Kim ja jestem ?

Kim ja jestem ?

Narodziny duszy i ciała

” Człowiek jest żywym symbolem X rozerwanym pomiędzy siły ziemi, księżyca, słońca i saturna …

Czterem siłom oddajesz hołd religijny i społeczny każdego dnia za pomocą licznych symboli religijnych i gestów przekazywanych w formie tradycji z pokolenia na pokolenie, nieznających jednak tożsamości owych symboli, odpowiedzialnych za twój byt emocjonalny … ”

Dydymus

Aby zrozumieć kim jesteśmy, musimy zrozumieć drugie dno naszego przyjścia na świat, które odbywa się w trzech fazach : myśl, słowo i działanie, te trzy (trzy elementy) aspekty pociągają za sobą konsekwencje, w postaci świadomej relacji, zapłodnienia (seks jest rozmyślnym aktem prokreacji i nadania słowom i myślom realnej wartości, która objawia się w postaci nowego życia, więc opowiadanie o kulcie ciała, rozkoszy … nie jest zgodne z rdzenną tożsamością istoty współżycia) i porodu.

Cztery siły kształtują nasze myśli, słowa i działania. Kształt myśli musi odpowiadać kreacji słowa i działania, w środowisku tożsamym z istotą prawdy. W innym przypadku, wraz z każdy zdekonstruowanym słowem przez kłamstwo, posuwamy się do idei iluzji życia.

( Oszukują was ci, którzy z pełną premedytacją tworzą ideologie kultu ciała, dekonstrukcje słowa, myśli i działania, poprzez kłamstwo nauki, medycyny i psychologii, oszukują was ci, którzy łamią zasady prawa naturalnego i prawo wolności wynikające z równości jednostek względem siebie.

Nadawanie stopni, tytułów i rang, jest sprzeczne z zasadami wolności i równości oraz prawem naturalnym, które każe chronić to, co zostało stworzone z waszych myśli, słów i działań …

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/04/09/aborcja-i-masonski-feminizm/ )

Pokaże wam za pomocą własnego bardzo osobistego przykładu, jak każdy z was, może ustalić część prawdy na temat swojego pochodzenia.

( Biofotony : http://czuwajacy.blogspot.com/2017/06/prometyka-promieniowanie-mitogenetyczne.html )

Większość z prawd naczelnych, jest w momencie urodzenia dekonstruowanych poprzez efekt lustra wpływający na nakazy i nawyki środowiskowe, społeczne, kulturowo – cywilizacyjne, prawa i wynikający z nich strach przed samotnością w stadzie …

( Efekt lustra : http://samostanowienie.blogspot.com/2017/06/nakaz-odbicia-kulturowo-cywilizacyjnego.html )

Ja

Urodziłem się w sposób fizyczny 1 lipca 1975 roku (rak, księżyc w znaku ryb), jednak duchowo przyszłem na świat 1 listopada 1974 (skorpion, księżyc w znaku byka) roku, w czasie pełni księżyca.

Iluminaci nazywają takie osoby : tymi, którzy czasami wracają i wiedzą.

Księżyc wpływa na nasz charakter poprzez zespolenie cech ziemskich (płeć), i cech księżycowych ( charakter duszy ) na dwa sposoby :

Najpierw rodzi się dusza, dopiero potem rodzi się ciało i mózg.

Narodziny duszy, poprzez świadome myśli, słowa i czyny, dążą do stworzenia jestestwa poprzez połączenie ciał i dusz osób, które potrafią zaplanować świadomą drogę duszy w świecie fizycznym.

( Reprezentuje to najlepiej symbol poczęcia (penis i wagina, wąż i jajo, wąż i jabłko … ), znany dziś pod nazwą symbolu on/off – jeśli nie wiecie jak wygląda, możecie go znaleść na każdym pilocie i urządzeniu elektrycznym.)

Księżyc w Byku (1 listopada 1974)

Dla ludzi z Księżycem w Byku ważne są sprawy materialne i bezpieczeństwo emocjonalne.

Ponieważ Byk należy do znaków stałych i ziemskich, osoby z tak położonym Księżycem nie lubią zmieniać poglądów, są tradycjonalistami, a poczucie bezpieczeństwa daje im stabilizacja.

Bardzo dobrze czują się w otoczeniu przyrody, kochają rośliny i zwierzęta.

Cechuje ich praktycyzm i zawsze dbają o swoje interesy. Są to osoby wrażliwe na wszelkiego rodzaju przyjemności zmysłowe (dotyk, smak, zapach) i w związku z tym potrafią docenić sztukę i często same mają subtelne wyczucie formy i koloru.

Lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, doskonale czują w domach z ogrodami, wśród przyrody.

Są to osoby stałe w uczuciach i godne zaufania.

Negatywne cechy Księżyca w Byku to zaborczość, upór, materializm i brak elastyczności. Oś Byk – Skorpion to oś posiadania, więc podkreślenie tych faz w horoskopie może uwydatniać zarówno wyżej opisane pozytywne jak i negatywne cechy.

Mężczyźni z Księżycem w Byku cenią sobie kobiety stałe w uczuciach, zmysłowe i praktyczne. Nie bez znaczenia są też dla nich zasoby finansowe partnerki.

Narodziny ciała – zbierającego doświadczenia dla duszy, która ewoluuje w sposób ascendentny, kiedy to ciała bytu ludzkiego, ulegną finalnej destrukcji.

Kiedy dusza spotyka ciało, czyli dlaczego dusza pozwala ciału popełniać błędy.

Człowiek posiada wolną wole, którą łatwo oszukać za pomocą fałszywej wiary w słowa i czyny, będące przejawem egocentrycznych myśli jednostek, które pragną wytworzyć raj na ziemi, za pomocą przemocy, siły, strachu i kłamstwa, dzięki czemu okultyści działają i płodzą się w sposób świadomy, dążący do kontroli elit nad ciemnym społeczeństwem.

Narodziny ciała

Księżyc w Rybach (1 lipiec 1975)

Daje osoby o wrażliwej i delikatnej psychice. Księżyc w Rybach przeżywa wszystko bardzo mocno, bardzo bierze do siebie, przejmuje się byle czym.

Ma skłonność do popadania skrajne stany emocjonalne, huśtawka nastrojów od skrajnej rozpaczy do euforii nie jest tu niczym niezwykłym.

Zwłaszcza kobiety z Księżycem w Rybach to wrażliwe i delikatne osoby, które chłoną niczym gąbka emocje z otoczenia.

Trudno jest takim osobom o cokolwiek walczyć, w obliczu problemów po prostu popadną w czarną rozpacz. I otoczeniu niekiedy trudno jest odczytać emocje Księżyca w Rybach.

Ryby reprezentują 12 dom horoskopu i tak położony Księżyc wcześnie uczy się, że wrażliwość nie popłaca.

Bardzo łatwo jest zranić osobę z Księżycem w Rybach, bowiem taki Księżyc podchodzi do wszystkiego emocjonalnie.

Kieruje się w życiu emocjami i często są to emocje skrajne i bardzo silne, ale też zmienne. Niestety negatywną cechą jest to, że kiedy coś nie idzie po jego myśli, to po prostu odpuszcza i poddaje się.

Księżyc w Skorpionie albo w Baranie zawalczy, natomiast Księżyc w Rybach zacznie tracić wiarę w sens jakiejkolwiek walki.

Bywa że tak położony Księżyc sprawia, że osoba będąca jego posiadaczem sama jest sobie wrogiem. Nie potrafi podejść na zimno, bez emocji.

Pozorny chłód, jaki okazuje, to sposób ochrony samego siebie przed niezbyt przyjazną rzeczywistością.

Księżyc w Rybach potrafi wczuć się w położenie innych, zwłaszcza tych cierpiących i pokrzywdzonych przez los.

To też wielka fantazja i wyobraźnia. Negatywnie będzie to dawać skłonność do poświęcania samego siebie w imię bliżej nieokreślonych wartości.

Księżyc w żywiole wody (a wiec nie tylko w Rybach, ale Raku i Skorpionie) jest zawsze bardzo intuicyjny.

Czasem osoby z tak położonym Księżycem mają bardzo wysoką wrażliwość, albo niestety nadwrażliwość. Takie osoby potrzebują często okresów odosobnienia, kontaktu z przyrodą, ciszy, muzyki, obcowania ze sztuką.

Bywa że źle czują się wśród tłumów i dużych skupisk ludzkich. Często miewają uzdolnienia artystyczne, muzyczne i przeważnie są miłośnikami sztuki.

Negatywną cechą tak położonego Księżyca jest często brak wiary, zamartwianie się, chwiejność emocjonalna, wyszukiwanie sobie problemów, marudzenie i narzekanie, nawet gdy nic złego się nie dzieje.

Bywa, że taka osoba sama siebie nie rozumie i nie rozumie swoich uczuć i kieruje się w życiu dziwnymi przeczuciami i intuicjami. Bywa też, że nie potrafi wyrazić tego, co naprawdę czuje z obawy przed zranieniem. Nadwrażliwość jest często powodem ucieczki w nałogi.

Osoby z Księżycem w Rybach potrzebują spokoju i harmonijnego otoczenia, łatwo wyprowadzić je z i tak delikatnej równowagi. Nieharmonijnie aspektowany Księżyc w Rybach może dawać skłonność do używek.

( Świadomość chroni przed słabościami, nie wchodź do rzeki, której prąd jest zbyt silny.)

Dlatego jeśli ma się Księżyc w Rybach, lepiej wykorzystywać tę energię w stronę sztuki niż ucieczek od rzeczywistości.

Często takie osoby są po prostu niezrozumiane przez otoczenie, bowiem skala ich przeżyć emocjonalnych ma setki odcieni niedostępnych dla osobników mających np. Księżyc w żywiole ognia albo powietrza.

U kobiet taki Księżyc to przeważnie delikatność, aura tajemniczości i nieuchwytnego uroku. Mężczyzna z Księżycem w Rybach pragnie kobiety tajemniczej, uduchowionej i mistycznej.

W

Jak widać nawet moje imię nie jest formą przypadku, litera W, to symbolon składający się z trzech znaków V, o przeciwstawnym względem siebie znaczeniu : żeński – męski – żeński.

Tylko połączenie duszy i ciała, ziemi i księżyca, w jedno, tworzy świadomość istnienia jednostki, której byt zależny jest od siły Boga, będącego częścią nas samych i całego wszechświata.

Jak zaplanować drogę dziecka w taki sposób jak robili to nasi przodkowie i jak dziś, robią to członkowie tajnych bractw :

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/06/krolik-i-zajac-czyli-tozsamosc-ukryta-w.html

Pamiętajcie, technologie i postęp, mają konkretny cele, a jest nim wszechstronna kontrola nad rodzajem ludzkim poprzez technokracje i transhumanizm, mający zdekonstruować dusze, ciało i mózg człowieka, dążącego do roli ubezwłasnowolnionej maszyny.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/01/technokracja-czyli-masonska-utopia.html

Fetysz i człowiek w wyniku sztucznej ewolucji, staną się jednym podporządkowanym tworem nowych bogów.

( Śmieszą nas ci, którym wydaje się, że wszystko wiedzą, a w istocie są lustrami, które powielają zdobytą od nas wiedzę, jako wymysł własnego jestestwa … ( w internecie nie ma innych źródeł naszej wiedzy – stare pojęcia zakazane przez filozofów, wracają z niebytu dekonstrukcji … )

Lustra, żądają odpowiedzi nie dając z siebie nic dla ogółu, kiedy lustro nie może dostać odpowiedzi, popada w stan frustracji prowadzącej do gniewu, złości i działań destrukcyjnych, nastawionych wobec, tych którzy owej odpowiedzi im nie dostarczają.

Lustra krzywdzą siebie i innych, ponieważ każdy proces, składa się z etapów, dążących do samostanowienia rodzącego wiedzę dążąca do mądrości …

My dajemy tylko wędki, ryby są w jeziorach, rzekach i oceanach.

I pamiętaj, aby kiedyś zrozumieć :

To jest woda, a to studnia. Napij się do syta i zejdź z tego świata, idąc tam skąd pochodzisz. Koń ma białe oczy, a ciemno wewnątrz.

Zapamiętaj i to :

Człowiek, jako hybryda, twór genialnej istoty zwanej bogiem, posiada trzy mózgi : mózg gadzi ( czynnik męski ), mózg ssaka ( czynnik żeński ) i mózg wyższy ( czynnik boski ).

Większość ludzi, osadza swój tok myślenia na instynkcie (mózg gadzi (instynkt) i mózg ssaka (emocje)), pomijając w procesie myślowym logikę, oto dlaczego żyjemy w społeczeństwie hierarchicznym osadzonym na schemacie niewolniczym …

https://samostanowienie.wordpress.com/2016/07/26/wiedza-a-edukacja-autorytatywna/

Ludzie, którzy mnie nienawidzą, sami wytworzyli moją legendę i kult mojej tajemniczości, ponieważ chęć zemsty, zaniża chęć poznania i rodzi dezinformacje opartą na plotkach.

Każdy z was, może mnie poznać (a przy okazji siebie samego) dzięki takim wpisom jak ten, który tłumaczy i zmusza do myślenia i poszukiwania prawdy w rzece kłamstwa … )

Dydymus
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
Akademia Filozoficzna Dydymusa