Podziemie

Podziemie

Podziemie w dniu święta płodnej pracy

Z uwagi na przewidzianą przez nas likwidacje wolnych i niezależnych mediów społecznościowych (1), przechodzimy już dziś do częściowego podziemia, z tego też względu w obawie przed całkowitym zniknięciem z internetu społecznościowego, wprowadzamy nowe formy subskrybcji naszych artykułów :

1. Subskrypcja mailowa

2. Subskrypcja, za pomocą chmury dyskowej

3. Subskrypcja, za pomocą blogu z hasłem

4. Subskrypcja, za pomocą uczestnictwa w grupie na Slacku lub Twista

5. Subskrypcja listowna (raz na miesiąc)

6. Subskrypcja dyskowa (raz na miesiąc)

7. Subskrypcja w darknecie

Dodatkowo przy dotacjach wszystkich tytułów naszych wydawnictw (2), dodajemy możliwość wyboru opcji multidyskowej i opcji na pendrive.

( Zmieni się także numer konta, ponieważ Polska przestaje być wiarygodna … )

Obecnie przemykam się od znajomego do znajomego, ponieważ siepacze fetyszystów (4), grających role premiera i ministra zdrowia, mszczą się za pozwy, szalony atak, oznacza strach i lęk, przed prawdą ujawniająca ich skrytobójcze działania !

Koronawirus, to zwykły fake (3), zamach fałszywej flagi i mówi o tym już cały świat : Jeśli odrzucimy, to, co nie możliwe, pozostanie nam już tylko niemożliwa, choć najprawdziwsza z prawdziwych – prawd.

Społeczeństwo jest kontrolowane za pomocą strachu przez elity – nie posiadające moralności, przez co niszczona jest niepodległość i równość personalna (8) wolnych jednostek.

Elity wykorzystują podział oraz najnowsze zdobycze techniki (5), dla własnych celów, aby kontrolować, wpływać i manipulować ludźmi (9).

Już dziś, możliwe jest sprawowanie całkowitej kontroli nad człowiekiem, będącym już nie tylko kapitałem, ale także częścią internetu rzeczy … Wirtualne akta na temat każdej jednostki, aktualizowane są w trybie rzeczywistym o czym zadbały korporacje (Google, Apple – Atlas … (10)) należące do rządu światowego. Obecnie dane na temat mojej osoby, zajmują 5 TB danych i są przetrzymywane na prywatnych serwerach, pozostających poza jurysdykcją prawa, rządu i zainteresowanej ofiary.

Do pełnej kontroli społecznej, wystarczy już tylko szczepienie na podstawie którego – zostanie wprowadzona do ludzkiego ciała – sztuczna tożsamość elektroniczna – iD2020 (6), zawierająca znacznik – cybernetycznego piętna (7) i chipu holograficznego.

Bunt, przeciw rewolucji elit, jest koniecznością dla utrzymania naszej wolności, ponieważ świadomy swego pochodzenia Lah, jest panem samego siebie i nie uczestniczy w ideologii hierarchicznego wyzysku …

Dzisiaj międzynarodowe, masońskie święto – płodnej (I – falus, V – vagina) pracy u podstaw, która angażuje ludzki kapitał, do biernego uczestnictwa w schematach wyzysku człowieka, przez człowieka …

Pierwszym krokiem do wolności, jest wyzbycie się stadnego, chorego i nieludzkiego schematu hierarchicznego. Pracować możesz dla cudzej ideologii, dla kogoś, trudzisz się (11), tylko dla siebie !

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/anzajh

https://trueshopl.wordpress.com

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/02/20/utylitaryzm-i-likwidacja-social-mediow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/04/12/intryga-kryzys-oraz-upadek-i-dekonstrukcja-masonskich-social-mediow/

2. https://trueshopl.wordpress.com

3. https://koronawirustofake.wordpress.com

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/04/05/prosty-przekaz-do-mlodych-ludzi-wprowadzanych-na-codzien-w-blad/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/12/4-rewolucje-fragment/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/04/10/id2020/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/02/pietnowanie-symbolem/

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

9. https://manipulanci.wordpress.com

10. https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/atlas-google-facebook-apple.html

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz?fbclid=IwAR2HxyLutfGb29XcF4g-aA9W8H843JSAzoK8X8j8UjnXq-4omzKdQb2G0Sc

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/17/juz-oficjalnie-polska-s-a-i-spolki-corki/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/03/czym-jest-praca/