Błędy wspomnień

Błędy wspomnień

Świadomy sen, niesie za sobą mnóstwo szalonych wariacji i pułapek, odnoszących się do wspomnień personalnych, które przybierają formę doświadczeń i są scalane w jednym obsarze, pomimo różnic czasu, wymiaru i przestrzeni egzystowania, różnych wcieleń, danego bytu.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/10/swiadomy-sen/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/10/niebezpieczenstwa-zastosowania-swiadomego-snu-przez-profanow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/28/schizofrenia-a-glos-wewnetrzny/

Jeśli w trakcie świadomego snu, zadasz bazie danch niezbyt precyzyjne pytanie, zostaniesz przenosiony, przekierowany, do właściwego katalog zdarzenia, osadzonego na bazie doświadczenia, z pominięciem czasu, przestrzeni i wymiaru, co prowadzi nas do niezrozumiałej dla nas abstrakcji sennej lub koszmaru a nawet szoku przyszłości, przeszłości i odmienności, tego, co zobaczyliśmy z naszym wymiarem.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/12/karma-rzeczywista-i-swiadomy-sen-oswieconych/

Nasz interfejs operacyjny, jest bardzo skomplikowany i wymaga uwagi w zadawaniu pytań, podczas medytacji, modlitw i wszelakich próśb myślowych, skierowanych do naszego personalnego Boga, zwanego także jaźnią, która nie ma formy, płci oraz istnieje ponad czasem, przestrzenią i wymiarem.

Nasz personalny system, posiada wyszukiwarkę logiczną, osadzoną w trybie rezydentnym lub uniwersalnym, która właśnie w tym drugim trybie, pomija nieistotne dla tworu wielowymiarowego, elementy czasowe, przestrzenne i drugo oraz trzeciorzędne, występujące w światach alternatywnych, takie jak ubiór, język, forma, kształt, czy otoczenie …

Struktura duszy rezydentnej, obejmuje całą wiedzę danego wymiaru, do której w chwili porodu, dołącza ogólna baza duszy – zwana uniwersum danego istnienia. Przyczym, jak już zapewne wiecie, do bazy uniwersalnej macie dostęp, przez istotę świadomego snu oraz sporadycznych przebłysków, zwanych deja vu.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/03/14/kreacja-rezydentna-i-uniwersalna-duszy-i-wiedzy/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/25/swiadomy-sen-i-spojrzenie-na-nasz-dom/

Precyzja i świadomość

Najważniejsze w naszej podróży, jest dokładne sprecyzowanie pytania, czego większość nie robi, ponieważ najzwyklej w świecie, nie wierzy w świadomy sen, a wtedy, wielowymiarowość, miota nas w czasie snu, po różnych niezwiązanych z sobą zdarzeniach, osadzonych w różnych wymiarach, przestrzeniach i czasach …

Sprecyzuj pytanie i przenieść się do podkatlogu – ja, tu i teraz, co oznacza mój ład, wymiar, czas i przestrzeń.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

Świątynia

Bez znajomości idei karmy negatywnej i pozytywnej, czterech faz człowieczeństwa – byka, człowieka, lwa i orła, nie jesteśmy wstanie zapanować na dualizmem mózgu, a w efekcie, nie jesteśmy wstanie odkryć tryptyku i wybrać odpowiedniego wejścia, do naszej świątyni …

Dlatego też, ciągle szukamy odpowiedzi na podstawowe pytania, które zadaje sobie nieświadomy swego ja – człowiek : kim jestem, skąd przybyłem, dokąd zmierzam i gdzie, jest mój bóg …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/26/ja-sie-nie-nawroce-ja-zawroce-do-krolestwa-wlasnego-jestestwa/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/06/gad-ssak-czlek-i-oswiecony-bog/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

Nasz personalny system wyszukiwania, nazywany świątynią, jest bardzo zawikłany dla laika i ignoranta, a kiedy nad nim, zupełnie nie panujemy, płata on nam różne figle, zmieniając miejsca, czas, ubiór, otoczenie, słowa, myśli oraz opinie …, a dane doświadczenie, pochodzi z całkowicie odmiennego od naszego wymiaru, co może doprowadzić nas do obłędu, przy próbie zrozumienia i scalania podanych nam w ten sposób danych …

Jeśli przez całe życie, nie panujemy nad owym systemem, na starość popadamy w świat fantazji i mar z różnych wymiarów, a nasze zmysły, nie potrafią odróżnić wielowymiarowych wspomnień i snów, od rzeczywistości.

Dlaczego umysł wybiera wspomnienia, które różnią się od oryginału?

Ponieważ, nie precyzyjnie łączymy myśli pochodzące spoza nas i wplątamy je, w pierwszą fazę snu, co owocuje przeszukiwaniem bazy rezydentnej i uniwersalnej, pod kątem prawdopodobnych wydarzeń i rozwiązań.

To nieświadome dzislanie, łączy wspomnienia pomiędzy wymiarami w nielogiczną i męcząca całość – nielogiczną papkę, zwaną koszmarem lub fantazją senną, w której znane nam doświadczenia, różnią się od naszych wspomnień – czasem, ubiorem lub miejscem.

Nieistotne wspomnienia dla naszego wnętrza, są przetwarzane przez ośrodek pamięci krótkotrwałej i są eliminowane w trybie rzeczywistym, podczas gdy wspomnienia osobiste, dodawane są do bazy danych, doświadczeń naszej jaźni – duszy.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/21/kim-jest-moj-lud/

El-ity, od zawsze chciały zrozumieć idee proroczych snów, przepowiedni oraz dotrzeć do sedna nielogicznych, pięknych i niepokojących wspomnień, odczuć i reakcji. Świątynie, labolatoria, pracownie alchemiczne, instytuty wojskowe i prywatne, od setek lat, badają sen, jako podstawę wiedzy pochodzącej z przeszłości i przyszłości.

Jednak nikt z tych geniuszy, nie połączył idei przeszłości i przyszłości z ideą wymiaru i świadomego snu.

To nie jest wymysł, wyśmiewa i wprowadza się w błąd ludzi badających zjawiska paranormalne w konkretnym celu, aby móc w ciszy, za pomocą ludzi zdolnych do świadomego snu, kreować technologie i ideologie, które nigdy, nie powinny zaistnieć w naszym świecie.

Dlaczego ? Ponieważ ludzkie łaknienie i głupota, są silniejsze od odpowiedzialności i samoograniczenia.

Nasz wymiar, jest wymiarem zatrzymanej ewolucji duchowej, w którym nieświadome siebie zwierzęta, niszczą ludzką duchowość, przez r-ewolucje podboju człowieka, przez człowieka.

Zatrzymuje się ludzi, w kole karmy negatywnej, aby czerpać z nich wieczny zysk i kontrolować populacje, za pomocą ideologii hierarchicznej, chemii, wojen i zmian technologicznych …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/10/17/sztuczna-inteligencja-zastapi-boga/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/10/28/globalne-sumienie/

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

Powiedzmy sobie szczerze, zabrali wam dostęp do duszy – jaźni, a tym samym Boga, straciliście umiejetność samostanowienia, przez oddanie istoty odpowiedzialności, zewnętrznym siłom, straciliście swoje prawo, ład oraz czas i śmiecie nazywać się jeszcze ludźmi oraz rozmawiać o wolności i równości ?

https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2018/10/14/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

Oszukujecie samych siebie w każdej sytuacji życia zewnętrznego i wewnętrznego, przestaliście istnieć, a zaczęliście wegetować w wiecznym kole życia fizycznego, bez szans na ewolucje duchową …

Bardziej prawdziwy jest świadomy sen, niż iluzja otaczająca i zniewalająca nasze zmysły …

Droga prawdy wymaga uczynienia kroku w stronę świadomości i odpowiedzialności, której granica nie leży w świecie zewnętrznym, lecz w samoograniczeniu naszego łaknienia.

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8