicznie i chemicznie ziemi.

Wczoraj banalne i stworzone przez kogoś obcego (innego) problemy, przygniatały prawem el-it, malutkich ludzi, dziś rzeczywiste i zabójcze problemy, torpedują dzieciństwo nieświadomych i wystraszonych ludzi, tylko po to, aby zabrać niewolnikowi, hodowanemu wedle zasad prawa zwierząt, jego dzieciństwo …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

Seksualizacja oparta na chemicznym Holokauście (chemicznej kastracji) oraz dekonstrukcja mentalna i duchowa, została wymuszona za pomocą schematu zachowań, opartych na poprawności politycznej, abstrakcyjnej wierze, nałogach, popędach, co dotyczy już nie tylko dorosłych ludzi, lecz dzieci w tym oseski, karmione wszechobecną chemią w tym chemią, pochodzącą z ciała matki …

Monetyzacja ciała i głupoty, przebiega znacznie sprawniej, niż zastopowana propagacja prawdy i wiedzy, ponieważ tej pierwszej, chce każdy zahipnotyzowany medialnie oraz społecznie – imbecyl, którego edukacja lustrzana, zmusiła do ignorancji, względem własnej tożsamości i świadomości. Korporacje, urzędy, kościoły, szkoły … , kreują pogląd, ze ważniejszy jest aspekt posiadania fetyszy, niż logika świadomego bytu.

Brak różnorakich fetyszy, czynni nas gorszymi w oczach innych bytów, oraz doprowadza nas do ideologii depresji, poniżenia, frustracji oraz alienacji.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/05/depresja-oczyma-logiki/

Społeczeństwo niewolników, poprzez różnego rodzaju prawa i ideologie, zmusza wolnych ludzi do posiadania licznych fetyszy oraz do poprawności politycznej. Dlaczego ? Ponieważ każdy zniewolony organizm, pragnie pociągnąc za sobą inne organizmy, które mógłby poprzez aspekt wolności, mieć lepiej od nich.

Dlatego, niszczymy resztki zniszczonej już wolności, równości, moralności, świadomości, natury, poprzez sztuczki, ideologii prawa zwierząt …

Obecnie komercjalizuje i psuje się małe dzieci, aby już jutro uczynić z nich konsumentów treści dla dorosłych i nieświadomych użytkowników banków, prawa, sklepów i wizji życia, opartego na realizacji cudzych marzeń o bogactwie opartym na żerowaniu grupki najemnych decydentów na całym społeczeństwie.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/16/pedofilia-i-lgbtq-czyli-manipulacja-naprawde-wysokich-lotow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/26/czarne-marsze-czyli-jak-niewolnikom-nasrano/

https://iluzjawladzy.wordpress.com/2017/03/07/panseksualizm-i-szesc-krokow-do-spolecznej-akceptacji-ruchow-lgbtq/

Wszystkie aspekty prawa zwierząt, wynikają z chęci panowania egoistycznego bestialstwa, na człowieczych ułomnościach, opartych na pierwotnej lękliwości i sadomasochistycznej miłości do fetyszy oraz egoistycznych bestii.

Kultu bestii, pragną oszołomione swoją bezradnością stada, które chcą odzwierciedlać swym bezdusznym postępowaniem, egoizm bestii. Członkowie, podanych indoktrynacji stad, pragną przekształcić swoje nieświadome lub zabite siłą jestestwo, w użyteczne władzy – bestialstwo, pozwalające dzielić i kontrolować szaleństwo przeciwstawnych sobie stad i grup.

Gdybym swoimi tekstami, demoralizował wasze sumienie po miesiącu, stałbym się milionerem, podczas gdy dziś, uświadamiając was i idąc pod prąd kłamstw, muszę walczyć o byt każdego tygodnia, miesiąca i roku, ponieważ, tak wygląda komercyjna i prawna sprawiedliwość, kultywująca nieświadomości, zepsuciu i głupocie, wykorzystywanej przez korporacje, do zarażania tymi inwektywami, innych bytów, szczególnie tych – najmłodszych, tworzących nowe pokolenia imbecyli, żyjących ideą tolerancji, względem własnego zepsucia i głupoty …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/04/ikea-i-inzynieria-spoleczna/

Dwudziesto – trzydziestoletnie dzieciaki, ganiają za piłką, kobiety pozują w rajtkach lub biegają nago wśród piachu i jedzenie, ambicje świrów, dosięgły dna, a profesjalizm, oznacza wiarę w ideologie głupoty.

Wmówiono wam, że kult ciała, jest sensem ludzkiej egzystencji, ba wmówiono wam, że fetysz – człowieka w sukience i w garniturze, przeradza się w ideologie autorytetu, tworzącego nielogiczne kłamstwa, które pozwalają kłamcy, żerować na idiotach, szczyżonych jak owce, na wszystkie możliwe sposoby, wedle zasad ideologii prawa zwierząt.

https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/02/08/kim-jest-profesjonalista/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/

Obłęd zakłamania, zazdrość, łaknienie fetyszy oraz pycha, pcha ludzi do bicia się po mordach w imię czudzych interesów, oj błazny, oddajecie czas swego życia, prawo swego jestestwa, ład swojego życia i wymieniacie Boga swej jaźni, na autorytet obcych bogów i ideologii.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/amp/

Pieniądz, akcje, gadżety, technologie, świadectwa, licencje, to bezwartościowe fetysze, ubrane w strój groteski, stworzonej dla bydła, wedle prawa zwierząt, które utrzymuje bydlęta w ładzie strachu i utopii oraz stanie wiecznego pożądania, a także łaknienia.

Pusty umysły angażowane przez elity filozoficzne, zazwyczaj robią dużo hałasu w obronie chorych ideologii i fetyszy : niech żyje demokracja, tolerancja, socjalizm … niech żyje wolność i równość, pod znakiem hierarchii …

https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/10/12/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

Ludzie, poprzez egoizm, nie wykorzystują swego potencjału intelektualnego i zachowują się gorzej niż przedstawiciele świata zwierząt, oznacza to tylko jedno, gatunek który zaadoptował prawo zwierząt do kontroli człowieka, przez człowieka, nie umie go wykorzystywać, tak, jak wcześniej, nie umiał wykorzystać dla swego dobra – prawa naturalnego …

Prawda oparta pierwotnie na jedności snu, myśli, słowa oraz działania, została obecnie przemieszczona i zespolona z ludzkim egoizmem, co dało oczekiwany przez architekta wynik : Człowiek, za prawdę uzna wszystko, co wpływa na jego zysk, płynący z przyrody i otoczenia.

Tylko, że zaślepiony zyskiem ślepiec, nie dostrzega faktu naczelnego, że na jego zysku, żeruje bezproduktywna – trzecia siła, kreująca tezę i antytezę wszystkich aspektów polityki, religii, licencji, interesu i życia hierarchicznego …

W obliczu tej konstrukcji, tłum nie dba o prawdę, ponieważ plebs, jest zmuszany za pomocą edukacji lustrzanej oraz poprawności politycznej, czy tradycji, do akceptacji kłamstwa nowej prawdy.

Co z tego wynika ? Człowiek buduje podwójny system moralny oparty na przyjęciu kłamstwa społecznego oraz zbitku użytecznych półprawd, dostosowanych do danej sytuacji, która dąży do zysku piramidalnego, będącego dokładna kopią piramidy władzy społecznej.

Podzielone na wszystkie możliwe sposoby – społeczeństwo, liczy na zakłamaną ideologię pocieszenia oraz dobre samopoczucie, oparte na kłamstwach, nałogach i popędach.

Społeczeństwo, nie składa się już z badaczy, poszukiwaczy prawdy, czy nieustraszonych, ryzykujących życiem ludzi, którzy zgłębiają nieznane, aby odnaleźć sens i znaczenie swojego życia, jak i egzystencji całego społeczeństwa. Tłumy pragną uspokajających i miłych oraz słodkich słówek, aby bez trudu odprężyć się w tych pocieszających go kłamstwach.

Nieszczęściem ludzkości, jest brak umiejętności poszukiwania logicznych zmian, ludzie poszukują tylko ulgi i przerwy w szaleństwie, nie zmieniając nic w swoim życiu, ale godząc się, na drastyczne zmiany w swoim otoczeniu.

Nikt o nic nie dba, nie przestrzega logicznych zasad współżycia, bo wszystko należy w takiej, czy inne formie do państwa, kościoła i kogoś innego, więc co najwyżej, można coś zniszczyć lub ukraść, ewentualnie przekształcić naturę, według schematu kontroli człowieka nad światem.

Ludzie, są pozytywnie nastawionymi do wegetacji w świecie fetyszy – błaznami, których przerażający uśmiech, jest formą ogólnie dostępnego kłamstwa, które wewnętrznie deprecjonuje wartość prawdy – wyrażanych słów, niezgodnych z myślami, snami i działaniami.

Uśmiech, to forma komercyjnego, powszechnie akceptowanego kłamstwa, opartego na poprawności politycznej, zachęcie … , ponieważ ten koncept radości (wyuczonego szaleństwa), jest wiecznie żywym kłamstwem, niszczącym prawdę snu, myśli, słów i działań, w tym relacji międzyludzkich i wewnętrznych relacji, opartych na okłamywaniu własnego wnętrza.

Możesz negować moje słowa, na wszystkie wpojone w ciebie sposoby, jednak samego siebie, nigdy nie oszukasz, ponieważ wcześniej, czy później, przyjdzie do ciebie stan zastanowienia, refleksji nad życiem wewnętrznym …

Każdy, jest sam sobie panem i bogiem, ponieważ być samemu, nie oznacza samotności, lecz oderwanie świadomej jednostki, od społecznej schizofrenii … Czego wam życzę …

Liga Świata

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8