Kilka słów o raku

Kilka słów o raku

Mija dziesięć lat od czasu publikacji naszego artykułu o raku, którego kopie usunięto z sieci ponad trzy tysiące razy … zastępując go masową dekonstrukcją i dezinformacją …

Wracamy do tematu po raz kolejny …

 

Rak, jest kwasem, a dokładnie rodzajem kwasu mlekowego, który jest produktem odpadowym grzybów oraz pleśni i żyje w środowisku o niskim stężeniu tlenu. Jeśli przyniesiemy wysokie stężenia cząsteczek tlenu do komórek rakowych, to one po prostu umrą.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lactic_acid

Wielu będzie stanowczo przeciwstawiać się tej idei, że coś tak prostego i taniego, jak wodorowęglan sodu (soda oczyszczona), może przewyższać najdroższe leki farmaceutyczne, mające w rzeczywistości uzależnić pacjenta od monopolu medyczno – farmaceutycznego oraz systemu urzędniczego, który kreuje iluzoryczną potrzebę bezproduktywności osadzoną na wymyślonych problemach i fetyszach.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sodium_bicarbonate

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/10/08/rzad-i-iluzja-urzedu/

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2019/01/21/gdzie-wolny-czlowiek-powinien-miec-najemnikow-el-it/

Istnieje wiele sprawdzonych i przekonujących dowodów, które sugerują, że wodorowęglan sodu powinien być podstawowym i uniwersalnym lekiem dla szerokiej gamy chorób, w tym cukrzycy i raka. Także wszyscy terapeuci i personel medyczny, powinien włączyć go do leczenia, ponieważ dzisiejsze komercyjne metody medyczne, tylko tuszują postępy rozwoju chorób, wspomagając za sprawą farmaceutyki, wieczne koło uzależnienia od leków, tworzących nowe problemy zdrowotne …

Jeśli chodzi o wodorowęglan sodu, musimy powiedzieć, że jest to dobrze poznana i zbadana substancja. Jest ona szeroko stosowana od dziesięcioleci, nawet przez onkologów. Na ten przykład wodorowęglan sodu, należy podawać rutynowo, aby nie dopuścić do uszkodzenia nerek z powodu toksyczności chemioterapii i promieniowania.

Na całym świecie miliony ludzi spożywa jony wodorowęglanowe z wodą pitną w celu zapobiegania lub leczenia klinicznej kwasicy, jak również w wielu innych przypadkach, w klinikach, szpitalach lub w oddziałach ratunkowych. Każdego dnia – soda oczyszczona, pomaga ratować ludzkie życie i jest to niezaprzeczalny fakt.

Kiedy soda oczyszczona jest łączona z innymi podstawowymi i silnymi substancjami naturalnymi, takimi jak witamina c (1000-10000), cynk, jod i chlorek magnezu, tworzy się kompletny system leczenia, który może być wspomagany cymantyką opartą na 6 głównych częstotliwościach – 396, 417, 528, 639, 741 i 852 Hz przywracających równowagę mózgowi oraz narządom ciała.

Ciągły problem z kwaśnym pH

Problem z kwaśną wartością pH (względny brak jonów wodorowęglanowych) stanowi dużą część ludzkiej fizjologii. Każda reakcja biochemiczna jest wrażliwa na wartość pH, ponieważ enzymy, są bardzo wrażliwe na tę równowagę.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Skala_pH

https://en.m.wikipedia.org/wiki/PH

Dieta, kreuje bardzo ważną rola w utrzymaniu korzystnej wartości pH w naszym ciele.

Jednakże sitwa farmaceutyczna wraz z licznymi monopolami, w tym monopolem spożywczym i urzędniczym … dąży do obniżenie wartości pH w kierunku kwaśnym.

Brak równowagi wartości pH koliduje z czynnością komórkową i funkcjami, zwłaszcza jeśli wartość pH nadal spada.

Bardzo wysoka wartość pH w kwasie prowadzi do pogorszenia stanu komórek, co w końcu prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie żołądka, cukrzyca, osteoporoza, choroby sercowo-naczyniowe i nowotwory. Fakt, że życie biologiczne działa lepiej w środowisku bezkwasowym (alkalicznym) wyraźnie potwierdza przydatność zastosowania sody oczyszczonej.

(Soda powstaje z jednego z najstarszych minerałów, zwanego troną. Trona powstaje podczas odparowania wody słonych jezior w klimacie pustynnym. Jej występowanie zanotowano w Arizonie i na wysychających słonych jeziorach Magami w Afryce. W poszukiwaniu trony trzeba zejść prawie 250 metrów pod ziemię. Wydobywa się ją maszynowo, kawałki trony mieli się na mniejsze, które następnie poddawane są obróbce. Najpierw zamieniana jest w popiół sodowy, następnie w sodę oczyszczoną.

Etymologia Trona. Słowo wprowadzono do języka angielskiego, za pomocą szwedzkiego (trona) lub hiszpańskiego (trona), przy czym oba możliwe źródła mają to samo znaczenie, co w języku angielskim. Oba wywodzą się od arabskiego tronu, który z kolei pochodzi od arabskiego natronu i hebrajskiego נטרן (natruna), który pochodzi od starożytnego greckiego νιτρον (nitron), wywodzącego się od starożytnego Egipskiego ntry/nisba (lub nitry) – boski – święty – bóg. Starożytni Egipcjanie, przejęli wyraz nisba od Lechickiego nébhos – nebo – niźba, oznaczającego niebo – bóg – ciało niebieskie. )

Wodorowęglan sodu, jest odpowiedzialny za transport tlenu : rozszerza naczynia krwionośne i uwalnia tlen do tkanki, co oznacza, że zwiększa wartość pH. Podwyższona wartość pH moczu zapobiega krystalizacji w drogach moczowych.

Ustalono, że kwas moczowy powoduje kamienie nerkowe, cukrzycę, zawał serca, choroby serca, zawał serca i dnawe. Tworzy również toksyczny związek o nazwie alloksan, który jest wytwarzany przez grzyby, co oznacza, że tworzy również cukrzycę i komórki rakowe.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alloksan

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alloxan

Doustne podawanie sody oczyszczonej zapobiega: zapaleniu stawów, infekcji, dnie, gorączce i wspomaga aktywność trzustki, o której wiadomo, że wytwarza najwięcej wodorowęglanu, a także jest odpowiedzialna za wytwarzanie insuliny.

Bez względu na to, czy ktoś ma choroby neurologiczne lub kardiologiczne, raka lub ciężką postać grypy, należy przyjmować

wodorowęglan sodu wraz z chlorkiem magnezu, jest to najbezpieczniejsza i najlepsza forma leczenie. Ich wspólne działanie skutecznie usuwa wszystkie toksyny i kwasy ze wszystkich tkanek, komórek i narządów.

Polecamy zastosowanie tej kuracji wraz z witaminą c 1000-10000 oraz cymantycznym oddziaływaniem na biofotony naszego ciała.

(Cytryna (nie gmo i nie cezowana) ma silne właściwości antyrakotwórcze, które zostały już udowodnione. Poza tym ma wiele innych przydatnych funkcji. Ma bardzo silny wpływ na cysty i guzy. Ten owoc, może wyleczyć raka, jest testowany na wszystkich rodzajach nowotworów, a jeśli dodamy do tego sodę oczyszczoną, będzie on miał jeszcze większy efekt, ponieważ znormalizuje wartość pH w organizmie. Również cytryny mają bardzo silne działanie przeciwdrobnoustrojowe o bardzo szerokim zakresie działania przeciwko infekcjom grzybiczym i bakteryjnym. Cytryny, są skuteczne przeciwko robakom i pasożytom wewnętrznym. Jest to silny antydepresant i reguluje ciśnienie krwi, zmniejsza stres i uspokaja nerwy.)

Dlaczego nie wiedzieliście o tych cudownych lekarstwach i dlaczego, tego do tej pory nie próbowaliście ? Ponieważ istnieje dezinformacja oraz ogromna liczba sitw – organizacji, urzędów …, które są zainteresowane tym, aby zwykli ludzie nie wiedzieli o cudownych, leczniczych właściwościach połączenia cytryny i sody oczyszczonej (wodorowęglan sodu) oraz cymantyki.

Gdybyś połączył świadomy sen, myśl, słowo, działanie oraz samostanowienie i samoograniczenie dążąc do wiedzy tożsamej, to powyższe sitwy nie miałyby prawa bytu.

Po co człowiekowi rząd, urząd, kościół, prawo stanowione zwierząt, medycyna, czy farmacja … skoro poprzez samostanowienie, można wyleczyć własny strach tworzący ciemnotę, nazywaną dziś poprawnością polityczną.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2018/10/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo.html

Śmierć i choroba, tworzy strach, a za pomocą ideologii strachu, można osiągnąć wszystko, czego się tylko chce i właśnie na tym, oparte są działania państw handlowych, urzędów, gwiazd – archontów – autorytetów, korporacji i monopoli …

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/28/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu/

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/czym-jest-rzad-czyli-budowa-lozy.html

https://wojciechdydymskicytaty.wordpress.com/2016/08/26/lekarz-a-autorytet/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/

Większość tych informacji podał po 20 badaniach laboratoryjnych, jeden z najważniejszych producentów leków w latach 1950/70-tych, który owe badania w latach 80 i 90 utajnił i wrzucił do kosza …

Do chwili obecnej udowodniono, że: cytryna niszczy komórki rakotwórcze w 12 formach raka.

Ponadto witamina c, zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakotwórczych i ma 10 000 razy silniejszy efekt niż leki, podawane w trakcie chemioterapii, czy „leki” przeciwnowotworowe i produkty narkotyczne.

Jeszcze bardziej interesujący jest fakt, że ten rodzaj leczenia sodą oczyszczoną i cytryną (witamina c) niszczy jedynie komórki rakotwórcze i nie wpływa ubocznie na zdrowe komórki.

Przygotowanie

Przygotowanie jest bardzo proste, wymieszaj 2 dL (około 6,8 oz (uncji)) soku z cytryny z jedną łyżeczką sody oczyszczonej w filiżance, opcjonalnie możesz rozcieńczyć mieszaninę wodą destylowaną i cudowny napój jest gotowy.

Spożyć napój przed śniadaniem na pusty żołądek dla lepszego efektu. Aby uzyskać jeszcze większy efekt, najlepiej użyć organicznej cytryny. Cytryna organiczna, jest 100 razy bardziej wydajna niż cytryna uprawiana za pomocą sztucznych nawozów i opryskiwana chemikaliami.

Przemyśl to, czym są rządy, urzędy, archonci, czym jest farmacja, medycyna i czym są monopole korporacyjne, które karmią cię strachem, chciwością, pożądliwością i tworzą podziały w każdej skali poznawczej …

Poprawność polityczna, to autocenzura, kontrola, hamująca samostanowienie i samoograniczenie …

Zapamiętaj … jeśli szukasz pomocnej dłoni nie spoglądaj w stronę innych ludzi, państwa i kościoła, ponieważ wszystko, czego szukasz i potrzebujesz, jest w tobie, a pomocną dłoń, masz na końcu swego własnego ramienia … Stwórz własny dobrobyt, ponieważ trud, opiera się na świadomym śnie, myśli, słowie i działaniu dążącym do wytworzenia pokarmu, odzienia i schronienia …

Fundacja Dydymusa

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/dydymus

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie

Zbiórka na działanie Ligi Świata 2019/20 : https://zrzutka.pl/94z6z8 , https://paypal.me/dydymus