Rzeka prawdy i rzeka kłamstw

Rzeka prawdy i rzeka kłamstw

Czerpanie ze źródeł rzeki prawdy lub picie bez umiaru z rzeki kłamstw …

Mądrość i słuszność idei, nie jest zależna od liczebności jej wyznawców, lecz od prawdziwości jej założeń …

Dydymus ’11

W ostatnim czasie dostajemy masę maili w temacie tak zwanej : ” płatnej współpracy ” , polegającej na publikowaniu naszych tekstów na obcych portalach i stronach www.

Nasze teksty, miałyby ukrywać szereg kłamstw i manipulacji, dodając im wiarygodności … Jednocześnie, tego typu portale, rozwalają czytelnikom głowy o ukryte w nurcie rzeki kamienie i spisują naszą pracę na potępienie, ze strony ludzi szukających prawdy w świecie iluzji …

Dopóki rozmawiamy jesteśmy przyjaciółmi, kiedy zdecydowanie odmawiamy, stajemy się zagorzałymi wrogami ludzi, promujących wysublimowane ale ciekawe kłamstwo i sensacyjną dezinformacje podziału, dla własnych celów komercyjnych i zwycięstw ideowych.

Powodem naszych odmów, są błędny popełniane przez większość portali idących za głosem mamona, a nie głosem sumienia, odpowiedzialności i prawdy.

Dążenie do popularności nie usprawiedliwia flirtu z wrogiem i kłamstwem, bieda nie usprawiedliwia porzucenia godności i honoru, a społeczne wymuszanie tak zwanej zaradności, nie zmusza nikogo do mówienia społeczeństwu tego, co to społeczeństwo chce usłyszeć, dla liczby like’ów na fb, czy liczby otwarć na stronie www …

Jeden sprawiedliwy, jest więcej wart, niż miliony głupców i szaleńców …

Zadaniem prawdy jest unikanie poprawności politycznej, autorytetu, władzy, fałszywej pozycji, hierarchii, teatru rzeczywistości, dezinformacji, czy dekonstrukcji … bowiem wszelakie utopijne i fanatyczne idee podziału, prowadzą do kłamstwa i zbrodni na współbratymcach.

Panie i Panowie, możecie wejść do rzeki kłamstw, której nurt sensacji i pozornej atrakcyjności, porwie was do krainy mamona, lub wejść po szyje do rzeki prawdy, która zabierze wam wszystko co macie, prowadząc od depresji i upadku, do siły samostanowienia i samoograniczenia.

Iluzja liczby like’ów i dane statystyczne przestały nas interesować, ktoś kto przeplata kłamstwo i różne formy półprawd i dezinformacji, jest dla nas elementem wiecznego zła dążącego do mamona kosztem prawdy i ludzi …

Zabawa i biznes kreowany kosztem ludzi, mija się z odpowiedzialnością za siebie i społeczeństwo, które prowadzone dzięki zasadom sfabrykowanej wiary i agitacji, umiera pod naciskiem wypaczenia słowa dziedziczonego (dekonstrukcji).

Prawda jest Prawem, autor tworząc, staje się wyznawcom własnego altruizmu lub egocentryzmu, natomiast portale publikujące treści autorów chorych na egocentryzm i zysk, stają się prostytutkami, zależnymi od autorów i czytelników, których zniekształcone umysły chcą więcej i więcej sensacyjnych kłamstw, zamiast prawdy i tak oto dezinformacja prowadząca do konkretnych rozwiązań podziału, zwycięża z prawdą altruizmu.

Tak więc, o żadnej współpracy drodzy państwo nie ma mowy … Bo pieniądz nawet w świecie biedy, nie jest wartością, dla której można sprzedać honor i duszę. Lepiej jest poprosić o wsparcie, niż uzależniać się od ludzi, zmieniających sens naszych słów – obiecadło, w alfabet kodu, prowadzącego do społecznej bezradności, osamotnienia, akceptacji i zgody na działanie systemu.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/12/obiecado.html

Wchodząc między wrony musisz krakać tak jak i one, nawet, gdy jesteś krukiem lub sroką …

I apelujemy do was : jeśli nie umiesz pisać, przestań publikować kłamstwa innych osób bez sprawdzenia zawartych w tekście danych, niosących za sobą podział, idee tezy lub antytezy, dezinformacji i manipulacji.

Zysk na działaniu innych osób, jest formą spekulacji treścią, wykorzystywaną do tworzenia zapotrzebowania na fałszywą i użyteczną półprawdę.

Budowanie „krypto prawdy” za pomocą metod stworzonych przez system, tworzy wieczne koło kłamstwa, kontrolowanego przez licencje i opłaty państwowe, wpychające jej twórców do grona agitatorów systemu.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/02/traktat-o-dezinformacji.html

http://ligaziemi.blogspot.com/2017/03/techniki-manipulacji-i-szesc-regu.html

Korupcja, nie jest zależna od naturalnej chęci przyjmowania korzyści finansowych, lecz od chęci podniesienia swojej rangi i pozycji społecznej, przypinającej osobę do danej sitwy społecznej i tutaj leży siłowy problem wpasowania się jednostki do popularnego nurtu korupcji i idei samouwielbienia oraz kultu gwiazdy …

Taki jest dzisiejszy świat, portale z przedrukami tworzącymi chaos podziału, zarabiają więcej od autorów szerzących prawdę, ponieważ ludzie nie znają wartości słowa rdzennego, opartego na godności i prawdzie ….

Z kłamstwem i półprawdami się walczy, a nie podpisuje z nimi korzystne układy finansowe, bowiem prędzej czy później kłamstwo i dezinformacja wyjdą na jaw, ciągnąć autorów na dno rzeki kłamstw.

Odpowiadam jak zawsze za pomocą otwartego artykułu, aby nie posadzono mnie o spiskowanie za plecami czytelników, mogących wyciągnąć fałszywe wnioski, co do naszej uczciwości, intencji i celowości naszych działań.

Liga Świata
Prawda jest Prawem
Samostanowienie i Samoograniczenie

https://pomagam.pl/LigaSwiata

Reklamy