Aby naprawdę istnieć …

Aby naprawdę istnieć …

Aby istnieć, musisz być wolny, a aby być wolnym, musisz być równym względem innych jednostek własnego i innych gatunków, co przekreśla istnienie teatralnej hierarchii opartej na sile, prawie i fetyszu (pieniądza, stanowiska, tytuły, władzy …).

Aby być wolnym, musisz nauczyć się żyć w tożsamej z bytem pierwotnym samotności, bowiem zdekonstruowany człowiek zwany awatarem posługujący się ideologią stada oraz lustra i cienia.

Powyższe ideologie cywilizacyjno kulturowe, są formami tresury i powtarzania schematów tradycyjnego bytowania innych zniewolonych jednostek na przestrzenie czasu i przestrzeni nazywanej więzieniem państwa.

Wolność, to samo-stanowiący i samoograniczający się stan ciała i duszy.

Aby być równym i wolnym, nie możesz kierować się ideologią narzuconej tradycji, bowiem tradycja, nie jest tożsama z wiedzą na temat naszego pochodzenia.

Adam i Ewa, to homunkulusy dzieła ludzkiego umysłu i genetyki, które nie są dziełem Boga i Matki Natury, a tym samym, nie jest to nasza słowiańska tożsamość, lecz forma tradycji, opartej na literackiej zdolności do tworzenia kłamstwa, bazującego na znajomości kodu alfabetu …

Ludy pierwotne wiedziały, że myśl, słowo (obiecadło) i działanie, jest ze sobą zbieżne, jednak kiedy słowo stało się kodem, alfabetem i nowym bogiem, myśli i działanie stały się antytezą słowa, będącego formą wyrachowanego i ukierunkowanego kłamstwa, uderzającego w innego człowieka, poprzez egocentryzm, będący formą przebudzenia mózgu ssaczego i gadziego, przy jednoczesnym uśpieniu mózgu wyższego, co skutkuje zastąpieniem myśli logicznej, najprostszymi emocjami i popędami.

Licencja zawodowa, będąca siłowym nakłonieniem obywateli do akceptacji prawa elit do stanowienia władzy hierarchicznej, polega na umiejętności opanowania slangu danej zorganizowanej grupy przestępczej, która zagradza drogę normalności i tworzy nierozwiązywalne problemy społeczne w zamian za fetysz nagród lub kary.

Urzędnik zwany najemnikiem władzy, występuje w imieniu pana i jego prawa, w taki sposób, aby życie niewolnika stało się ciągiem nierozwiązywalnych problemów pozbawionych logiki oraz spójności myśli, słowa i działania.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/12/obiecado.html

Byt

Byt, rozpoczyna się od duszy, dusza tworzy fizyczny aspekt kreacji poprzez integracje biofotonów organizmu żeńskiego i męskiego.

Biofotony, aktywują połączenie odpowiednich pierwiastków i minerałów łączonych pod wpływem impulsu elektrycznego otoczonego biopolem energetycznym i elektromagnetycznym.

http://czuwajacy.blogspot.com/2017/06/prometyka-promieniowanie-mitogenetyczne.html

http://samostanowienie.blogspot.com/2017/06/kim-ja-jestem.html

( Atomowa symulacja narodzin.

Współczesny świat, chciał wpłynąć na rzeczywistość, za pomocą wybuchów jądrowych, które są odpowiednikiem zapłodnienia (zapłodnienie zmienia rzeczywistość poprzez wpływ biopola nowego organizmu na otoczenia), które wpływa i dekonstruuje żywe biopola organizmów znajdujących się pod jego wpływem.

Trzecia siła, zawsze dzieli społeczeństwo poprzez podział wychodzący z naturalnej tendencji do nienawiści i dekonstrukcji czynników zewnętrznych i wewnętrznych danego środowiska i jednostek stanowiących nierozerwalną część owego zdekonstruowanego środowiska.

Dzwon, jako urządzenie jądrowe, wytwarza impulsy elektromagnetyczny, zmieniający taktowanie rzeczywistości i biopola planety oraz żyjących na niej organizmów.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/ukryta-historia-japonskiego-projektu.html )

Jeśli nie jesteśmy w stanie czegoś dostrzec naszymi ograniczonymi zmysłami, nie oznacza to, że to coś nie istnieje.

Uwolnienie

Złamanie bariery strachu, ignorancji i zakłamania, jest obowiązkiem każdego wolnego człowieka, którego logiczna świadomość indywidualna, stanowi podstawowy czynnik stabilizujący, wszelakich ortodoksyjnych dogmatyzmów religijnych, politycznych i naukowych.

Społeczeństwo, które ocenia wszystko to, co robisz lub wszystko to, czego nie robisz, jest lustrem oceniającym własne działanie iluzoryczne, poprzez pryzmat ideologi nauczyciela i oceny oraz kary i nagrody.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/07/scena-kar-i-nagrod-czyli-hodowla.html

Wszystkie te teatralne gry platońskie, zabierają tobie odwagę do nazwania rzeczy po imieniu i stawiają psychologiczną barierę poprawności politycznej, która uniemożliwia obywatelom otwartego walnięcia pięścią w stół, określa to stopień twojego zniewolenia, które akceptujesz i tolerujesz poprzez paraliżujący cię strach.

Logicznie rzecz biorąc, zdekonstruowana jednostka boi się aktorów i wyuczonej na pamięć roli teatralnej ?

Równość dążąca do wolności, musi być samo-ograniczana i kontrolowana przez prawo naturalne i złotą regułę.

Więc :

1. Traktuj innych tak, jak Ty byś chciał być traktowany.

Czy na pewno chcesz mieć Pana, czy wolisz dążyć do równości kosztem hierarchii, która niczego dobrego w twoje życie nie wnosi … ?

2. Ujęcie pozytywne:

„Rób innym to, co byś chciał, żeby tobie robili”.

Ujęcie negatywne:

„Nie czyń innym tego, czego nie chcesz, by czynili tobie”.

Czy uważasz, że kreacja władzy i urzędu, jest kreacją logiczną, czy kteacją tworząca problem i zysk z problemy ? Powielasz schematy dekonstrukcji społecznej, z którymi stukasz się w urzędach, biurach …

Łamanie prawa naturalnego, to łamanie praw człowieka, a więc działania hierarchiczne, dekonstruujące równość i wolność, są działaniami aspołecznymi i amoralnymi, wykraczającymi poza rzeczywistość i logikę, bowiem logika władzy i zysku nie wchodzi w zakres prawa naturalnego.

https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

Nie bądź lustrem i cieniem, odbijanie i powtarzanie niczego wyjątkowego nie tworzy, lecz zniewala i wytwarza schematy pokoleniowe, dążące do stagnacji postępu i tradycji, będącej przeciwieństwem twojej prawdziwej tożsamości …

Zastanówcie się, czy jakikolwiek aktor zwany politykiem, czy księdzem, przemawiał do was z punktu widzenia logiki oraz dobra i dobrobytu społecznego ?

Liga Świata
Dydymus
Samostanowienie i Samoograniczenie
Akademia Filozoficzna Dydymusa

P.s

Jak niebezpieczna jest prawda, logika i filozofia ?!

Niestety, nadszedł czas cenzury i obniżenia zasięgu wyszukiwania treści sygnowanych podpisem Ligi Świata.

Oznacza to, brak możliwości dotarcia do szerokiej rzeszy odbiorców. Nawet blogi mają ograniczoną przepustowość (blogspot).

Google, Facebook twierdzą, że działania Ligi Świata, są niezgodnej z ideologią poprawności politycznej, co wiąże się z obcięciem zasięgu treści tworzonych przez nas zespół.

W Polsce i na całym świecie nasze blogi i pojedyncze artykuły, są cenzurowane i wypychane poza nawias wyszukiwarki w sposób dyskretny, ale zauważalny.

Dzieje się tak od czasu naszej otwartej potyczki z Google, które musiało odblokować nasz serwis, po tym jak oskarżyliśmy korporacji o rasizm i ksenofobię.

Wszystko, musi teraz zejść do podziemia, a wasze działania muszą skupić się, na zamkniętym kolportażu i marketingu szeptanym.

Reklamy