Święto tryptyku, czyli dualizm kłamstwa

Święto tryptyku, czyli dualizm kłamstwa

Podział zewnętrzny i wewnętrzny, to najlepsza metoda dekonstrukcji myśli, słowa i działania. Alegoria, pozwala cofnąć czas i zachować prawdę dla wybranych …

Dydymus

Alegoria patriarchalnego święta trzech króli, czy matriarchalnego święta trzech bogiń, w istocie dotyczy altruistycznego tryptyku lub egoistycznej trzeciej siły, manipulującej tezą i antytezą celowo skłóconych pierwiastków.

6 stycznia pierwszego miesiąca daje nam konkretną wskazówkę – 6 – oznacza pierwszych sześć wymiarów stworzonych przez tor – węża – pierwotne dna, a 6 plus 1, tworzy świętą siódemkę, czyli zespolenie tryptyku i czterech wymiarów ewolucji duchowej – człowieczeństwa.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2017/03/24/na-poczatku-bylo-szesc/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

Człowiek, poprzez asterion reprezentowany przez byka, dąży labiryntem do człowieczeństwa, lwa i orła … aż do tryptyku oświecenia : wyboru tezy (kłamstwo), antytezy (kłamstwo) lub oświecenia i wyboru własnej ścieżki (prawda) opartej na samostanowieniu, samotności i samoograniczeniu …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/19/asterion/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/28/zagadka-symbolu-t-tau-tor/

Odnalezienie oświecenie, to prawdziwe święto światła i nowego życia duchowego.

( Wiąże się z tym także – zaćmienie słońca przez rahu, mające miejsce 6 stycznia. O dziwo zaćmienie to, jest widoczne tylko na wschodzie, a królowie, królowe przybywają właśnie stamtąd … widząc w ciemności powoli odsłaniane słońce … )

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/15/cos-o-czym-nie-wiesz-a-tworzy-rozne-oblicza-ciebie-czyli-zagadka-ciemnej-niewidzialnej-warstwy-wszechswiata/

Dekonstrukcja liczb, czyli droga kłamstwa matriarchatu i patriarchatu

W Bułgarii, dnia ósmego stycznia, obchodzony jest dzień zwany : babin den, jest to święto w którym młode kobiety, składają cześć doświadczonym metronom – położniczkom, biorącym czynny udział w porodach. Owo święto, jest typowym rytuałem matriarchalnym, w którym mężczyźni nie mogą brać udziału – jest to typowy obrzęd masońskiej loży wyznaniowej.

Kolejnym przykładem matriarchalnej dekonstrukcji, jest wiara w Befanę, uznawaną za boginię hojności i opieki. Jest ona włoskim odpowiednikiem gwiazdora lub świetego Mikołaja. Jej rytualne święto, trwa we południowych Włoszech, od pierwszego listopada do szóstego stycznia, ponieważ Befana, jest także bogiem zmarłych.

Idźmy dalej, w dniu szóstego stycznia, imieniny obchodzi nijaka Biletruda, co tłumacząc z języka niemieckiego oznacza : wiedza, ten sam wyraz w staroniemieckim, można przetłumaczyć jako nadprzyrodzona siła cudo – twórcza … Święta rytualne dotyczące Biletrudy, czy też Befany, nazwać możemy świętem Białej Bogini, która jest swoistym odzwierciedleniem słońca i żywego światła.

( W rzeczywistości słowo Bile Trud, oznacza – to była ciężka praca, natomiast Be Fa w języku włoskim oznacza : zrobić, wykonać, lub czcić … Oba słowa dotyczą rytuału dekonstrukcji i ukrycia prawdy.)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Befana

Dekonstrukcja wewnętrznego tryptyku i czterech form ewolucji człowieka, czyli 12 nocy

Święto trzech bogiń lub trzech króli, trwa od 26 grudnia do 6 stycznia ( Brumalia – Ceres/Demeter – Saturnalia / Bachanalia) i kończy się rytuałem odbywającym się o Dwunastej w nocy – Twelfth Night, w dniu 6 stycznia lub 17 stycznia według kalendarza juliańskiego.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Twelfth_Night_(holiday)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Brumalia

W przeddzień owego rytuału, tworzone były ciasta w formie podzielonego na osiem części – koła, w których ukrywano fasole. Znalazcy owej fasoli, stawali się królami nocy – 6 stycznia.

Dekonstruktorzy zwalczali własne dekonstrukcje, aby ukryć nie tylko idee zimowego przesilenia, ale przede wszystkim konstrukcje ludzkiego ciała, mózgu i duszy …

12 nocy nie oznacza święta trzech króli, trzech bogin, ani tym bardziej obrzezania Jezusa … plebs tańcząc, obdarowując się, jedząc i pijąc oraz wierząc w bajki, trzymany był z dala od : ewolucji ludzkiej duszy, idącej od byka – zwierzęcia, przez człowieczy egoizm, lwią władze i orle wyniesienie … prowadzące do tryptyku – oświecenia i zespolenia żeńskiej i męskiej części mózgu, w celu zrozumienia ewolucji duchowej i karmy pozytywnej, za pomocą świadomego snu …

Jeśli chcesz się obdarować, obdaruj samego siebie – rozumem …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/10/swiadomy-sen/

Dekonstrukcja zwana rytuałem liturgii, odwraca uwagę od starych rytuałów i wierzeń, które jednak nie zbliżają człowieka do prawdy lecz do dualnej formy podziału …

Szósty stycznia, nie jest świętem białej bogini, będącej odzwierciedleniem Boga słońca (21.12) oraz celebracją światła i nowego początku – cyklu – roku – czasu, lecz jest formą celebracji własnego oświecenia lub drogi prowadzącej do owego oświecenia.

Dekonstruktorzy, pragną was skłócić i otulić szczelnym płaszczem kłamstw, abyście nie mogli dojść do prawdy i oświecenia … Walka tezy – matriarchat i antytezy – patriotach, ma na celu – podział społeczny …

Próbują was uduchowiać, czyli omamiać, poprzez wepchnięcie was na pole bitwy tezy (patriarchat) i antytezy (matriarchat), próbują was dzielić na wierzących w światłość i ciemność, próbują was przekabacić, abyście przestali wierzyć w siebie …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/31/poczatek-kontroli-spolecznej-czyli-szamanizm-filozoficzny-egoistow-zwanych-tyranami/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/17/creatrix-bog-czyli-vagina/

Dekonstrukcji ciąg dalszy

Aspekt zabicia prawdy, wychodzi od założenia, że najemni i iluzoryczni magowie Kacper, Melchior i Baltazar od szóstego wieku n.e, a przedtem Katarzyna (Al-Lat (Bogini)), Małgorzata (Manat) i Barbara ( Vel Brygida – Al-Uzza (Najpotężniejsza) ), mieli bronić klucza tajemnicy, użytecznej szamańskiej władzy – ideologii.

( Niektórzy, dekonstruują widomości dostępne w internecie, a nawet próbują zawłaszczyć je dla siebie i kolejny raz zdekonstruować – aby nazywać się ruchem dla jasności – tworząc umyślnie antytezę ciemności (każdy oświecony wie, że całość, nie może służyć tezie i antytezie, ponieważ wtedy powstaje chaos) … Wasze złe oko, powróci do was po trzykroć i wielokrotność trzykrotności … Nie kładź ręki na tym, co nie jest twoje i nie pochodzi z twojej głowy, lecz jest częścią wiedzy, którą przepisujesz i po swojemu nazywasz … Kto żyjąc w hierarchii, tworzy hierarchie, nic nie tworzy, tylko kopiuje egoizm, dla własnych celów. Dla jasności, to, co wychodzi z new age, zawsze będzie częścią tego, co ten ruch stworzyło … Chcecie sądów ? Czyli walcząc z systemem, wykorzystujecie system dla własnych celów, ponieważ nie macie odwagi wyjść na udeptany grunt … Trzeba rozebrać wasze kłamstwa na czynniki pierwsze … , ponieważ – kto sieje i zbiera … )

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Al-Lat

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Manāt

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Al-‘Uzzá

Wytworzenie karmy negatywnej opartej na ideologii płodności fizycznej, władzy, dominacji, mocy, egoistycznym indywidualizmie, seksualności, więzi, wspólnotowości, narodzinach i naturze … , przemianowała człowieka w hodowlane zwierze, kierowane prawami natury – zwierząt … okraszonymi licznymi obrzędami rytualnymi – cywilizacyjno – kult-ur-owymi.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

Świętujecie kłamstwa, aby el-ita mogła żyć w prawdzie, chroniona siłą najemników, tworzących fetysze i naiwność niewolników, co kreuje raj dla el-it w piekle karmy negatywnej.

https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2018/10/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

Te wszystkie pierdoły, opowiadają wam szamani i ich najemnicy oraz wierni niewolnicy, tworzący loże o nazwie – Ruch Nowej Myśli, wprowadzający produkt psychologiczny – zwany New Age.

Świadomość

Bóg personalny, daje nam dostęp do wiedzy, za pomocą dostępu do świadomego snu, który przez wielowymiarową duszę, podaje nam doświadczenia zdobyte, przez inne cząstki naszego bytu.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/02/logika-dualizmu-a-istota-boga-personalnego/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

Sprzedawanie kłamstw, służy tym, którzy z owych kłamstw, czerpią zyski w postacie siły i mocy władzy nad wami.

Żaden matriarchat lub patriarchat, jako siła władzy człowieka nad człowiekiem, nie ma prawa bytu, ponieważ świadomy byt rządzi i ogranicza sam sobie.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/10/swiadomy-sen/

Alegoryczne ideologie, takie jak chłopak – dziewczyna, dojrzała kobieta i dojrzały mężczyzna, i biały/biała, czerwony/czerwona i czarny/czarna baba – starzec, symbolizują w istocie : tryptyk żeński i tryptyk męski (mózg żeński i męski) …

(Bazylika św Piotra, stoi na miejscu dawnej świątyni bogini Kybele – występującej w trzech postaciach, Anna SamoTRZEcia – neolit, Trzy Bety, Trzy Panny, Trzy Kobiety, Trzy Siostry, Hecate, trzy matrony, Ériu, Fódla i Banba, Amun, Ptah i Khnum, Qudshu-Astarte-Anat, Trygłów, Cerberus, Geryon, Zeus – Athena – Appolo …)

Najpierw stworzoną ją – trzech alegorycznych postaciach, następnie dekonstrukcja dała nam dwie kobiety z męskim potomkiem lub boginie z herosem. Następnie równa sobie para – rodzice z dzieckiem lub bogini z bogiem, aby w finale dekonstrukcji – tak zwany bóg, zastapił własną żonę na ołtarzu. I właśnie w taki sposób doszło do zmiany personalnej – matriarchatu w patriarchat … jednak kłamstwo, nadal pozostawało kłamstwem, a najemnicy obu opcji nadal dzielili i dzielą naiwnych niewolników, uczestniczących w tajemniczych rytuałach i obrzędach … korzystnych dla wszystkich opcji hierarchicznych.

Koło życia składające się z 8 fragmentów, stało się kołem zmiennej władzy, tor – wąż, stał się najpierw symbolem bogini – płodności, potem symbolem – Boga życia …

Dekonstrukcja myśli, słowa i działania, doprowadziła człowieka do choroby psychicznej … zmuszającej byt w wiarę w inne byty kreujące się na bogów, ziemskich archontów, idoli i gwiazdy …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

Oświecony człowiek, może jednak w całym tym bagnie odnaleźć drogę ku logicznej powierzchni :

Biały, czerwony (fioletowy,purpurowy) i czarny (granatowy) … to podstawowe kolory wiedzy ukrytej …

Kolor czerwony w masonerii symbolizuje męstwo, kolor biały symbolizuje czystość, natomiast kolor niebieski, jest alegorią sprawiedliwości.

Rozróżnia się stopnie uniwersalne (masoneria błękitna, od 1° do 3°), kapitularne (masoneria czerwona, od 4° do 18°), filozoficzne (masoneria czarna, od 19° do 30°) oraz administracyjne (masoneria biała, od 31° do 33°).

Kolor biały, to narodziny, kolor czerwony, to płodność fizyczna i umysłowa, kolor czarny lub granatowy, to śmierć, która łączy się w karmie negatywnej z życiem (dwie twarze – młoda i stara).

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/11/masonska-symbolika-kolorow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/26/porzadek-powtarzalnej-hierarchii-czyli-bogowie-i-karma-negatywna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/04/ukryty-obraz-prawdy/

Wiecznego koło życia, dotyczy złamania prawa naturalnego, poprzez udział w kręgu prawa natury, co wiąże się z wiecznym procesem życia fizycznego – zniewolonego …

Cykl natury, nie dotyczy bytów oświeconych, które według zasad prawa naturalnego ewoluują duchowo i z tworu, stają się twórcami …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

Odwrócona trójka w dekonstrukcji symbolizuje waginę, podczas gdy w rzeczywistości stykamy się z symbolem ewolucji duchowej / EL-AL – oznaczającej byt, który płodzi umysłem – dobrze żyje według prawa naturalnego, nie płodzi fizycznie i kreuje z ciała – wieczny twór duchowy.

Zwierzęca teza – matriarchat i zwierzęca antyteza – patriarchat, nie mają znaczenia dla bytu oświeconego i świadomego.

Możecie wierzyć w co chcecie, ponieważ tą wiarę w was zaszczepiono od ideologii płci, ciała, seksualności, aż po ideologie egoizmu i władzy człowieka nad człowiekiem.

Jeśli nie potrafisz wykorzystać własnej tożsamości w celu zbudowania własnego samostanowienia i samoograniczenia, na zawsze, pozostaniesz zwierzęciem, skłóconym z innymi zwierzętami i samym sobą …

Prawo natury, zwierząt – prawo stanowione, uzwierzęciło ludzkość, aby siła i kłamstwo panowało nad człowiekiem – stającym się wiecznym kapitałem, kroczącym ścieżka karmy negatywnej …

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/dydymus

Liga Świata

Samostanowienie i Samoograniczenie

Zbiórka na działanie Ligi Świata 2019/20 : https://zrzutka.pl/94z6z8 , https://www.paypal.me/dydymus