Światowy dzień ziemi lub międzynarodowy dzień matki ziemi, czyli rytuał ognia

Światowy dzień ziemi lub międzynarodowy dzień matki ziemi (ONZ – 22.IV), czyli okultystyczny rytuał ognia

Każdego roku, 19 kwietnia rozpoczyna się 14 (13 + 1 noc) dniowy rytuał okultystyczny związany z złożenie człowieczeństwa na ołtarzu ofiarny Boga Ognia : Baala vel Molocha vel Nimroda vel Satana, czyli Saturna …

Wszystkie szczegóły znajdziecie w opublikowanym przez nas kalendarzu iluminatów (kalendarz perski) :

19-25 kwietnia – porwania, przygotowania do rytuału (początek 13 dniowego Ucztowania Bestii – popatrzcie na wczorajszy zamach fałszywej flagi we Francji (21.04) sceneria – masoński łuk tryumfalny – symbol drogi słońca między równonocami i karuzela w kształcie symbolu słońca. Inne symboliczne przypadki, czy nie mamy racji : http://ligaswiata.blogspot.com/2017/01/slady-sonia-faszywa-flaga-i-gwiazdy.html )

24 kwietnia – Wigilia św. Marka

25 kwietnia – Grand Climax (Wielki Finał) Rytuał seksualny, rytuał płodności (5 tygodni i jeden dzień po równonocy wiosennej) Złożenie ofiary (kobieta lub dziecko)

26-30 kwietnia – święte dni Beltane

30 kwietnia – Noc Walpurgii – Krwawy rytuał, jeden z najważniejszych sabatów czarownic

1 maja – Beltane Krwawy rytuał i/lub festiwal ognia, dzień powstania Iluminatów, Czarnej Unii (USA), Akt Unii (Powstanie Wielkiej Brytanii), Święto Konwalii, Dzień Ludu, Większość Konstytucji Powstało 1-3 maja, Święto Pracy …

Iluminatii geneza : http://ligaswiata.blogspot.com/2017/02/iluminaci-geneza.html

Iluminatii Kobiety : http://czuwajacy.blogspot.com/2017/03/8-marca-miedzynarodowy-dzien-kobiet-czy.html

Niezwykły 1 Maja : https://pl.m.wikipedia.org/wiki/1_maja

Celtowie : Beltane lub beltaine (irl. Lá Bealtaine, wym. [l̪ˠaː ˈbʲal̪ˠt̪ˠənʲə]; gael. Là Bealltainn, wym. [l̪ˠa: ˈpjaul̪ˠt̪ˠɪɲ]) – święto celtyckie rozpoczynające lato znane też jako ognie Belenosa, lub Cethsamhain, „przeciwko Samhain”.

Odbywało się w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, podczas którego gaszono stare ogniska i rozpalano nowe. Obecnie święto obchodzone jest jako Beltane Fire Festiva.

Ważną postacią części celtyckiego rytuału Beltane poświęconego urodzajności był Wickerman (Wiklinowy pan).

Germanowie : Noc Walpurgi, noc Walpurgii (Walpurga, Walpurgis, Walpurgisnacht, gł. Wałpora, dł. Hoparga) – u dawnych Germanów noc zmarłych, złych duchów.

W Europie najczęściej kojarzona jest jako sabat czarownic odbywający się na górze Brocken w noc z 30 kwietnia na 1 maja, którego obchodom przewodziła bogini śmierci Hel.

(Hel (Hella, Hlle) – w mitologii nordyckiej władczyni krainy zmarłych śmiercią naturalną – Niflheimu (niekiedy utożsamianej z piekłem), personifikacja śmierci, córka boga imieniem Loki i przerażającej olbrzymki Angrbody.

Jej braćmi byli wilk Fenrir i wąż Jormungand. Hel według mitów uległa jedynie częściowemu rozkładowi – zachowała twarz i ciało żywej kobiety, natomiast jej nogi były szkieletem.

Hel bywa też przedstawiana jako osoba, której połowa ciała była ludzkiego koloru, druga przerażała trupią zgniłogranatową barwą.

Siedzibą Hel jest Sleetcold, skąd rządzi duszami zmarłych. Na środku stał stół „głód”, na nim spoczywał nóż „łaknienie”, a wokół krzątały się sługi „leniuch” i „spóźnialska”. Zasiadała na tronie zwanym „Łożem chorych”.

Była boginią bezlitosną – odmówiła uwolnienia ze swego królestwa zabitego na skutek intrygi Lokiego boga Baldura, mimo że jego brat Hermod osobiście udał się do piekieł, aby ją o to prosić.

Hel miała kochanka, boga zimy Ulla, który spędzał z nią kilka miesięcy w roku. Gdy nadejdzie Ragnarok, dusze jej poddanych wyruszą do walki przeciw bogom.

Hel to także pierwotna nazwa piekła w mitologii norweskiej. Dostęp do tej krainy wiedzie przez jaskinię o nazwie Gnipahellir i jest strzeżony przez dwugłowego psa o imieniu Garm.

Najgłębiej umieszczoną częścią tej krainy jest Nastrond, przedstawiany jako kraina poprzecinana rwącymi strumieniami i rozlanym wokół morzem kwasu i jadu, w którym brodzą najgorsi przestępcy, zdrajcy itp.

Tam też mieści się siedziba Nidhogga, potwornego smoka, który zjada korzenie Yggdrasilu, Drzewa Świata.

Od jej imienia pochodzi nazwa piekła w językach germańskich m.in: angielskim (Hell) oraz niemieckim (Hölle)

Piekło (miejsce gdzie uciekli ludzie po oddzieleniu Saturna od Gai) – wieża Babel lub 9 kręgów piekła, to życie w enklawie (odwrócona piramida) zwanej ziemią, która przekłada się na ludzkie piekło bytowania hierarchicznego …. )

Nazwa tego święta pochodzi od świętej Walburgi, która była zakonnicą w Devon (później pomagała świętemu Bonifacemu, który nawracał plemiona germańskie na chrześcijaństwo) i zmarła w 777 roku.

Jest to kolejny aspekt samoofiarowania człowieka na ołtarzu władzy fałszywych bogów, będących częściami sitwy hierarchicznej, która wyżej ceni fizyczność od duchowości i ascendentu duszy ludzkiej.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/04/ego-i-samo-ukrzyzowanie.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/04/wielkanocny-rytua-podnosci.html

Kiedy siła egocentryzmu (tzw: zła) wzrasta poprzez akceptację otaczającej nas iluzji zatopionej w dekonstrukcji wartości, cześć ludzi przyłącza się do rytualnego szaleństwa oddającego ziemie w ręce hierarchicznej sitwy – władców ognia trwającego ziemie i jej zasoby.

Przelewacie własną krew i krew własnych dzieci, ponieważ akceptujecie wojny, wojny ekonomiczne, rewolucje oraz politykę ustrojowo – religijną, będącą ołtarzem ofiarnym, na którym spoczywa całe społeczeństwo świata.

Musicie zrozumieć, że hierarchiczna i piramidalna iluzja teatru okultystycznego, nie jest pokrewna z prawem naturalnym i strukturą poziomą, dostępna do tej pory tylko dla elit.

Dajemy wam logiczny wybór do którego musicie dojść sami …

Święto Ognia w Starej Europie związane było ze zmianami położenia słońca w ciągu roku (masońskie łuki tryumfalne są wszędzie) : środek lata, jesienne i wiosenne zrównanie dnia z nocą, przesilenie zimowe.

Mamy przykłady chrześcijańskiego świętowania w okresie zimowego przesilenia dnia z nocą, jest to niewątpliwie zastąpienie wcześniejszego celebrowania narodzin słońca.

Faktyczne zachowanie tych świąt sugeruje słoneczny początek – porządek. Świętość ognia (słońca) spełnia symboliczną funkcję, ogniskującą się na użyźnianiu i wzroście.

Wierzono dawniej, że palenie plecionego człowieka było połączone z faktyczną ofiarą ludzką.

Palenie Troski, Marzany, Wickermana (Wiklinowegi pana) … , to obrzędy voodoo, związane z Grecką Papirologią Magiczną …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/04/rzeczywistosc-iluzji-czyli-grecka.html

Tradycyjnie palenie ludzkich (lub zwierzęcych) wizerunków ma stworzyć ducha, posłańca – łączyć celebranta z siłą, która zwykle jest poza kontrolą.

Dla dawnych ludzi, energia ognia była łączona ze słońcem, które przynosi zdrowie i wzrost, a palenisko, żywność i gościnność.

Ogień był iskrą życia, która łączyła ludzkie serca z gwiazdami. Dla niektórych ogień to koło otaczającej tarczy strzelniczej, która przekształca się w poszukiwanie wiedzy i potęgi.

Okultyzm, wraz ze wzrostem potęgi władzy i kontroli społecznej, stworzył nowe rodzaje świąt i obrządków religijnych zgodnych z wymyślonym prawem, wykreowaną historią i sztuczną tożsamością jaką wpojono ludom pierwotnym.

Dziś składa się ofiary za pomocą wojen, zamachów i rewolucji …

„Praca” na rzecz ludzkości, to przenośna, która posługują się tajne bractwa w stosunku do sitwy rodzinnej utrzymywanej na koszt społeczny.

Cały system hierarchiczny polega na angażowaniu człowieczeństwa jako siły roboczej.

Jeśli jakikolwiek członek tajnych bractw wpaja wam idee uszlachetniania pojedynczego człowieka i stworzenia powszechnej harmonii, możecie go wyśmiać, ponieważ masoneria … zakłada stopniowe wprowadzanie w tajniki sztuki królewskiej, co nie dotyczy zwykłego człowieka – niewolnika, wykorzystywanego przez hierarchiczną strukturę elit …

Logika to potęga …

Konstytucje i święta oraz prawo stanowione, odebrały wam naturalne prawo do równości i wolności, na rzecz władzy hierarchii nad człowiekiem, dzięki sztuce teatralnej – królewskiej, będącej dziełem filozofów.

Dydymus
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
Akademia Filozoficzna Dydymusa