Droga do wolności, przez chaos dnia i nocy

Droga do wolności, przez chaos dnia i nocy

Każdy dzień, może być dla mnie lub dla każdego z was ostatnim dniem bytowania na ziemi (zawał, kolejny wylew, wypadek … ), ponieważ wszystko może się zdarzyć w świecie otaczającego nas bestialstwa, chaosu i bezsensownego żerowania zwierzęcia na zwierzęciu.

Wszystko, co nas otacza, jest teatralną iluzją roli (1), do której dopasowują się zbłąkane zwierzęta, chcące żerować na użytecznych stadach, bakteriach i wirusach, dopasowanych do rytmu ucywilizowanego dnia i ukultularnionej nocy …

Nie mam zamiaru zajmować się kreacjami, które w sztuczny (cywilizacyjny, kulturowy …) sposób, kradną nam personalny czas (2), za pomocą bezproduktywnej pracy i wiary w kogoś innego, stojącego ponad architekturą naszego teatralnego życia.

Kasyno państwa, otacza nas licencjonowanymi (3) grami w urzędy (10), podatki, dokumenty, numery osobiste (14), akty, wizy, paszporty, opłaty, czy mnożące się na potęgę rachunki … , są to wymyślone przez nierobów – głupoty, oparte na szerzeniu zyskownej problematyki, odpłatnie rozwiązywanej przez jej twórców. Żadna z tych ról, czynności, czy problemów, nie zbliżają nas do wolności i prawdy, lecz jest sposobem żerowania człowieka na człowieku i kasty na kaście …

Tworzenie iluzji, ma zapewnić człowiekowi zastępczy, uteatralniony sens życia (8), oparty na utopijnych problemach i przeroście formy nad treścią, przez co tracimy personalny czas, ład, prawo i Boga (2 | 4), zatapiając się w wizjach innych ludzi (9), których uszczęśliwiamy, przez własną ignorancję, strach (5), niepewność i przekazywaną z pokolenia na pokolenie (za pomocą edukacji lustrzanej (6)) głupotę odcinającą człowieka od odpowiedzialności, za własny byt …

Wciąż cierpimy na chroniczny brak czasu i rozpaczliwie staramy się powrócić, do szczypty szczęśliwych chwil, stworzonych za pomocą potocznego schematu szczęścia i radości oraz nieszczęścia i smutku … Żyjąc czasem personalnym, nie czuje presji i chęci zawracania, dobrze spożytkowanego czasu, ponieważ personalne prawo i ład, pozwalają mi cieszyć się z wolności oraz równości czasu teraźniejszego …

Dyktat pracy, dyktat rządu, urzędu, sądu, dyktat opłat, podatków oraz wymogów … , zakopał wiarą w naszą tożsamość i wolność.

Siedząc pod symbolicznym, a także alegorycznym drzewem życia, mam własny czas, własny ład, własne prawo i własną jaźń (boga), która to wszystko ogarnia.

Siedząc w kręgu swego świata, pod drzewem własnego bezpieczeństwa, mogę coś zjeść i zgromadzić coś na później, nie wydając ani (zfetyszowanego) grosza. Mając własne pole, ujęcie wody i sad, mogę stworzyć także własne schronie i odzienie, ponieważ trud (7) tworzy wyżej wspomniane bezpieczeństwo i bogactwo, którego nikt, nie może opadatkować, wycenić oraz zagrabić, za pomocą tej, czy innej ideologi (państwa …) dążącej do spekulacji, pośrednictwa i licencjonowania …

Nikt, nie ma prawa dyktować wolnemu człowiekowi warunków życia, spekulować jego trudem, żerować na jego ziemi, czy żyć z jego upraw … Ponieważ wolność, to samostanowienie i logiczne samoograniczenie własnego łaknienia (11).

Przestałem reagować na komercyjne daty i wydarzenia, prawnie określające rytm naszego życia zamkniętego w jaskini platońskiej (15).

Błazen ubrany w fetysz roli, za pomocą siły prawa, tradycji (edukacji lustrzanej) i nakazu, określa nowy ład naszego sprefabrykowanego życia, przenoszącego wszystkie należące do nas wartości na ołtarz ofiarny, pozwalający żyć żerującym na nas politykom, księdzem, władcom, czy prezesom …

Tak naprawdę, nie musimy tym aktorom niczego donosić, nie musimy płacić, za coś, co do nas zawsze należało, a co zostało przez nich bezprawnie przywłaszczone i dodane do stanu posiadania prywatnego państwa …

Ureguluj, zapłać do dnia … , dopłać, wyrób, zarejestruj … , abyśmy mogli beztrosko żyć, na koszt całej społeczności, utrzymującej bezkreśnie głupich ale cwanych – nierobów, grających swoje przekomiczne role, za pomocą których, hierarchia chce nas wzywać, dzielić, upominać i niszczyć.

Prawo zwierząt umiejętnie dzieli łupu i ofiary za pomocą ideologii tezy i antytezy, wytworzonej ukrytą dłonią – trzeciej siły (16).

Od lat jeżdżę bez dowodu, wizy i paszportu po całym świecie, ponieważ nikt, żaden prezydent, czy dyktator albo inna masońska marionetka (17), nie będzie dyktowała mi granic mojej wolności (12), jeśli przestrzegam prawa naturalnego ( 13) i personalnego (4b), samoograniczając swój byt.

Żaden system polityczno religijny, nie będzie ograniczał mojej wolności oraz równości wobec innych (12). Żaden system, nie stoi przed moim personalnym porządkiem, prawem i ładem.

Rząd światowy (18) oraz ich najemnicy tworzący lobby polityczno – religijne oraz struktury agencyjne, służące ideologii kontrolowania i żerowania człowieka na człowieku, nie potrzebują żadnych wiz i kontroli granicznej, pomimo że ich działania mającej przejaw terroryzmu, burzą harmonię wolności i równości społecznej, innych jednostek, ras, gatunków i rodów …

Szanowni państwo, wszystko zależy od nas, nie musimy pracować według systemu odbierającego nam czas personalny. Problem człowieczeństwa polega na ograniczeniu życia do formy zawodowej, społecznej, religijnej, konsumenckiej, czy ustawowej, ponieważ te formy, tworzą nowe łady zgodne z ideologią poprawności politycznej, będącej na rękę tym, którzy owe formy tworzą i wdrażają.

Jeśli jednostka się nie buntuje i robi absolutnie wszystko, czego oczekuje władza, to władza zwiększa oczekiwania względem uzależnionej od systemu jednostki, która popada w skrajne emocje i stany psychiczne (19) oraz psychodeliczne, miotające jednostkę od amoku do stanu skrajnej depresyjni, co zwiększa liczbę sprzedanych farmaceutyków, alkoholi, papierosów, narkotyków oraz przekłada się zwiększenie wpływu propagandy na umysł marionetki (20).

Łatwo zdekonstruować tożsamość i doprowadzić ją do roli sprawnie działającego mechanizmu społecznego, reagującego reakcją, na każdą zaprogramowaną w systemie akcje. Wybory – oddaj głos na swego pana, święta, kup to, co jest, lub to, co daje ci wykreowany wybór, wstań, idź do pracy, szkoły, jedź na wakacje, boli, więc zażyj polecaną tobie tabletkę, ożeń się, miej dzieci (21) …

Opamiętaj się i uwolnij swoją świadomość, przestań być niewolnikiem, użytecznym trybikiem w rękach tych, którzy ten absurd stworzyli dla własnych celów.

Nie mając czasu personalnego, nie obalisz prawa zwierząt, ponieważ prawo zwierząt (13 | 22), podzieliło ludzi w taki sposób, aby ci, którzy kreują stada mieli czas, zająć czas tym, którzy chcieliby się buntować, przeciwko narzuconym im prawom. Pracujesz tylko po to, aby inni, mogli żyć z twojej pracy i zniewolenia.

Ideologia państwa, opiera się na kontroli ludu pracującego, co wymaga numeracji, dokumentacji, technokracji, wymuszonej samokontroli oraz donosicielstwa hierarchicznego, a także zróżnicowania populacji po względem liczebności (wojny, rewolucje (23), system prorodzinny, seksualizacja, aborcja (24) …) i mieszania narodowościowego (25).

Droga do wolności, jak i sama wolność, to powolny proces bezpiecznego oraz świadomego życia. Tak, słowo wolność należy łączyć ze słowem wolny, ponieważ, jest to wolny lub powolny proces dochodzenia do świadomej odpowiedzialności za własne samostanowienie i samoograniczenie, które niweluje egoizm łaknienia.

Społeczeństwo, żyje iluzją wolności, opartą na nakazach, prawach i rolach określających byt teatralny, w które wciela się każdy, poprawny politycznie twór społeczny, podporządkowany tej, czy innej ideologii hierarchicznej.

Większości z was, wydaje się, że macie jeszcze czas (26), podczas gdy wasz czas, nigdy nie nastąpi, jeśli nie uzbroicie się w odpowiedzialność, świadomość, samoograniczenie i logikę jednoczącą sen, myśl, słowo i działanie.

Liga Świata

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/07/27/teatr-i-aktorstwo-kult-ur-owe/

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

3. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/13/cyrograf-podpis-certyfikat-licencja/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/28/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

5. https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu.html

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/03/czym-jest-praca/

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/26/ucz-sie-sztuki-sily-cierpienia/

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/

10. https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/10/to-cos-co-nie-daje-zyc/

12. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/10/12/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

14. https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/prawo-admiralicji-floty-handlowej-czyli.html

https://ligaswiatavideo.wordpress.com/2017/04/20/prawo-morskie-i-panstwo-handlowe/

15. http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2019/03/05/obalenie-systemu-jaskini-platonskiej-czyli-dysput-logiczny-o-mozliwosciach-wolnej-jednostki/

16. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/08/16/orator-krasomowca/

18. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html

19. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/05/21/przemoc-emocjonalna-i-psychologiczna-w-zwiazku-polityce-i-religii-za-pomoca-techniki-gaslightingu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/05/depresja-oczyma-logiki/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/

https://manipulanci.wordpress.com/2017/03/14/ideologia-poprawnosci-politycznej-dekonstrukcja-i-promocja-cenzury/

21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/09/08/inicjacja-rytualna-zwana-slubem-czyli-oglaszam-was-masonem-i-masonka/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku

23. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

24. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/16/pedofilia-i-lgbtq-czyli-manipulacja-naprawde-wysokich-lotow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/26/czarne-marsze-czyli-jak-niewolnikom-nasrano/

25. https://swiatowaliga.blogspot.com /2016/02/paneuropejska-unia-czyli-unia.html

26. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/08/06/zrobisz-to-potem/