Pedofilia i LGBTQ, czyli manipulacja naprawdę wysokich lotów

Pedofilia i LGBTQ, czyli manipulacja naprawdę wysokich lotów

Zacznijmy od tego, że neguje wszystkie ideologie świeckie, jaki i religijne oparte na hierarchii, a zatem neguje całą kult-ur-ę cywilizacyjną, jako przejaw kontroli człowieka nad człowiekiem.

Następnie, ustalić należy jeszcze jedno. Dewiacje sprzeczne z zasadą naturalnej równowagi – prawa naturalnego, są przestępstwem, opartym na zasadzie : nie rób drugiemu, co tobie nie miłe, ponieważ kto samostanowi, musi i samoograniczać swe łaknienie.

Pytacie mnie, co sądze o prowokacji i manipulacji niejakiego Sekielskiego. ?

Otóż, jest to skonstruowane i dopasowane czasowo zderzenie tezy z antytezą, które w odpowiednim czasie tasuje społeczeństwo i dopasowuje go do nowego rozdania wyborczego oraz nowo otwartego dialogu tezy z antytezą, promującego deprawację społeczną …

Temat pedofili, wykreowanego od podstaw ruchu lgbtg, ideologii gender, feminizmu, jest zbierzny z odmianą edukacji lustrzanej, opartej na panseksualizacji i deprawacji społeczeństwa, które to wdając się w dysputę tezy z antytezą, przyjmuje według zasad okna overtona, dany dyskurs, podsuwający plebsowi, pewien zakres nowych pomysłów, zawierających – nieakceptowane moralnie idee, które będą zaakceptowane przez opinie publiczną w niedalekiej przyszłości.

Proszę najpierw zapoznać się z tymi materiałami :

https://manipulanci.wordpress.com/2017/04/04/okno-overtona-i-kontrola-ludzkiego-umyslu/

https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/rewolucja-seksualna.html

https://depopulacja.blogspot.com/2017/11/dekonstrukcja-przez-otwarty-seksualizm.html

https://depopulacja.blogspot.com/2016/06/who-demoralizacja-dzieci-dowody.html

https://iluzjawladzy.wordpress.com/2017/03/07/panseksualizm-i-szesc-krokow-do-spolecznej-akceptacji-ruchow-lgbtq/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/26/czarne-marsze-czyli-jak-niewolnikom-nasrano/

Drugą kwestią, jest użyteczne mieszanie się tezy z antytezą. Sekielski w swoim komercyjnym dokumencie, nie ma zamiaru ujawniać prawdy, ponieważ :

1. W/w syjonista, nie wspomniał, że 3/4 wymienionych w dokumencie księży, było agentami SB i sił specjalych

2. SB w werbunku, kierowało się kluczem – ułomności owych śpiochów, które zostały użyte wiele lat po akcie werbunku

3. Kościół, doskonale wiedział, że ma w swych szeregach agentów SB, których ułomnością były różne zboczenia seksualne i mania wielkości ( niektóry wystarczy fetysz tytułu, munduru, roli i pieniądze, aby zignorowali wszystkie zasady świata.)

4. Jedna i druga strona (teza i antyteza) akceptowały i akceptuną ten użyteczny stan rzeczy, ponieważ :

A. Teza, wykorzystuje agentów do naruszenia struktur antytezy z obustroną korzyścią – promocja i propaganda ideologii hierarchicznej oraz pseudo wolności – będącej w istocie – formą kluczowego dla el-it podziału jednostkowego i społecznego

B. Antyteza, kontroluje sytuacje, a drobne przecieki, ukrywają homoseksualne i pedofilskie lobby, ukryte w najwyższych kręgach tezy i antytezy, które równocześnie oskarżają pionki na oczach pobudzonego i rozemocjonowanego społeczeństwa, akceptującego już nową ideologie

C. Obie strony – pozornego konfliktu, równomiernie wpływają na rozwój nowego dyskursu, akceptującego nowe amoralne ideologie

Normalność i nienormalność

Normalność, zamyka się tylko w jednym słowie, słowem tym jest – równowaga prawa naturalnego, reprezentowana przez tryptyk zdrowego umysłu, będący odzwierciedleniem logicznych działań wszechświata.

Równowaga siły męskiej (męska cześć mózgu – Ra) i żeńskiej (żeńska część mózgu – Is), wspierana jest siłą równowagi życia (szyszynka – El) … Równowaga żeńskiej i męskiej części mózgu, nie tworzy wzajemnie rywalizującej z sobą tezy z antytezą, również siła życia, nie jest trzecią siłą, tworzącą zwalczającą się tezę i antytezę, lecz jest częścią – równoważącej się całości – tryptyku.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/13/legenda-jestem-ktory-jestem-po-prostu-jestem/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/07/trzydziesci-trzy-i-co-dalej/

Zachowania seksualne odbiegające od równowagi rzeczywistości – RaElIs, są propagowane przez ludzi niespełna rozumu – zwierzęta, zaangażowane w działanie jaskini platońskiej, tworzące kult-urę cywilizacyjną opartą na hierarchii świecko – religijnej, kreującej siły najemne i agenturalne, tworzące prowokacje, zmuszające społeczeństwo do przyjęcia danej formy anormalnych zachowań, przez narzucany strach, nakaz i dialog społeczny.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

Egoistyczna manipulacja prawa zwierząt i psychologii dzieli i wpływa na ludzki umysł w sposób skrajnie negatywny, ponieważ odeszliśmy od prawa naturalnego i duchowości, które wspierają samostanowienie i samoograniczenie oraz altruizm i empatię. Nikt zdrowy psychicznie nie robi drugiemu, co mu nie miłe. Nikt zdrowy psychicznie, nie kreuje i nie uczestniczy w nastawieniu tezy na antytezą i antytezy na tezę. Nikt zdrowy psychicznie, nie promuje demoralizacji i deprawacji społecznej. Nikt zdrowy psychicznie, nie przekracza normy samoograniczenia, łamiąc reguły prawa naturalnego, opartego na równowadze naturalnych czynników.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

Pedofilia i manipulacja Psychologiczna

Agenci, prowokatorzy lub użyteczni idioci, są szczodrze nagradzani i obsypywani licznymi fetyszami. Sekielski, Lis, Kukiz, Gretkowska, Kaczyński, Tusk, Wojewódzki, czy Hołownia i Głódź …, to teza i antyteza, siła najemna, która zrobi wszystko dla swoich panów i władców, którzy pragną promowania ideologi władzy człowieka nad człowiekiem. Łaknienie władzy tych ludzi, doprowadza do tworzenia tabu i łamania tego tabu, przez nadmierne łaknienie fetyszy, kojarzonych z mocą, siłą i przewagą … w co idealnie wpisują się ideologie seksualne, hierarchiczne oraz fetysz tytułu, pozycji i pieniądza …

Elity i najemnicy, żyją na koszt niewolników – żeńskiego, męskiego oraz dziecięcego kapitału, z którym można zrobić wszystko, aby przez emocje doprowadzić do konkretnych zysków, opartych na fetyszach, darowanych najemnikom, za wierną służbę.

Widziany u najemników fetysz, zwiększa łaknienie niewolników, którzy tańczą i grają w rytm niemoralnych propozycji i praw. Fetysz władzy, umożliwia tworzenie z ludzi posłusznych zabawek, marionetek a nawet podekscytowanych dziw.k, świadomych lub nieświadomych swoich poczynań, poczynań które później ewoluują do traum, demoralizacji, depresji lub innych użytecznych chorób psychicznych i naleciałości …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

https://archiwaligiswiata.wordpress.com/2018/11/11/w-pogoni-za-rozumem-mechaniczny-swiatopoglad-oraz-sapioseksualizm-w-starciu-z-panseksualizmem/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/05/depresja-oczyma-logiki/

Kontrolowana deprawacja dzieci i młodzieży

Nowoczesna, pedofilska edukacja seksualna oparta na psychologi (filozofii mistycznej), obejmuje zasadę, że dzieci, są istotami w pełni rozbudzonymi seksualnie od urodzenia.

Ideologicznym mistrzem dyskursu obejmującego swym zasięgiem także pedofilię, był społeczny autorytet – mentor – masonka, panseksualistka, pedofilka i homoseksualistka – Dr Judith Reisman, która stworzył podwaliny amerykańskiej i światowej edukacji seksualnej dla dzieci w oparciu o działania mistrza patologii oraz mistrza masońskiego, homoseksualisty i pedofila – Alfreda Kinseya.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/

Zespół Kinseya prowadzący badania nad małymi dziećmi, składam się z pedofili, ponieważ … współpracownicy Kinseya, byli przeszkoloni w zakresie metod zbierania danych, na podstawie własnych realnych zachowań i doświadczeń seksualnych.

Jeden z nich Rex King, był współautorem dzieła Kinseya ” Sexualne reakcje kobiet „(1953). King, był zainteresowany seksem z mężczyznami, kobietami, dziećmi i zwierzętami, podczas swojej współpracy z Kinseyem molestował około 800 dzieci.

(Jednak jego pozycja i pozycja Kinseya w hierarchicznym świecie demoralizacji, nie pozwala najemnikom pokroju Sekielskiego, dotykać tego tematu.)

Zespół Kinseya, należał do największej organizacji pedofilskich w USA( North American Man-Boy Love Association), która wszystkie doświadczenia na dzieciach rejestrowała na wideo.

Według Kinseya, dewiacja, jest ukrywaną normą. Kinsey, był pedofilem, a swoje upodobanie do chłopców i zboczeń ukrywał za pomocą przeprowadzanych przez siebie badań, czyniąc z nich legalny proceder, wprowadzany obecnie do szkół na całym świecie. Z rodziców, nauczycieli … tworzy się współwinowajców, deprawacji wszystkich podległych im dzieci dzieci … , które nie rozumieją, skutków przeprowadzanych na nich doświadczeń …

( Kilka dni temu, jedna ze stacji komercyjnych zaproponowała widzom film – Chuligani – Neds. Film z znacznikiem podprogowym, doprowadził w następne dni do nieświadomej eskalacji przemocy wśród dzieci, które go widziały … Nieświadomi swoich poczynań nożownicy, zrealizowali tylko plan sterujących nimi animatorów … Czy policja połączyła atak nożowników z pokazem w/w filmu, wątpię … Jakie szkody wyrządzi edukacja seksualna w szkołach i przedszkolach ? Skoro telewizyjne mocarstwa i internetowa broń, doprowadziły do kultu ciała, głupoty i poprawności politycznej … )

https://depopulacja.blogspot.com/2016/06/who-demoralizacja-dzieci-dowody.html

https://depopulacja.blogspot.com/2016/02/edukacja-seksualna-dla-pieciolatkow.html

Kinsey i jego 300 osobowy zespół deprawatorów, wprowadził zboczenia i pedofilie za pomocą „nauki”, jako nowe narzędzie deprawacji, aprobowanej powszechnie, poprzez nakaz autorytatywny.

Ruchy wspierające edukacje seksualną w dużej mierze, finansowane są poprzez ruchy pedofilskie, korporacje i fundacje masońskie, ukryte pod płaszczykiem projektów prospołecznych, religijnych oraz medialnych.

Powoli, próbuje się zmienić pojęcie i definicję miłości rodzicielskiej w relacje pseudo pedofilskie, a idea rozbudzenia aktywności seksualnej w młodym wieku, ma zmusić dzieci do porzucenia idei niewinnej miłości i prawości, na rzecz zgnilizny i seksualizacji wszystkich elementów życia rodzinnego i społecznego.

Na sympozjum w Baltimore, które odbyło się w 2011 roku, mówiło się o normalizacji relacji seksualnych między dorosłymi i dziećmi. WNDcom poinformował wówczas, że grupa B4U-ACT rozpowszechnia informacje, że pedofilia, jest jedną alternatywą dla heteroseksualnej orientacji seksualnej.

Potwierdziło to American Psychiatric Association, wymazując pedofilię z listy chorób psychicznych (zostało to opisane w Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM)) …. Fred Berlin i Johns Hopkins … argumentowali swoją decyzję w taki oto sposób : musimy zaakceptować ludzi, którzy mają pociąg do nieletnich …

Richard Kramer, który reprezentował B4U-Act twierdził nawet, że pedofile są niesłusznie piętnowani i stają się „ofiarami”.

Opisujący siebie jako „gej działacz” Jakub Breslow powiedział, że jest to dobre dla dzieci, aby były one przedmiotem naszego zainteresowania. Breslow powiedział także rzecz oburzającą : pedofil nie musi uzyskać zgody od dziecka na seks, tak jak nie musi uzyskać zgody od buta aby go nosić.

Wiceprezes Liberty Counsel Action – J. Matt Barber, który również uczestniczył w konferencji, podsumował swoją wypowiedź stwierdzeniem :

” Dorośli mają naturalne prawo żądzić dziećmi, jest to „norma”, dlatego nie rozumiem ludzi, którzy niesprawiedliwie „demonizują”, seks z dziećmi, które są zobowiązane do wyrażenia zgodę na seks … Współżycie z małymi ludźmi, jest normalnym heteroseksualnym zachowaniem, wyrażającym miłość rodzica do dziecka … ”

Hasło North American Man-Boy Love Association brzmi : seks przed ósmym rokiem życia, czy nie jest już za późno ? …

W 8 lat po wypowiedzeniu tych słów, szkoły na mocy uchwał unii europejskiej, promują programy genderowe, zbliżające nas do tych chorych ideologii … opartych na panseksualizmie.

(Cytowany tutaj artykuł, był przez nas publikowany w 2012/4/6 roku, czego efektem była cenzura, likwidacja serwerów i liczne oskarżenia poprawnych politycznie samojeb..w …)

https://depopulacja.blogspot.com/2016/06/who-demoralizacja-dzieci-dowody.html

Dlaczego tego tematu w swym dokumencie nie poruszył człowiek zależny od imperium Sorosa ? Ponieważ jego dokument, nie miał na celu przedstawienia obiektywnej prawdy, lecz miał za zadanie rozwinąć temat wskazany już innym palcem, za pomocą filmu Kler.

Zmuszono podzielone społeczeństwo do wspierania ideologii tezy i antytezy oraz do podtrzymania tematu przed wyborami, za co najemnik otrzymał fetysz pieniądza, obietnice sławy, chwały i nagród. Tak oto na naszych oczach, znienawidzona swego czasu marionetka, ponownie otrzymuje tytuł wybielonego bohatera i idola, autorytetu oraz sprawiedliwego i cenionego mentora młodego ale już wypaczonego i zaprogramowanego społeczeństwa.

Sekielski i jego fani oraz sponsorzy, dołączają do nurtu, rozbudzającego niezdrowe emocje i zainteresowania, co w niedługim czasie, doprowadzi kolejne pokolenia do obłudy i deprawacji, przez wpojone im zainteresowanie i łaknienie nowego, promowanego tematu.

Tego typu sprawy, powinny być załatwienie w ciszy i z pełną surowością … o jakiej już wspomniałem w tekście o aborcji, czarnych marszach i feministkach :

„ Prawo społeczeństw poziomych, jest prawem naturalnym. W przypadku łamania podstawowych zasadach współżycia – należy wprowadzić kare – sądu przypadku, aby przypadek, spotkał każdego, kto wychodzi z reguł prawa naturalnego człowieka, dążąc do praw natury | prawa zwierząt.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/26/czarne-marsze-czyli-jak-niewolnikom-nasrano/

Co, to oznacza ?

Pokój przypadku … , to pokój, w którym przestępca – zwierzę – bestia – drapieżnik, spotka się z prawem natury – węże, pająki, koty, niedźwiedzie … i przypadek, wyjaśni sprawę jego życia lub śmierci …

Tylko jasne reguły – tworzą mądrość.

Człowiek, żerujący na człowieku, człowiek, karzący innego człowieka … , tworzy kastową formę niewolnictwa, dążącego do kreacji dewiacyjnej, przez reedukacje systemową, która potrzebuje patologii, aby uzasadnić porzebe istnienia władzy hierarchicznej, władzy człowieka nad człowiekiem … „

Cokolwiek przynoszą nam media wytwarzające mary jaskini platońskiej, należy spojrzeć na prawdę poprzez odrzucenie naleciałości tezy i antytezy, która dzieli nasze wnętrze i społeczeństwo w celu uzyskania konkretnych elementów kontrolnych, tworzonych dzięki manipulacji, sprzedawanej nam przez ludzi pokroju Sekielskiego, Pawłowicz, Lubnauer, Wielgus, Biedronia, Kukiza, Ziemkiewicza, Lisa, czy Sakiewicza i tysiące innych najemnych marionetek, pragnących żyć na nasz koszt.

Zamiast prawa i lewa, zamiast religii i polityki … wybierz po prostu siebie, samo-stanów i samo-ograniczaj siebie, biorąc odpowiedzialność za własny, realny świat, oczyszczony z teatru cywilizacyjnego … Bez cywilizacji hierarchicznej, bezproduktywne, zdemoralizowane, łaknące fetyszy marionetki, przestaną po prostu istnieć … , ponieważ nie znają one pojęcia trudu, prawdy i samoograniczenia …

Człowiek, przez manipulacje podprogową przestał się bać horrorów, przemocy i tragedii, ponieważ przejął cudze lęki i udomowili je, tworząc ze swego wnętrza dom bestii, jej łaknienia i bezkrytycznego egoizmu. Media promują pedofilie i wprowadzają ją w nasze życie, za pomocą nazwisk pseudo autorytetów, które stały się twarzami owej nowej publicznej narracji, dekonstruującej wartości moralne i samoograniczenie …

https://my.w.tt/mhtAsiryJW

Dyscyplina i samokontrola, czyni z was świadomego i odpowiedzialnego człowieka, który nie potrzebuje mistrza, pana, kierunkowskazu, systemu i cudzego ładu, który będzie was kontrolował i dzielił dla dobra ludzi, którzy go stworzyli dla swojego dobra i dobrobytu.

Nikt, nie może tworzyć własnego dobrobytu, kosztem innych ludzi, ponieważ jesli ci ludzie zaczną być świadomi owej manipulacji, usunął manipulującą nimi władze lub sami zostaną usunięci, jako zagrożenie żerowania zwierząt na ludziach …

Pokoje przypadku, są nam potrzebne … aby zwierzęta, nie mogły na nas żerować i nami manipulować …

Magia i piękno życia oraz przyrody jest negowana, podczas gdy walka o władze człowieka nad człowiekiem, jest promowana i tworzy sens waszego bezsensownego życia, opartego na fetyszach i nieustającym łaknieniu …

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wpz

https://trueshopl.wordpress.com

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie

Zbiórka na działanie Ligi Świata 2019/20 :

https://zrzutka.pl/94z6z8 , https://paypal.me/dydymus