Awen, czyli źródło rozszerzenia magi intencyjnej

Awen, czyli źródło rozszerzenia magi intencyjnej

Podążaj za głosem duszy

Awen (trzy promienie), to symbol i system celtyckich symboli, opisanych po raz pierwszy w Historii Brytów (łac. Historia Brittonum) w 828 roku.

Alegoryczny symbol jak i słowo, opisuje iskrę twórczą, boską inspirację lub oświecenie polegające na zespoleniu męskiej (Ra) i żeńskiej (Is) siły, w sile życia (El) – (RaElIs – heksagram | tao | awen | cube | eve | le-v-el … (1)) .

W języku walijskim słowo Awen, oznacza – podążanie za głosem duszy. Słowa Awen, jest przedstawiane alegorycznie w formie trzech punktów i wychodzących z nich oświeconych promieni, co symbolizuje szyszynkę (El) w otoczeniu żeńskiej (Is) i męskiej (Ra) części mózgu, co jest równoznaczne z symbolem heksagramu i tao (RaElIs (1)). Symbol awen, jest zbieżny z symbolem trudu (31), ponieważ tylko dążenie do swego dobro-bytu, jest podstawą spełnienia.

Niektórzy przedstawiają jedność mózgu za pomocą alegorycznej jedności : ziemi, morza i powietrza lub ciała, umysłu i ducha, a także, miłości, mądrości i prawdy.

Awen, to fundament, ponieważ przedstawia inspiracje prawdą, czyli drogę: zrozumienia prawdy, umiłowania prawdy i utrzymywania prawdy.

Awen, to świadomość istnienia zespolenie myśli, słów i działań w celu odkrycia prawdy.

Magia Intencyjna (2), opiera się na świadomości prawdy i skutecznej obronie przez zezwierzęceniem człowieczeństwa, którego egoizm tworzy złe oko (3) zawiści, zazdrości, pożądania …

Jak chronić swoje jestestwo, własność i miłość, przed wpływem prawa zwierząt (4) i całej hierarchii wnoszącej do życia ideologie złego oka (3) ?

Aby skutecznie bronić nasze jestestwo, otoczenie, działania … , musimy rozszerzyć wpływ naszej zrównoważonej jaźni, mojego cuba (I – Cube, Ja-Cube (5)) ubranego w alegorie sześcianu (6) | heksagramu | tao … , do kreacji symbolicznej, nazywanej Krzyżem Brygidy.

Krzyż Brygidy

Symbol Brygidy, jest alegorią męskiej i żeńskiej energii, wychodzącej z równowagi ludzkiej jaźni (sześcian (cube) | heksagram).

Symbolika jedności i harmonii oraz przeciwieństw w personalnym wszechświecie, rozszerzona jest o własność, rodzinę i miłość.

Krzyż Brygidy, rodzaj krzyża słonecznego – swastyki (eng. Bride’s Cross), tkany jest ze słomy, siana lub szuwarów, na cześć męskiej idei i żeńskiego działania (6a/1).

Owy krzyż, chroni nas przed fizycznym i metaforycznym ogniem – złego oka (3).

W mitologii ( alegorii ) celtyckiej bogini Brigida była córką Dagdy i żoną Bresa.

Imbolc

Tradycja łączy okresowe tworzenie symbolu Brygidy, z regionalnym świętem początku wiosny i końcem zimy – Imbolc, którego data przypada na 1 lutego (7).

Aby bronić personalności (8) oraz własności, musimy krzyżem jaźni ozdobić futryny drzwi i okien.

Alegoryczna Brygida – bogini świetego ognia z Kildare, jest patronką druidów – celtyckich szamanów, którzy tworząc, składając podziękowania żeńskiej części mózgu (Is), która przekształca męski (Ra) zamysł w działanie :

Ogień Inspiracji – patronka poezji, Ogień Paleniska – patronka uzdrowicieli – bogini płodności, Ogień Kuźni – patronka kowali – rzemieślników i wojowników.

Inny Świat

Po kolejnym resecie (11) planetarny ok. 75 tysięcy lat temu (o tym wkrótce), resztki ludzkości schroniło się na Atlantydzie (każdy kontynent, wyspa, raj, mający dogodne warunki klimatyczne do stworzenia i utrzymania życia (10)), zwanej przez Celtów – Avalonem.

W tym innym świecie, przetrwało około 1000 osób, wśród nich kobieta (zwana Brygidą), która odtworzyła sad jabłoniowy, do którego podróżowały pszczoły (9), aby pozyskać magiczny nektar.

Jest to alegoryczny początek ideologi hierarchicznej, w której mentor (12), przejmuje władze nad tłumem, który nie tworzy ideologii za pomocą męskiej części mózgu i nie działa za pomocą żeńskiej części mózgu pod wpływem / Boga – szyszynki, lecz wykorzystuje zewnętrzne ideologie – zwane – miodem, co uzależnia stada od jej twórcy (13).

Tuath (a) Dé Danann

Pamiętacie ideologie plemienia Dana (10c) ? Jak wiecie, ludzie z Atlantydy lub z Avalonu, przybyli do Portugali, Hiszpanii, Palestyny, czy na Wyspy Brytyjskie …

Tuath (a) Dé Danann lub w języku irlandzkim : t̪ˠuəhə dʲeʲ d̪ˠan̪ˠən̪ˠ, oznacza lud bogini Danu.

Matriarchat (14) wraz z biegiem czasu i ewolucji religijnej, przekształcił się w patriarchat (15), stąt też lud bogini Danu, zmienił się w plemię Dana.

Dwanaście przetrwałych rodów (10c), stworzyło plemię żmijowe, zmieniające ideologie równowagi, na schemat hierarchiczny, oparty na podziale (matriarchat / patriarchat, teza / antyteza …) zarządzanym ideologią trzeciej siły (16), co zmieniło RaElIs w IsRaEl (17).

Tuath Dé, plemię bogów, czyli ci którzy przetrwali

Tuath (a) Dé Danann, czyli plemię bogini Danu, zwane było wcześniej na Atlantydzie, jako Tuath Dé, czyli plemię bogów.

Matriarchalny, a potem Patriarchalny panteon Tuatha Dé Danann, przerodził się później w panteony całego świata.

Członkowie Tuath Dé, czyli ci, którzy przetrwali i zamieszkali w Innym Świecie – na Atlantydzie, Avalonie … W grobowcach korytarzowych, zwanych portalami, takich jak Brú na Bóinne, znajdowano nie tylko łodzie, ale także resztki urządzeń nawigacyjnych oraz metalowe części nieznanego pochodzenia …

(Brú na Bóinne – kompleks neolitycznych grobowców korytarzowych, kolumn skalnych oraz innych zabytków prehistorycznych, datowanych na okres około 3000 roku p.n.e., znajdujący się meanderze rzeki Boyne w Irlandii.)

Członkowie każdego z istniejących panteonów, są alegoriami cech życia i natury, co przejawia się w ich regionalnych imionach, epitetach, cechach i symbolach.

Całość została płynie przeniesiona do świata świeckiej władzy i religijnego wyznania. Legendy, mity, były pełne bogów i bogiń oraz herosów, a dziś, są pełne królów, królowych, bohaterów, a także aniołów, demonów i świętych, celebrytów, celebrytek oraz gwiazdy, czy archontów (18/16).

Rody, dzięki znajomości karmy negatywne (19/15) i ogromnej rozrodczości (15), są nieśmiertelne, dlatego członkowie Tuath Dé to Dagda, których pierwsze wcielenia takie jak : główny bóg; Morrígan; czy Lugh; Nuada; Aengus; Brygid; Manannán, bóg morza; Dian Cecht, bóg uzdrawiania; Goibniu, bóg kowalstwa, metali i jeden z Trí Dé Dána – trzech bogów kunsztu (20) … żyją do dnia dzisiejszego.

Na ten przykład : Lugh, jest spokrewniony z pan-celtyckim bogiem Lugusem, Nuada z brytyjskim bogiem Nodens, Brygida z Brigantią; Tuirenn z Taranis; Ogma z Ogmios; Badb z Cathubodua …

Szamani (21, 22), Sidhe, czyli Sithowie

Tuath Dé, ostatecznie stali się Sídhe – Aos Sí, istotami nadprzyrodzonymi, dość mocno odmiennymi od ludzi. (Twórczy gwiezdnych wojen pokazali ich za pomocą rodu Sithów.)

Chodzi tu o zmiany genetyczne, powstałe na skutek mieszania się starej generacji człowieka (b- , bee minus (21), z nową generacją ludzi .

Najemnicy szamanów

Reprezentuje to alegoria Milezjanów lub potomków Mila Espaine.

Pod wodzą Amhairghina (Amergina), przybyli oni do Irlandii podczas święta Beltane. Pokonali lud Tuatha Dé Danann i zajęli ich stolicę, którą było miasto Tara. Ustanowili tam swoją stolicę. Na swej drodze spotkali boginie Ériu, Banba i Fotla i obiecali im, że nazwą kraj od imienia tej z nich, która pomoże im w jego podboju.

Porady Eriu prowadziły ich misję, i na jej cześć wyspa została nazwana Erin (w jęz. starożytnym) i obecnie w jęz. irlandzkim nosi miano Éire. Tuatha De Danaan zostali pokonani w Bitwie pod Taitlinn i, po ich krótkotrwałym oporze, poddali się, a kraj został podzielony.

(Mac Cuill, Mac Cecht i Mac Gréine, którzy byli wówczas królami Tuatha Dé Danann, poprosili o zawieszenie broni na trzy dni, podczas których Milesianie mieli zatrzymać statki w odległości dziewięciu fal od brzegu. Milesianie zgodzili się, ale Tuatha Dé Danann wywołał magiczną burzę, próbując ich odeprzeć. Milesowski poeta Amergin uspokoił morze swoim wierszem, a następnie jego lud wylądował i pokonał Tuatha Dé Danann w Tailtiu. Kiedy wezwano Amergina do podzielenia ziemi między Tuatha Dé Danann i jego własny lud, sprytnie przydzielił część naziemną Milesianom, a część podziemną Tuatha Dé Danann. Tuatha Dé Danann zostali poprowadzeni pod ziemią do kopców Sidhe przez Manannana mac Lira.)

Góra i dół, jasność i ciemność, czyli teatr (22) władzy

Milezjanie otrzymali całą nadziemną jego część, podczas gdy Tuatha de Danaan, dostali część podziemną. Syn Mila Espaine, Eremon, objął władzę nad północną częścią Irlandii, a jeden z wodzów Milezjan, Eber Finn – nad południową.

Teza i antyteza

Trochę później między obiema częściami wybuchła wojna, podczas której zginął Eber Finn, a Eremon objął rządy nad całym terytorium kraju i został pierwszym jego – ludzkim, najemnym królem (23), kontrolującym zniewolony plebs.

Bitwa i alegoryczne przesłanie o części naziemnej i podziemnej, odnosi się do siły najemnej – podzielonej i jawnej oraz ukryciu trzeciej – czarnej siły, przed oczyma zwykłego człowieka.

Zniewolony Lud i Plemię znające role Boga w człowieku

Stare irlandzkie słowo tuath (liczba mnoga tuatha) oznacza lud, plemię lub naród, dé to dopełniaczowy przypadek día i, w zależności od kontekstu, może oznaczać boga, bogów lub boginię lub szerzej nadprzyrodzoną istotę, będącą przedmiotem kultu.

W najwcześniejszych pismach mityczna rasa jest określana jako Tuath Dé (liczba mnoga Tuatha Dé).

Ludzie którzy przybyli powietrzem i wodą, znali role duszy – jaźni Boga, stąd też sami, stali się bogami podbitych ludów.

Kłamstwo Izraelitów

Irlandzcy mnisi zaczęli używać terminu Tuath Dé w odniesieniu do Izraelitów w znaczeniu – Lud Boży.

Wymowa staroirlandzka, to – tuaθa d̪ʲeː d̪anan̪, a współczesna wymowa irlandzka to t̪ˠuə (hi) dʲeː d̪ˠan̪ˠən̪ˠ na zachodzie i północy oraz t̪ˠuəhə dʲeː d̪ˠan̪ˠən̪ˠ na południu. W języku łacińskim, są one nazywane Plebes Deorum lub ludem bogów. Poemat zawarty w Lebór Gábala Érenn odnosi się także do Tuath Dé jako do klanu Eladana.

Uważa się, że Danann jest dopełniaczem żeńskiego imienia, dla którego nie jest potwierdzony przypadek mianowania. Został zrekonstruowany jako Danu, którego Anu (dopełniacz Anann) może być alternatywną formą.

Anu

Anu, nazywany jest – matką irlandzkich bogów, przez Cormaca mac Cuilennáina. Można to powiązać z walijską mityczną postacią Dôn.

Lądowanie Atlantyckich plemion, jest zauważane na całym świecie, na ten przykład, w mitologi hinduskiej mamy boginię o imieniu Danu, która może być paralelą indoeuropejską.

Danann jest połączeniem dana („umiejętności, rzemiosła”) i imienia bogini Anann. Nazwę tę można również znaleźć jako Donann i Domnann, co może wskazywać na pochodzenie proto-celtyckie – don, co oznacza – ziemia ( staroirlandzkie słowo oznaczające ziemię, doman ). Istnieć związek z mityczną Firą Domnann i brytyjską Dumnonii.

Pójdźmy w stronę Sumeru i Babilonu. Anu (sum. An, akad. Anu, Anum), w mitologii mezopotamskiej – Bóg-Niebo – ojciec wszystkich bogów, król Anunnaków, bóg stojący formalnie na czele panteonu sumeryjskiego i babilońskiego, tworzący wraz ze swym synem Enlilem – Panem Powietrza i Enkim Panem Ziemi wielką trójcę bogów.

Przywódcy

Tuatha Dé Danann, czyli przywódcy (Nemed) przybyli do czterech miast na północy Irlandii – Falias, Gorias, Murias i Finias – gdzie uczyli swoich umiejętności w dziedzinie nauk ścisłych, w tym architektury, sztuki i magii, w tym nekromancji.

Atlantydzi według relacji historycznych przybyli do Irlandii w ciemnych chmurach i wylądowali na górach Conmaicne Rein w Connachta, inaczej Sliabh an Iarainn i przynieśli ciemność nad słońcem na trzy dni i trzy noce. Natychmiast spalili statki, aby nie myśleli o wycofaniu się, a dym i mgła, które wypływały ze statków, wypełniły sąsiednią ziemię i powietrze. Dlatego pomyślano, że przybyli w chmurach mgły.

Resztki technologi poprzedniej epoki, są zauważalne w Irlandii, Sumerze, Babilonie, Indiach, a także na terenie Palestyny …

Podbój drogą morską, czyli 44 statki

Nemed pochodził ze Scytii. Wyruszył na czele czterdziestu czterech statków, błąkając się półtora roku po Morzu Kaspijskim, gdzie towarzysze umierali z głodu i pragnienia.

Po czym przybył przez Hiszpanię do swojej obiecanej wyspy tylko z czterema rodzinami. Nemed w ten sposób stał się przywódcą trzeciej grupy osadników, Nemedian, przybyłych do Irlandii w r. 1700 p.n.e. (inne daty: 2350 p.n.e. według chronologii Roczników Czterech Mistrzów lub 1731 p.n.e. według chronologii Seathrún Céitinna). Jego żona, Macha, zmarła dwanaście dni po przybyciu. Została pochowana w Ard Macha (Armagh). Nemed miał z nią czterech synów i wodzów: Stairna, Iarbonela Wróżbitę, Anninda i Fergusa Czerwonobokiego.

W bitwie pod Ros Fraechain pokonał i zabił Ganna i Senganna, królów Fomorian. Następnie wygrał trzy kolejne bitwy przeciw Fomorianom, w Badbgna w Connacht, Cnamros w Leinsterze (w której zginął Artur, pierwszy syn Nemeda urodzony w Irlandii) i Murbolg w Dalriadzie (w której syn Stairn został zabity przez Fomoriana Conanda).

Nemed założył dwa królewskie forty Rath Chimbaith w Semne i Chindeich w Ui Niallain. Rath Cindleich był okopany jednego dnia przez Boca, Roboca, Ruibnego i Rotana, czterech synów Matana Munremara. Nemed zabił ich przed nadejściem świtu.

12 równin dla dwunastu rodów

Postanowił oczyścić dwanaście równin: Mag Cera, Mag Eba, Mag Cuile Tolaid i Mag Luirg w Connacht; Mag Seired w Tethba; Mag Tochair w Tir Eogain; Mag Selmne w Araide; Mag Macha w Airgialla; Mag Muirthemne w Brega; Mag Bernsa w Leinsterze; Leccmag i Mag Moda w Munsterze.

Konflikt krwi (24,21)

Dziewięć lat po przybyciu, Nemed zmarł na plagę wraz ze swymi trzema tysiącami ludźmi. Został pogrzebany na wzgórzu Ard Nemid na Great Island nad zatoką Cork.

Rozrodzeni potomkowie Nemeda także byli dotknięci zarazą, jednak nie wszyscy pomarli. Pozostałych przy życiu ujarzmili Fomorianie, półludzie i półpotwory morskie, którzy przybyli z Hebrydów i wyspy Man. Ci zmusili potomków Nemeda do składania im dwóch trzecich nowo narodzonych dzieci, zbiorów oraz mleka.

Nemedianie postanowili zbuntować się przeciw Fomorianom. 207 lat po śmierci Nemeda, sześćdziesiąt tysięcy ludzi, prowadzeni przez trzech wodzów, Semula syna Iarbonela Wróżbity, Erglana, syna Beoana syna Stairna i Fergusa Czerwonobokiego, zniszczyli wieżę Conanna, zabijając samego Conanna i wszystkich jego spadkobierców. Ale Morc odwzajemniając się, wydał im wielką bitwę, zakończoną klęską Nemedian. W tym czasie morze podniosło się nad nimi. Tylko jeden statek uratował się z trzydziestoma żołnierzami na pokładzie. Irlandia ponownie stała się bezludną wyspą przez dwieście lat.

Symbol czterech

Tuatha Dé Danann przywieźli ze sobą z Atlantydy cztery magiczne skarby do Irlandii, i umieścili po jednym w/w miastach :

Kocioł Dagdy, Włócznia Lugh, Lia Fáil (Kamień Fal) i Claíomh Solais (Miecz Światła).

Cztery skarby, są alegorią czterech stron świata i czterech głównych gwiazdozbiorów : lew, byk, orzeł, człowiek (25).

Roczniki Czterech Mistrzów

Kroniki Czterech Mistrzów lub Kroniki Królestwa Irlandii przez Czterech Mistrzów spisane (ang. The Annals of the Four Masters, irl. Annala Rioghachta Éireann), to kroniki średniowiecznej historii Irlandii. Wpisy rozciągają się pomiędzy datą Potopu w 2242 A.M. a rokiem 1616 n.e., jednak uważa się, że najwcześniejsze dotyczą ok. 550 roku n.e.

W oryginale kroniki zostały spisane w języku iryjskim. Istnieją kopie manuskryptów, które znajdują się w Trinity College w Dublinie, Royal Irish Academy i w University College Dublin.

Oto chronologia panowania najemników bogów (podobna sytuacja zaistniała w Lechii od ~ 6 wieku) :

1. Nuada : (pierwsze panowanie) nieznany – 1897 pne; nieznany – 1477 pne

2. Bres :1897–1890 pne; 1477-1470 pne

3. Nuada : (ostatnie panowanie) 1890–1870 pne; 1470-1447 pne

4. Lugh : 1870–1830 pne; 1447-1407 pne

5. Eochaid Ollathair : 1830-1750 pne; 1407-1337 pne

6. Delbáeth 1750-1740 pne; 1337-1327 pne

7. Fiacha : 1740-1730 pne; 1327-1317 pne

8. Mac Cuill, Mac Cecht i Mac Gréine : 1730-1700 pne; 1317-1287 pne

W irlandzkiej wersji Historii Britonum w Nennius główni władcy Tuatha Dé Danann, są wymienieni wraz z częściowo łacińskimi nazwami i skojarzeniami, jak następuje :

1. Luchtenus, artifex („rzemieślnik”)

2. Credenus, figulus („budoeniczy”)

3. Dianus, medicus („lekarz”)

4. Eadon, córka Dianusa i pielęgniarka poetów – prawdopodobnie Étaín, Brigid lub Airmed

5. Goibnen, faber („kowal / architekt”)

6. Lug, syn Eithne, mistrz sztuki królewskiej

7. Dagda the Great, the King

8. Ogma, brat króla, od którego pochodziły listy Szkotów

W Annals of Inisfallen, wymieniono następujących członków Tuatha Dé:

Bres, syn Elathy, Delbaeth, syn Elathy, Dagda, Mac ind Óc, Lug, syn Ethliu, Dian Cécht, Goibnenn the Smith, Luchtaine the Wright, Crédne the Craftsman …

Szkoła, tradycja, krąg zniewolonego życia i tryb edukacji lustrzanej (26), uczą nas roli niewolników (28), będących pod panowaniem ideologii hierarchicznej, w której nie ma ziarna prawdy i wartości, mogącej uratować rodzaj ludzki spod jarzma hierarchicznej okupacji, tworzącej ideologie żerowania (27) człowieka na człowieku.

Rewolucja (29), będąca formą ideologicznej ewolucji i podboju nastawionego na żerowanie, określa człowieczeństwo, jako niebezpieczny dla samego siebie rodzaj wirusa, pozbawionego wartości duchowych, logiki i moralności.

To, co określane jest mianem cywilizacji i wiary, jest w istocie hierarchicznym kultem siły i zaradności seksualnej, wyznawanej przez nieświadomych swej roli podzielonych ideologicznie – niewolników, pokładających nielogiczną wiarę, w struktury hierarchiczne, mentorów – ziemskich archontów i nieprzebrane fetysze (mamom, tytuł, rola, pozycja …) określające cel bytowania jednostki na ziemi według reguł prawa zwierząt (ideologia kary i nagrody (30)) …

Jeśli boisz się prawdy, pozostaje tobie wiara w otaczające cię ze wszystkich stron – kłamstwo, które nigdy, nie zapewni ci spokoju duszy oraz dobrobytu, będącego efektem świadomego samostanowienia (trudu (31)) i samoograniczenia …

Chrześcijańskie zakony i syjonistyczni twórcy ZSRR, uderzyli w byłych mieszkańców Lechi, poprzez całkowite przejęcie jej terenów (ZSRR 1:1) i zniszczenie rdzennych wartości, zdekonstruowanych za pomocą ideologii deprawacji, kontroli i wypaczenia, co zostało dopełnione, dobrowolnym przejęciem wartości demokratycznych (33), których zakłamana wolność (32), zadławiła słowiańskie rody, idące w kierunku skrajnego fetyszyzmu, odrzucającego (personalne (8d)) wartości moralne.

Liga Świata (XX lat – trudu i działania)

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/anzajh (wsparcie zakupu sprzętu komputerowego)

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/04/raelis-odpowiedzialnosc-za-stan-wewnetrznej-rownowagi/

2. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2019/05/09/samo-poszanowania-magia-intencyjna/

https://ligaswiatasklep.wordpress.com/2019/04/18/magia-intencyjna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/15/spokoj-magii-intencyjnej-czyli-odkrycie-i-zespolenie-wlasnego-ja/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/28/zgodnosc-woli-z-czynami-czyli-co-musisz-wiedziec-aby-zaczac-stosowac-magie-intencyjna/

3. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/11/01/mysl-o-mnie-dobrze-lub-wcale/amp/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/27/mowa-nienawisci-oraz-zle-oko/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/11/terroryzm-nie-istnieje-czyli-teatr-utopi-jaskini-platonskiej/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/18/przejecie-wewnetrznego-glosu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/08/kreacja-szescianu-czyli-jak-okrasc-i-zniewolic-czlowieczenstwo/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/18/wielkanocny-rytual-plodnosci/

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

9. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/05/29/ul-miod-mleko-krew/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/05/czysta-logika-symboliczna/

10. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/05/25/h-epoka-najwyzszych-budowniczych-mostow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/26/pseudonim-hebrajczyk/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/04/porzadek-melchizedeka/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/25/czym-jest-ziemia/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/24/2014-czas-budowy-waru/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/08/16/orator-krasomowca/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/21/badz-zywy-jak-drzewo-czyli-dlaczego-nalezy-odwracac-pentagram/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/01/15/monolit-nigdy-nie-bedzie-gorszym-lustrzanym-odbiciem/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/31/niebo-i-pieklo/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/17/creatrix-bog-czyli-vagina/

15. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

16. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

17. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/07/02/izrael-iluzja-w-utopijnym-swiecie-trzeciej-sily/

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/09/18/najwyzszy-kaplan-handlu-wojny-i-materializmu/

21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/07/trzydziesci-trzy-i-co-dalej/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/26/pseudonim-hebrajczyk/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/31/poczatek-kontroli-spolecznej-czyli-szamanizm-filozoficzny-egoistow-zwanych-tyranami/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/01/29/szamanskie-plagiaty-i-konstrukty-ideologiczne-kontrolujace-ciemne-spoleczenstwo/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/07/27/teatr-i-aktorstwo-kult-ur-owe/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/10/teatr-groteski-dnia-codziennego-w-ujeciu-logiki/

23. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/23/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo/

24. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/23/toksyczni-ludzie-czyli-krew-i-zwiazki-oraz-istoty-ktore-nie-moga-miec-dzieci/

25. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/25/swiadomy-sen-i-spojrzenie-na-nasz-dom/

26. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

27. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/

28. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

29. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

30. http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/07/scena-kar-i-nagrod-czyli-hodowla.html

31. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/03/czym-jest-praca/

32. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/10/12/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

33. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/