Nie obrażaj miłości – symbolem serca i róży …

Nie obrażaj miłości – symbolem serca i róży, czyli podróż po historii symboli masońskich

” Miecz i nagie serce, reprezentuje w masonerii penisa i pożądanie drugiego ciała. Tłumaczenie zewnętrzne brzmiące następująco : ” Sprawiedliwość znajdzie nas wszędzie, nawet jeśli wasze działania, myśli i słowa są ukryte … ” , oznacza to śmierć, za brak lojalności w miłości braterskiej … ”

14 lutego, dzień chorych psychicznie zwierząt, zdekonstruowanych ludzi, potrzebujących stymulacji seksualnej, aby wyrazić uczucie polegające na wymianie dóbr materialnych i rytualnym handlu ciałem.

Ikonografia serca, jest symbolem damskiego wypiętego tyłka, będącego idolem ludzkiej prokreacji, która jest wynikiem chemicznego amoku, zwierzęcych pragnień oraz handlu wymiennego – nazywanego prostytucją rytualną.

Serce, jako symbol miłości, powstało poprzez dekonstrukcje symbolu Saturna, który jest tą formą skały planetarnej, która wywiera największy wpływ na ludzki popęd.

Tej, dekonstrukcji dokonał Watykan, czyli kasta szamanów, kapłanów i kapłanek, którzy potrzebowali uniwersalnego symbolu miłości, który odbiegałby od wypiętego kobiecego tyłka i otwartego symbolu Saturna.

Dlaczego Saturna ?

Ponieważ sercem ludzkości, było pierwsze słońce ziemi – Saturn, zabite w wojnie ze słońcem.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Stąd symbol serca z wbitym weń nożem. To tragiczne zdarzenie, przejawia się w rytualnym obdarowywaniu Boga słońca, ludzkim sercem, w dosłownym sensie tego czynu.

Każda forma słońca, jest reprezentowana w formie Boga miłości – mężczyzny, łączącego się z antytezą słońca – księżycem – kobietą.

Luperkalia

W starożytnym Rzymie, walentynki nazywane były Luperkalia i odnosiły się do zwierzęcych rytuałów seksualnych.

Święto obchodzone z 14 na 15 lutego, wiąże się z bardzo istotną legendą dla świata elit :

Znaczącą rolę podczas Luperkaliów odgrywał kult Fauna – rzymskiego bóstwa, pół człowieka, pół kozła.

Ze świętem związana była rzymska legenda o Faustulusie, pasterzu, który miał znaleźć bliźniaków w wilczym legowisku i zabrać do swojego domu, gdzie mieli zostać wychowani przez jego żonę, Akkę Laurentię.

Większość nie rozumie, aluzji tego wydarzenia.

Dzieci zrodzone ze zdrady lub łona wynajętej lub zgwałconej kobiety (surogatki), wychowywane były przez zwierzęta, czyli ludzi niższej warstwy społecznej …

Dlaczego ?

Ponieważ, ludzie bez przeszłości, miłości i rodziny, kreują straszną dla swoich wrogów przyszłość na bazie złości, egoizmu, wewnętrznych konfliktów, wszystko to wpajane im było przez ludzi – przybranych rodziców, którzy chcą zachować władze nad plebsem – na wieki.

Dlaczego nie własne dzieci ?

Ponieważ, uczucia nie pozwalają kreować silnego i brutalnego charakteru pozbawionego empatii i altruizmu.

Święto, obchodzono w jaskini Lupercal na Palatynie, gdzie według wierzeń legendarni założyciele Rzymu, bliźniacy Romulus i Remus, byli karmieni przez wilczycę.

Następnie składano ofiary z ludzkich serc, a kapłani nazywani Luperkami (łac. Lupercii, od lupus, ‚wilk’, lupa, ‚wilczyca’), ubrani tylko w skórę świeżo zabitego kozła, obiegali wzgórze Palatynu i uderzali przechodniów rzemieniami (tzw. februa) ze skór zwierząt ofiarnych.

Szczególnie chętnie uderzeniom poddawały się bezdzietne kobiety, co miało gwarantować płodność, a innym napotkanym – oczyszczenie od zmazy i skazy minionego roku.

Praktyki luperków wprowadzać miała do organizmu ludzkiego nowy pierwiastek wzmacniający siły życiowe i twórcze.

Na miejsce Luperkaliów, papież Gelazy ustanowił Święto Oczyszczenia Maryi, (obecnie Święto Ofiarowania Pańskiego).

Wraz z biegiem czasu powoli, aby nie wzbudzić podejrzeń, Luperkalia wróciły pod nazwą Walentynek otoczone symbolami masońskimi.

Serce, jako hermafrodytyczny symbol miłości w ujęciu – panseksualizmu, odnosi się do zjednoczenia seksualnego dowolnych form fizycznych.

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/03/07/panseksualizm-i-szesc-krokow-do-spolecznej-akceptacji-ruchow-lgbtq/

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/poprawnosc-polityczna-dekonstrukcja-i.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/11/27/dekonstrukcja-przez-otwarty-seksualizm/

Ten rytualny obrządek, ma wpływać na rozwój ludzkiego ego i niszczyć idee altruizmu, poprzez powstanie wszystkich współczesnych form dekonstrukcji seksualnej – nazywanej genderyzmem.

To, co dziś jest „nieszkodliwe”, „słodkie”, „niewinne”, „romantyczne” lub pochodzi z najświętszego serca Jezusa … jest idolem prostytucji rytualnej, zdrady, uprowadzeń rytualnych, przemocy seksualnej, panseksualizmu i genderyzmu …

Prostytutkom, nałożnicom, niewolnicom seksualnym … tatuowano symbol serca przebitego strzałom lub płonącego serca …

Zastanów się, nad pewnym faktem, jeśli bóg, jest częścią człowieka, to wszystko, co wydaje się być bogiem, a co przychodzi do niego z zewnątrz, nie jest formą dobra, lecz podszeptem, do realizowania własnego egoizmu, kosztem altruizmu, iluzją, która ma danemu człowiekowi, grupie ludzi – dodać splendoru i chwały …

Serce na dłoni

Symbol serce na dłoni, został zdekonstruowany w czasach współczesnych przez Ann Lee założycielkę masońskiej sekty Shakerów i obecnie hasło związane z tym symbolem brzmi : Ręce do pracy i serce do Boga …

Jednakże wybieg dekonstrukcyjny, nie ima się logice. Przed Shakerami owego symbolu, używał niezależny zakon masoński Odd Fellows, którego znakiem rozpoznawczym było serce na dłoni i trzy połączone pierścienie oznaczające przyjaźń, miłość i prawdę.

Tego samego symbolu, używał mason i protestancki reformator Jan Kelvin.

Jednak prawdziwego znaczenia tego symbolu musimy poszukać jak zwykle w antyku i starożytności …

Serce na dłoni, oznacza władze pana nad niewolnikami : ciało, serce i dusza niewolnika należy do pana i właściciela …

Ideologia przynależności niewolniczej i seksualnej z formy zamkniętej i rytualnej, przerodziła się w otwartą formę iluzoryczną, w której zostały zdekonstruowane formy słowne i działania, jednak myśli, nadal krążą wokół sadomasochistycznej zabawy hierarchicznej …

Dzisiaj na terenie całego świata, odbędą się orgie rytualne, sadomasochistyczne, na których będą widziani księża, kapłani, politycy, biznesmeni, nazywani elitami cywilizacji niewolniczej …

Przestańcie płodzić dzieci z byle kim – mamy dziesiątki tysięcy samotnych matek, przestańcie bawić się, jak zwierzęta bez miłości, odpowiedzialności i poświęcenia, abstrakcyjne dla was pojęcie telegonii i podboju seksualnego przez multikulturowość, już was pokonały, naród umiera w oparach absurdu.

Na portalach randkowych i erotycznych, jest więcej Rosjanek i Ukrainek, niż polek, wykonujących seksualne koła – powrotu na rytualny rynek niewolnictwa seksualnego …

Jeśli myślicie, że stare rytuały już nie istnieją, popatrzcie dookoła siebie … Ukrainki sprowadzono tylko po to, abyście poprzez zwierzęcą nienawiść, płodzili bękarty, które wraz z biegiem czasu, przeleją swoją nienawiść na Polaków, którzy będą podlegali ich władzy, a to prowadzi do otwartej wojny … i jeśli myślicie, że to się nie wydarzy, że to nie ma prawa bytu, to tylko aragancją usypiacie własną ignorancję i strach przed nieznanym.

Z powyższych słów, wiecie już komu dajecie dupy podczas WOŚP … ?!

Więcej o kulcie płodności przeczytacie tutaj :

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/04/wielkanocny-rytua-podnosci.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2017/05/tetrarchia-i-pontifex-maximus-czyli.html

http://www.eioba.pl/a/45t4/wytworzenie-potrzeb-dewiacyjnych

O Seksualizmie illuminackim, przeczytacie tutaj :

https://ligaziemi.wordpress.com/2016/08/16/seksualna-magia-illuminatow-magow-i-rozokrzyzowcow%ef%bb%bf/

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/magia-telegonii.html

A o tym, czym naprawdę, jest miłość, przeczytacie tutaj :

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/10/boski-most-czyli-sztuka-wywazenia.html

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/12/ona-i-on-czyli-miosc-ponad-formy.html

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2017/10/01/rybia-milosc/

https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/05/miosc-i-czowieczenstwo.html

https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/10/miosc-i-symbiont-weza.html

https://panlogika.wordpress.com/2017/12/27/milosc-w-aspekcie-poswiecenia/

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/12/ona-i-on-czyli-miosc-ponad-formy.html

Idzim dalej, w waszych walentynkowych podbojach …

Symbolizm Róży w masonerii

Słowo róża, ma w swoim brzmieniu symboliczny rezonans, bowiem na początku idei tworzenia symbolu znajdują się cechy, reprezentacyjne jego tożsamość.

Następnie symbol nabiera własnego życia intelektualnego, co wyrażone jest, związkiem między symbolicznym znaczeniem i istotą samej rzeczy, która zanika w ludzkiej świadomości, pozostawiając po sobie tylko domysł …

Najpotężniejszymi symbolami, są te symbole, których znaczenie symboliczne i intelektualne, wciąż jest żywe i jasne.

Róża, wyłania się z rodziny Rosa, jej pierwszy motywy artystyczne, pojawił w Chinach 3000 lat temu, pierwsze wzmianki europejskie, pochodzą z Iliady – Homera, gdzie Achilles miał przyozdobioną różami tarcze, natomiast Konfucjusz, twierdził, iż cesarz Chin, posiadał w swej bibliotece 600 książek o uprawie i kulcie róż.

Symbol róży i człowieka

Wczesne róże, miały tylko pięć płatków i były koloru białego.

Starożytni Grecy wierzyli, że róże zmieniły kolor na czerwony, kiedy Wenus goniła się ze swoim kochankiem, Adonisem, i ukuła się palcem o ciernisty krzak.

Według dokumentów chrześcijańskich, krew ukrzyżowanego Chrystusa, przelała się na biały krzew różany rosnący u stóp krzyża.

Prosta struktura wczesnych róż, miała dość duży złocisty środek z pięcioma płatkami, które otwierały się na pełną szerokość.

Ten gatunek nadal jest uprawiany i sprzedawany, jako róże krzewiaste.

Lancaster i York, czyli Tudorowie

Dekonstrukcja róż, nastąpiła za sprawą brytyjskich domów masońskich Lancaster (róża czerwona) i York (róża biała).

Są to rodziny, wchodzące w skład prawdziwego rządu światowego, najwiecej mogą ci, których nie widać.
Kto nie wierzy, niech wpisze w Google Lancaster House lub Lancaster House Symbol.

Złączenie tych dwóch rodzin, powołało do życia dynastie bękartów – Tudorów.

To oni, stworzyli róże w heraldyce, na flagach bojowych i tarczach. Obie rodziny, stworzyły tezę i antytezę pentagramu … wyłaniającego się z białej i czerwonej pięciolistnej róży.

Kiedy Henryk VII, doszedł do władzy pod koniec Wojny Róż w 1485 roku, powołał do życia walczące frakcje tezy i antytezy, łącząc ich czerwone i białe róże.

Symbol Tudorów, jest współczesnym symbolem Anglii i pośrednio symbole zdobytej Polski, znaj dawniej jako Lechia.

Róża pierwotna – pięciolistna, tak, jak i człowiek, składa się z głowy, rąk i nóg, wzrasta, tak, jak i on i umiera, tak, jak każdy z nas.

Hybrydyzacja genetyczna

Krzew róży, daje życie kolejnym pokoleniom, jednak tak, jak i człowiek według masonów, wymaga hybrydyzacji, multikulturowości, aby stare gałęzie, mogły ewoluować za pomocą zewnętrznej linii krwi (surogatka).

Nowoczesne róże, to hybrydowe róże herbaciane, mają bardzo długie, sztywne łodygi; silne, dość duże ciernie; i od 70 do 120 płatków.

Ich serca, które pozostają złote, są całkowicie zakryte przez płatki, aż do końca życia każdego pojedynczego kwiatu. W końcu jednak każda róża otwierają się wystarczająco, aby wystawić swe serce do podziwiania.

( Masoni uważają, że człowiek staje się autorytetem i bogiem, kiedy poprzez idee charytatywności, pokaże swe serce … )

Róże, a właściwie ich esencja, są klasycznym dodatkiem do produkcji prawdziwych, klacznych perfum. To, co zostało przedstawione w filmie : Pachnidło, oparte jest na starożytnej prawdzie, mieszania zapachu róż i zapachu dziewic …

Japońska firma kosmetyczna Shiseido stwierdziła, że zapach róż składa się z 540 różnych, elementów aromatycznych …

Dzieje się tak, ponieważ ponieważ nad różami pracowali przez setki lat różokrzyżowcy, tworząc przeróżne hybrydy genetyczne.

Co ciekawe, zarazy testowane przez alchemików różokrzyżowców, były z łatwością przenoszone na ludzi.

Tylko pierwsze róże krzewiaste, były wolne od chorób genetycznych, tak jak człowiek pozbawiony domieszek krwi innych ludzi, wychowanych w innych warunkach klimatycznych.

Idąc dalej, pierwsze róże krzewiaste, rosły w każdych warunkach klimatycznych, bez potrzeby nawadniania ich korzeni.

Herbaciane hybrydy, wymagają podlewania, nawożenia i wszelkiego rodzaju interwencji chemicznych, aby pozostać wolnym od czarnego miejsca (patogenu grzybiczego) i wytwarzać pozbawione skazy główki kwiatowe.

Dokładnie tak samo musi być hodowany współczesny człowiek, którego jadłospis uzupełniany, jest o chemiczne dodatki spożywcze i farmaceutyczne …

Patogen grzybicze – rak, dotyczy i człowieka i róż.

Prawdziwe róże, kwitną cały rok, podczas gdy hybrydy, dają pokaz tylko w maju lub czerwcu. Pra-róża pachniała słodka i zwodniczo, podczas gdy w hybdrydach, zapach jest ledwo lub wcale niewyczuwalny.

Według masonów w psychice człowieka, zagnieżdżona jest wspólna przeszłość róży, człowieka i drogi związanej z ideą boskości tych dwóch gatunków …

Wspólny pięcioramienny symbol róży i ciała człowieka, krzyżuje nasze gatunki pod względem nie tylko symbolicznym.

Róża, jest ukochanym, pierwotnego symbolem zakonu, Isis, protoplasty ruchów masońskich.

Cleopatra kapłanka kultu ISIS, rozumiała urzekająca moc róż : kiedy spotkała się pierwszy raz z Markiem Antoniuszem, jej sypialnia pokryta była grubym na 15 cali dywanem z płatków róż.

Inna kapłanka kultu ISIS – bogini Lakshmi, została zrodzona z róży złożonej z 108 dużych i 1008 małych płatków.

Płatki róży latają w powietrzu w słynnym obrazie Botticellego „Narodziny Wenus”.

W chrześcijańskiej ikonografii, róża związana jest z Odrodzeniem.

Różokrzyżowcy, posługują się dojrzałą, ale nie w pełni otwartą różą, umieszczoną w centrum krzyża, jako emblemat ich porządku.

W słynnym przemówieniu wygłoszonym 10 maja 1785 r., Hrabia de Cagliostro, założyciel egipskiej masonerii, oświadczył, że Różany Krzyż, jest starożytnym i prawdziwym symbolem Tajemnic. Symboliczne znaczenie róży, zbliża nas jako świętych murarzy.

Lingwiści, już dawno zauważyli, że słowo „róża” – rose, jest anagramem dla Erosa, fizycznego kochania się i przyciągania się przeciwieństw, które dosłownie sprawiają, że świat się kręci dookoła kobiecej waginy i męskiego penisa …

Atrakcyjność seksualna, prowadzi do rozmnażania się gatunku, ale Eros przenosi nas także do innego, nieseksualnego rodzaju miłości, wyrażonej pierwotnie przez Greków i uformowanej przez religię chrześcijańską jako „agape” – co odnosi się do miłości wyższego znaczenia – miłości panseksualnej, braterskiej, homoseksualnej, zoofili, miłości do Boga człowieka …

Skrajne pojmowanie miłości, za pomocą wielkich zdekonstruowanych słów, pcha nas do rynsztoka własnych słabości, których zdekonstruowany organizm, za pomocą ideologii egocentryzmu, nie jest wstanie unieść, ponieważ egocentryzm, zamyka drogę samoograniczeniu popędu, egocentryzmu i zezwierzęcenia …

Kwiat poświęcony Wenus, a więc kobiecym organom płciowym, jest także poświęcony bezpłciowej półbogini – Matce Boskiej … czytamy o tym w tekście : Rosa Mystica.

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/swieta-moc-krwi-menstruacyjnej.html

Każdy masoński nowicjusz, otrzymuje długą, czerwoną róże … W oparach esencji różanej, mistrz mówi do czeladnika :

” Ten kwiat, reprezentuje naszą miłość do brata i siostry, ta róża, wita cię w wielkiej rodzinie rzemiosła … ”

Popatrz – róża, otwiera się w ciągu kilku następnych dni, pod koniec życia ukazuje swe serce, umiera i rozpada się w pył, cykl ten symbolizuje proces samorealizacji, która rozpoczyna się od ceremonii inicjacji masona.

Gdy kandydat ulega przemianom stymulowanym przez „antyczne napoje” – pamięci i zapomnienia, umiera jego stare życie i rodzi się on ponownie, przez wyrzeczenie się nałogów i objęcia cnoty – lojalności wobec innych braci.

Na początku odkryty musi zostać prawdziwy rdzeń jaźni, który jest ukryty przed badaniem za wieloma warstwami ochronnymi – w taki sam sposób róża, chroni swoje serce za pomocą płatków.

Z biegiem czasu, inicjowany odkłada jednak te warstwy ochrony, ponieważ w masonerii obowiązuje imperatyw kategoryczny: po prostu trzeba spojrzeć w swoje własne serce ciemności, aby zlikwidować zło i zastąpić je oślepiającym światłem zaufania .

I dlatego masoneria, jest spójna, a ci którzy zdradzą tajemnice róży i przestaną być lojalni wobec braci i sióstr, przebijani są, różanym cierniem.

Jeśli, pozwolisz się kochać i wciągać w idee otwartej seksualności – panseksualizmu, zatracisz bardzo szybko, możliwość odkrywania duchowych uniesień i będziesz pragną coraz straszniejszych wynaturzeń seksualnych, prowadzących cię od amok, do uzależnienia od seksualnego fanatyzmu, który jest jedyną formą władzy prostych, zagubionych ludzi (widać to na wszystkich portalach) …

Zastanówcie się, co i komu dajecie, co świętujecie, i jakie są rzeczywiste prawdy ukryte w symbolach …

Jeśli, jedynym celem zdekonstruowanej miłości, jest seks i seksualny zysk, to jak nisko upada człowiecza dusza i tożsamość … ?!

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://pomagam.pl/ligaswiata
https://trueshopl.wordpress.com