Symbolika deszczu, parasola, łuku w aspekcie finału masońskich mistrzostw świata w piłce nożnej

Symbolika deszczu, parasola i łuku w aspekcie finału masońskich mistrzostw świata w piłce nożnej

Wracamy do teatru mistrzostw świata w piłce nożnej i artykułu :

http://czuwajacy.blogspot.com/2018/06/czym-jest-futbol.html

FullSizeRender_7

 

Francja umrze, poprzez multikulturowy rozłam i dzieje się to, na naszych oczach … w kolejnych dramatycznych odsłonach …

W symbolicznych strugach deszczu

Kiedy wśród masonów pojawia się profan – osoba niewtajemniczona, rozprzestrzenia się wśród nich ostrzegawcze sformułowanie : pada deszcz.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/05/katafalk-trumna-i-szkielet-czyli-czego.html

IMG_4546

 

Symbolika sekretnych słów, bierze swój początek od odnowionej w XVIII wieku antycznej tradycji, wytwarzającej dekonstrukcje, za pomocą alegorii słów kluczy.

Specjalistami od gry zwanej wśród masonów – listą ostrzeżeń lub es regnet (pada deszcz) lub il pluie (pada deszcz), są masoni niemieccy i francuscy ….

( Mistrzostwa świata w piłce nożnej, określiły dzisiejszy podział wpływu lóż masońskich w Europie : niemiecka loża przejmuje po Francji role kontrolną, podczas gdy sytuacja we Francji, odciągnie uwagę plebsu od sytuacji politycznej, rozgrywającej się na terenie dalej dekonstruowanych Niemiec. )

IMG_4518

 

W okresie późniejszym – Baron Tschoudy, wprowadził kolejną frazę, ostrzegająca przed pojawieniem się profanów płci żeńskiej : Il neige – pada śnieg …

Historia tajnej symboliki ostrzegawczej

Kiedy masoni zrozumieli, że są podsłuchiwani, podpatrywani, przez inteligentnych profanów (cowan), należało ostrzec współbraci o obecności wśród nich szpiega, za pomocą słów kluczowych – ostrzegawczych – niekiedy wydających się dla profanów – ignorantów – całkowicie wyrwanymi z kontekstu rozmowy …

Russia Soccer WCup France Croatia

 

W czasach pojawienia się radia, wykorzystywano radio zamiast dzwonów, do ogłoszenia konkretnej informacji ostrzegawczej …

Przykładem takiej wiadomości, jest pięć sygnałów lub pięć powtórzeń, które są równoznaczne z wysłaniem pięciu pestek …

Początek

W dawnych czasach, kiedy tajne bractwa, stowarzyszenia … nie były jeszcze podzielone na państwa handlowe, urzędy, kluby, związki … istniało coś takiego, jak kara dla osoby podsłuchującej, polegająca na przetrzymaniu profana przed wejściem w deszczową lub śnieżną pogodę, do momentu, w którym deszcz lub śnieg, nie wpadł danej osobie za kołnierz lub nie zmoczył całkowicie jej ciała i butów …

FullSizeRender_6

 

W przedwczorajszej transmisji zamknięcia mistrzostw świata, widać było, kto jest mistrzem ceremonii, a na kogo pada deszcz … i na kogo spadnie rytualna kara …

https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czy-putin-wciaz-jest-masonem-i.html

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/05/08/francuska-farsa-masonka-vs-iluminat/

Ponieważ, masoni są jednomyślni i zgodni, to od najemników i niewolników zależy, w którym państwie – rozegra się kolejny dramat teatralny …

FullSizeRender_2

 

Na wstęp do owej kary, nie trzeba było długo czekać :

” Radość z wygranej w finale mundialu na ulicach francuskich miast przerodziła się w burdy.

Grupy młodych ludzi atakowały policjantów, plądrowały sklepy i niszczyły samochody. Z Paryża, Lyonu, Nicei czy Tulonu nadsyłane są zdjęcia i filmy, na których widać przerażające obrazki … ”

FullSizeRender

 

Symbolika parasola

Symbolika parasola, odnosi się do opiekuna, któremu służą najemnicy i niewolnicy pochodzący z plebsu …

Pierwotnym opiekunem ziemi, jest łuk nieboskłonu – zwany firmamentem, który – okrywa enklawę ziemi …

W taki sam sposób, parasol chroni człowieka, przed czynnikami naturalnymi, takimi jak deszcz, śnieg czy słońce.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/04/rzeczywistosc-iluzji-czyli-grecka.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2017/04/swiatowy-dzien-ziemi-lub-miedzynarowej.html

IMG_4513

 

Matofora, alegoria, jest tropem łączącym dwie i więcej rzeczy w nierozerwalną całość …

( Przykładem, jest każda zależność tezy i antytezy, tworzonej przez trzecią siłę : https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/tag/trzecia-sila/)

Mądry człowiek, zawsze idzie dalej, od rzeczy do rzeczy, znajdując metonim – łączący dwie rzeczy, takie jak parasol i deszcz / śnieg.

IMG_4514

 

(Metonimia (gr. μετωνυμία metōnymía), inaczej zamiennia – figura retoryczna polegająca na zastąpieniu nazwy jakiegoś przedmiotu lub zjawiska nazwą innego, pozostającego z nim w uchwytnej zależności. Celem może być zwiększenie wyrazistości wypowiedzi lub jej skrótowość.)

Metonim, wskazuje fizyczne połączenie lub logiczną przynależność.

Dlatego mistrz masoński, może połączyć kwadrat, poziom, kompas, czy fartuch … w jedną nierozerwalną całość logiczną … , której nie dostrzeże profan, którego edukacja lustrzana – doprowadziła do ignorancji, względem prawdy i mądrości.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/06/26/nakaz-odbicia-kulturowo-cywilizacyjnego/

IMG_4540

 

Podstawą masońskiego oratorium, jest język wytworzony z metafor, metonimów i alegorii …

Przedwczoraj, mieliśmy prawdziwe masońskie oratorium : deszcz, parasole – łuki, kielich, multikulturowość, walka dwóch masońskich państw najemnych, władanych przez trzecią siłę (flagii składające się z trzech kolorów będących kolorami masonerii : niebieski, biały i czerwony ).

Kolor czerwony w masonerii symbolizuje męstwo silniejszego, natomiast kolor niebieski, jest alegorią sprawiedliwości natury, natomiast kolor biały, symbolizuje czystość …

IMG_4542

 

Dualność – pozwala manipulować otępiały, biernym społeczeństwem, które już dawno dało sobie wejść na głowę, do domu, portfela, życia, w ciało, mózg …

Jakie jest prawdziwe znaczenie tych kolorów, o tym przeczytacie poniżej …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/11/masonska-symbolika-kolorow/

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/07/02/izrael-iluzja-w-utopijnym-swiecie-trzeciej-sily/

IMG_4541

 

Czerwień, jako ogień, niebieski, jako woda, a pomiędzy nimi biel (niekiedy, bywa to kolor żółty) powietrza. Dla przypomnienia zielony, to Gaja.

Ale, czy na pewno kolory te dotyczą żywiołów ?

Otóż flagi państw imperialnych odnoszą się do koloru gwiazd konstelacji Oriona – czerwień, błękit i biel.

IMG_4545

 

Całość wszechświata, opisana jest pięcioma kolorami w następujący sposób według reguły masonerii chrześcijańskiej :

1. Adah (córka Jeftego, z Księgi Sędziów), uosabia wschodnią gwiazdę, Adah jest reprezentowana przez kolor niebieski, oraz miecz i welon (penis i sperma).

Adah, reprezentuje również cnotę posłuszeństwo wobec służby na rzecz sitwy elit.

2. Ruth, to wdowa z Księgi Rut, która również uosabia wschodnią gwiazdę, Ruth jest reprezentowana, przez kolor żółty i snop jęczmienia (prokreacja).

Ruth, reprezentuje także cnotę zasad religijnych jaki został otumaniony plebs .

3. Estera, żona z Księgi Estery, również uosabia wschodnią gwiazdę, Estera jest reprezentowana, przez kolor biały oraz koronę i berło (spółkowanie – wagina i penis).

Estera reprezentuje cnotę lojalności względem sitwy.

4. Marta, siostra Maryi i Łazarza, z Ewangelii Łukasza i Ewangelia św. Jana, również reprezentuje wschodnią gwiazdę, Marta jest reprezentowana, przez kolor zielony i złamaną kolumnę (śmierć).

Marta, reprezentuje cnotę wytrzymałości podczas próby.

5. Electa („wybrana dama” z II Jana), matka. Również reprezentuje wschodnią gwiazdę, Electa jest reprezentowana, przez kolor czerwony i kielich (wagina).

Electa, reprezentuje cnotę wytrzymałości, przed prześladowaniami.

Wschodnia gwiazda – odwrócony do góry nogami pentagram, zamknięty w pięciokąt – reprezentuje siłę matriarchatu …

IMG_4536

 

Masoneria i syjonizm chrześcijański, opiera się na Biblii i gromadzeniu wokół niej wszystkich wyznań religijnych, w celu tworzenia idei multikulturowości, przekształcającej plebs w podzielone grupy społeczne o małej sile wpływu na rządy elity i jej najemników.

Masoneria i syjonizm chrześcijański, posiada obecnie 10 tysięcy mistrzów i pół miliona członków, skupionych w takich organizacjach jak : Order of the Eastern Star, General Grand Chapter, Masonic Fraternity, Phi Omega Pi (ΦΩΠ), Delta Zeta, Omega Epsilon Sigma (ΩΕΣ), Supreme Constellation …

FullSizeRender_4

 

Aby należeć do OES, trzeba być mistrzem masońskim w przypadku mężczyzn lub kobietą będącą żoną, siostrą, matką lub wdową po masonie.

Dlaczego o tym pisze w kontekście mistrzostw świata ? Bowiem większość lóż zwanych klubami piłkarskimi, należy właśnie pod OES.

Czego dowodem jest dzielona symbolika, oparta na kole, pięciokącie, pentagramie i pucharze (kielichu) …

FullSizeRender_1

 

Patrzeć, to znaczy myśleć w sposób wielowymiarowy, dochodząc do sedna rozgrywki, wychodzącej poza ramy boiska, ligi, czy związku …

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
https://pomagam.pl/dydymus
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://pomagam.pl/afd
https://trueshopl.wordpress.com

P.s

Francja z Chorwacją w Rosji, czyli trzy trzykrotności trzech, spójrz na jednolitość barw, symboli … Teza i antyteza tworzona, przez trzecią siłę …