Trójca, Tesseract i trójca

Trójca, Tesseract i Tryptyk

Trójca, jest metaforą trzech aspektów ludzkiej świadomości: umysłu, ciała i ducha, oraz myśli, emocji i działań.

Aby ułożyć rzeczy w mniej abstrakcyjnej perspektywie, trójca reprezentuje trójjedyny mózg człowieka: mózg gadzi, układ limbiczny i neokortex (kora mózgu)

Tesseract

W tradycji okultystycznej hyperkwadrat lub Tesseract, jest jednym z najbardziej zokultyzowanych symboli świata. Jest to sześcian w sześcianie lub pudełko w pudełku.

(Np. swastyka jest zbiorem czterech nachodzących na siebie kwadratów, logo Słowian – sześć ramion jest przestrzennym kwadratem, gwiazda Dawida …)

Hypercube, symbolizuje materię ograniczoną do trójwymiarowego konstruktu, zatrzymanego w konkretnym ruchu wibracyjnym.

Symbol Tesseractu, związany jest z logami organizacji kontrolujących, takich jak policja, sąd, bankowość czy wojsko.

Symbolika czterowymiarowa została zatopiona w dwu wymiarowej symbolice ostrzegawczej, która nakazuje uległość wobec władzy i zatrzymanie odruchów dążących do złamania prawa i naruszenia prawa elit do wiecznej władzy.

Kontrolując umysł, kontrolujesz ciało, stąd symbolika sześcianu w sześcianie.

Planety stały się bogami, ponieważ kontrolują ludzki umysł za pomocą niewidzialnych wpływów falowych i tak zaczęła działać elita, kontrolując mózg dzięki teatrowi siły, strachu i iluzji.

Święty tryptyk

Polska, USA, Anglia, Francja … Starożytny Egipt i kultura Majów …, wszędzie widoczna jest żywa od tysięcy lat kultura elit, kultura strachu, kult Saturna, który został wtłoczony do umysłu zniewolonych i podporządkowanych ludzi, odgrywających rolę nieświadomego widza lub biernego stada …

Jeśli dostrzegasz gdzieś tryptyk, a dostrzegasz go każdego dnia, dostrzegasz również święty symbol okręgu i symetrii oraz dualizm zwierzęcy będący częścią tryptyku.

Wystarczy tylko podnieść głowę i spojrzeć nad środkowe drzwi.

Nie ma żadnych państw, żadnych religii, jest jedno państwo i jedna religia oraz setki mega obozów pracy, nazywanych ośrodkami lub państwami handlowymi.

Spójrz na tak zwany polski sejm, senat i tak zwany kościół chrześcijański, a zobaczysz symbolikę kultu słońca, saturna, księżyca starej (Ikar) i nowej epoki oraz wenus i marsa.

Święty Tryptyk, widoczny jest w świętych świątyniach iluzji, bowiem świątyniami podrzędnych kapłanów i kapłanek są rządy, urzędy, kościoły, banki, czy sądy …

Mądrość tradycji i tożsamości ludu pierwotnego, została zniszczona i przełożona na władze i kontrole systemu kastowego nad plebsem.

Godzicie się na to, akceptując cywilizacje kontroli i kulturę dekonstrukcji …

Uwierz swoim oczom i odczuciom, jest to teatralna konstrukcji iluzji, której się biernie poddajesz, bojąc się siły teatralnej władzy.

Filozofia Wieczysta

Ta specyficzna nauka władzy, znana jest na całym świecie : lamowie, filozofowie, kapłani, szamani i kapłanki … stworzyli sitwę, za pomocą, której wytworzyli teatr żywych marionetek – najemników którzy torturują, hodują i ćwiczą oraz nauczają ofiary składane na ołtarzach ofiarnych wojny, religii, nauki, postępu i poświęcenia …

Dydymus
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/03/theatron-i-tryptyk-czyli-zycie-zwane.html

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/03/balans-dualizm-przeciwienstwo-i-tryptyk.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Reklamy