Różnica między tradycją a tożsamością oraz postscriptum

Różnica między tradycją a tożsamością oraz postscriptum z teoretycznie innej beczki

Wiele osób zadaje mi pytanie, jak odróżnić prawdę tożsamości od kłamstwa tradycji.

Otóż, sprawa jest prosta i logiczna, tożsamość, jest jak odbicie lini papilarnych palca, podczas gdy tradycja wychodząca z założeń dekonstrukcji myśli, słowa i działania, jest jak podpis osoby zmieniający tożsamość, wedle zasad własnego zysku.

Papier i zapis medialny zniesie wszystko, ale człowiek nie powinien znosić kłamstwa równoważnego z prawdą, bowiem hańbi to jego inteligencje.

Logika i filozofia, wychodzą z mądrości, a mądrość i wiedza nie podlegają autorytetowi, z tego też względu edukacja, polityka, religia i inne formy hierarchiczne, są sprzeczne z ideą równości, wolności , mądrości, a tym samym z naczelną ideą tożsamości, której nie zastąpi żadna tradycja, wyprodukowana na potrzebę władzy.

Nacisk na gromadzenie ludzkich danych biometrycznych (awatar tożsamości cybernetyczne iD), jest działaniem przestępczym, ponieważ kolejnym krokiem elit, jest ostateczne oderwanie człowieka od jego rzeczywistych korzeni przez tramshumanizm i dekonstrukcje rodzaju ludzkiego pod względem głównych cech osobowych, fizjologicznych i psychologicznych.

Biofotony tworzące pole energetyczne każdej żywej istoty, tworzą indywidualną sieć przekaźnikową składająca się z porów skóry, punktów energetycznych, kształtu tęczówki i lini papilarnych, co do złudzenia przypomina strukturę obwodów komputerowych przesyłających sygnały tożsame z identyfikacją danego produktu.

Kryzys tożsamości, wynika z dekonstrukcji myśli, słów i działań, podlegających idei tradycji będącej fikcją celowych działań elit.

Dekonstrukcja człowieczeństwa, dąży do pozbawienia nas tożsamości i wytworzenia fałszywej ewolucji cybernetycznej, za pomocą której, elity zabiją w człowieku dar przeczuwania, współodczuwania, logicznego myślenia, czy duchowej refleksji i indywidualności, wszystko to po to, aby stworzyć społeczeństwo idealne, podlegając ciągłej kontroli w nowym cudownym świecie elit i jej niewolników.

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

P.s

Ostatnio dużo mówi się o bitcoin. Popatrz uważnie na literę B. Alfabet, to kod składający się z liter o rożnym znaczeniu symbolicznym B = 13 = 4 = mądrość fetyszu, który przechytrzył człowieka = oczy sowy (obrót w prawo). Litera B spoczywa na dwóch liniach II = 11 = ponieważ 11, to społeczeństwo podzielone przez fetysz.

Wieżowce ( II ) WTC, podzieliły społeczeństwo przez fetysz władzy, dążący do zabrania owemu społeczeństwu podstawowych praw obywatelskich poprzez uniwersalną idee strachu i chaosu.

Zauważ czytelniku, że jeden z wieżowców był oznaczony kwadratem – symbolem Saturna, a drugi symbolem słońca – punktem w kole.

Zauważ też, że koło posiadało dwie linie ograniczające, co w języku symboli oznacza : B – Jana Chrzciciela – lewa strona koła, 24 czerwca ( guru sekty Esseńczyków ) i E – Jana Ewangelistę, 27 grudnia, V.S.L ( Volume of Sacred Law ), prawa pionowa linia.

Ci dwaj elitarni mędrcy, są patronami masonerii. Co więcej, loże pod patronatem Św. Jana ( Loża Jana z Jerozolimy), uprzednio były lożami pod opieką Wielkiej Matki (Maryja, ISIS …), co sprytnie ukryto za pomocą dekonstrukcji starych wierzeń.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/05/menora-i-siedem-planet-czyli-czym-jest.html

Jan Chrzciciel (mnożenie fizyczne), to forma nakazowa, mająca za pomocą tradycji dążyć do instynktu przetrwania – rozmnażanie kult ciała, kult penisa i waginy. Jan Ewangelista (mnożenie wiary), to forma nakazowa, mająca mnożyć wiarę w kult ciała i kult elit (EL).

(Ewangelista, stał do końca Chrzciciela, zauważyliście kolejność upadku wież …)

Jan Ewangelista vel Apostoł, napisał trzy listy według doktryny nakazu, doktryna ta składa się z trzech kroków : J I, J II, J III.

Warto sobie poczytać, bowiem listy te stanowią o kreowaniu ciągle powtarzanej ideologii władzy nad ludem.

Warto zrozumieć, że Ewangelista był propagandzistom, bojącym się prawdy gnozy i pogaństwa (list 1). List drugi, wyraźnie tłumaczy, że wielka bogini i jej kult stoi za kościołem. List trzeci, pokazuje walkę równości (Diotrefesow) z hierarchią kościoła.

Co więcej, punkt w kole oznacza – słońce, złoto, a także brata masońskiego niższego stopnia, otoczonego przez okręg obowiązku i dwie linie odcinające go od pasji, uprzedzeń i interesów – wiernego najemnika.

Gdzie jest w tym człowiek, zauważ że dwa wieżowce tworzą symbol ∧ – penis, męskość, podczas gdy reszta budynków tworzy symbol ∨ – wagina, kobiecość, pomiędzy tymi dwoma symbolami, widnieje symbol jednostki zniewolonej, obwarowanej dwoma okręgami – prawem świeckim i religijnym, co więcej symbol męskiej siły, zawaliły się na symbol człowieczeństwa …

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/25/wtc-11-09-i-francesco-cossiga/

https://pomagam.pl/ligaswiata

Reklamy