Własna wizja

Własna wizja

Własna wizja, to świadomy i odpowiedzialny stan zjednoczenia biologicznego, chemicznego oraz duchowego, który cechuje się samostanowieniem i samoograniczeniem.

Świadomość, odrębności człowieka od ciał niebieskich i innych bytów, jest formą odpowiedzialności, za którą podąża wyższy aspekt człowieczeństwa, oparty na prawie naturalnym.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/25/swiadomy-sen-i-spojrzenie-na-nasz-dom/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

Twoje personalne prawo i twój personalny bóg, niczego, nigdy tobie nie wybaczą i nie zapomną, ponieważ świadomość, tworzy wyższy aspekt człowieczeństwa, potrafiący korzystać z taką samą wprawą z samostanowienia, jak i samoograniczenia, na wszystkich etapach rozwoju człowieka, idącego od labiryntu byka, poprzez egoizm człowieka, władze lwa i świadomość orła …

W żaden bezmyślny lub wyrafinowany sposób, nie oszukasz swojej karmy, jaźni oraz swego sumienia, ponieważ każdy tego typu chwyt, prowadzi cię do autoataku – wewnętrznej wojny i braku równowagi chemicznej, duchowej i biologicznej, czego efektem, są choroby uderzające w ciebie i twoje otoczenie.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

Zewnętrzny i wewnętrzny świat, należy trzymać mocno za jaja, ponieważ jeśli nie zrobisz tego ty sam, ktoś inny, zdeterminowany na ideologii podboju, przekona cię do swoich marzeń, strachów i mar, ubranych w piękne ideologie, w których twórca, przyjmuje role pana, a biorca rolę użytecznego niewolnika.

Jeśli nie zauważyłeś, tak funkcjonują piramidy państw, religii, partii, armii, czy korporacji, których działania, oparte są na sile i mocy jednostki – kreatora danej jaskini platońskiej – sztuki teatralnej, która czerpie zyski z trudu i bezmyślnych działań, podbitych ludzi, tworzących piramidę ideologiczną oraz antytezę owej ideologii …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

Kreator aktywuje marionetki, składając piętro, po piętrze, piramidę oddolnej zależności, celowo pomijając budowę jej szczytu, ponieważ, to naiwni ludzie zaangażowani w budowę ideologiczną i własne przekształcenie, starają się wynieść do rangi pana, gwiazdy, bóstwa, zwieńczenia, swego mentora, który z pełną premedytacją, ubiera wasze pomysły, w swoje loga, imię i nazwisko, oraz żyje na wasz koszt …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/

Obce naszemu wnętrzu – ideologie, bardzo szybko zaczną rewolucjonizować naszą jaźń i dominować nad naszym zewnętrznym, jak i wewnętrznym światem, za pomocą wprowadzenia w nasz świat nowego Boga oraz ładu i prawa. Za pośrednictwem tych ideologii, będzie można cię kontrolować i przeobrażać w użytecznego niewolnika lub wojownika tezy lub antytezy …

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

Zwycięstwo wnętrza

Aby zatriumfować nad sobą samym, trzeba porzucić z gruntu fałszywy paradygmat obcej wizji, zwycięstwa (tezy) i przegranej (antytezy) oraz należy za wszelką cenę, odrzucić tezę iluzji sojuszu i antytezę zabójczych wrogów.

Najgłupszymi formami egzystencji, jest życie dążące do zemsty, współzawodnictwa, czy konkurencji, ponieważ czas, który poświecisz na tego typu ideologie, jest czasem straconym, tylko i wyłącznie dla ciebie oraz twojego wnętrza.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/13/bledy-wspomnien/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/06/walka-personalna/

Po prostu, skoncentruj się całkowicie na swoim wnętrzu, w taki sposób, aby twoje zewnętrzne alterego, zbudowane na bazie obcych przekonań i egocentryzmu, ustąpiło miejsc twojemu wnętrzu, czyli samostanowieniu, odpowiedzialności, ale przede wszystkim samoograniczeniu.

Nie będę budował cudzej potęgi i mocy, na bazie własnej siły i własnego trudu, ponieważ nie zamierzam tworzyć fetyszu mamona, spekulacji, podatku i wyzysku człowieka, przez człowieka. Trud wynika z tworzenia dobro – bytu, za pomocą budowania własnego świata, opartego na własnym samostanowieniu, samoograniczeniu, prawie, ładzie i czasie … Powiedz to sobie za każdym razem, kiedy przyjdzie ci na myśl, uczestnictwo w cudzych interesach politycznych, religijnych, czy finansowych, kreujących zysk, przez fetysz nazwy, mamona, stanowiska …

Własna wizja, to wizja zwycięstwa jaźni nad egoizmem, stworzonym na bazie cudzych strachów, marzeń, mar oraz poglądów, przenoszonych między pokoleniami, za pomocą edukacji lustrzanej.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

Mając już pod kontrolą własne życie, umysł i wnętrze, należy pamiętać o intencyjności życia, opartego na prawie naturalnym i personalnym.

Na aspekt intencyjności, należy zwracać uwagę, przede wszystkim w kontekście, kontaktu małych dzieci ze światem zewnętrznym, ponieważ intencja z gruntu fałszywa, wyuczona za pomacą edukacji lustrzanej, doprowadzi zawsze, do manipulacji i kłamstwa, dążącego do przejęcia całkowitej lub chwilowej, kontroli nad drugim człowiekiem.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/09/samo-poszanowanie-magia-intencyjna/

Pułapka pozytywnych możliwości

W każdych ograniczeniach, kreowanych przez władze, można dostrzec możliwości … ? Jednak tego typu pozytywne myślenie, jest specjalnie skonstruowaną pułapką, w którą wpada twoja jaźń, wsparta dążeniem egoizmu do władzy nad otoczeniem.

Tak zwane pozytywne myślenie, pozbawione głębi logicznego rozważania nad aspektem swego działania, prowadzi cię w objęcia cwaniactwa, pozwalającego lawirować pomiędzy lukami, co nigdy nie sprawi, że będziesz wolny, równy i uczciwy, a twoja zaradność, kończy się z chwilą zauważenia twoich manipulacji, przez system kontroli.

Dziecko, które zrozumie, że wizja naszego jestestwa, oparta jest na intencyjności, będzie dążyło do altruizmu i empatii, a to, prowadzi do karmy pozytywnej oraz wyjścia z kręgu karmy negatywnej, na rzecz ewolucji duchowej.

Te proste założenia, są najlepszą drogą, do zniszczenia prawa morskiego i instytucji religii, pragnącej kontrolować ludzki kapitał, za pomocą prawa stanowionego zwierząt, co prowadzi do wiecznie użytecznego koła karmy negatywnej.

https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/prawo-admiralicji-floty-handlowej-czyli.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

https://ligaswiatavideo.wordpress.com/2017/04/20/prawo-morskie-i-panstwo-handlowe/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

Piramidy zmieniają swe gwiazdy, autorytety, kolory, szyldy i hasła, aby budujący je tłum, nie zauważył zmiany tezy w antytezę i antytezy w tezę, dzięki czemu, użyteczny plebs, nadal pracuje na rzecz el-it i samo programuje proces własnej karmy negatywnej, bez której, nie mógłby istnieć wielopokoleniowy proces schierarchizowanego wyzysku ziemi i ogólnie pojętego życia, przez wirusa, zwanego człowieczeństwem.

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8