Zastąpienie kultury i cywilizacji masońskiej, Moralnością Filozoficzną

Zastąpienie kultury i cywilizacji masońskiej, moralnością filozoficzną

Kultura, czyli Kult Ra

Kultura masońska, to efekt zbyt wybujałej fantazji, choroby psychicznej i wiary, a także idei posłuszeństwa i poprawności politycznej, w której zmieniają się tylko mody, trendy i nazwy systemów politycznych, prawnych i religijnych.

Jednak jedno, pozostaje niezmienne – idea samokreującej się władzy, stojącej nad wystraszonym i zniewolonym plebsem.

W ciągu 65 tysięcy lat, rozprowadzono wiele fałszywych idei społecznych, kultów i cywilizacji, za pomocą idei duchowego i fizycznego podniecenia rodzącego się z euforii, strachu i z ludzkiej głupoty …

Bo czy istnieje choć igła logiki w stogu głupoty i ignorancji, czy w idei wykreowanego strachu i poprawności politycznej .?!

Ciekawe ilu z was dojrzało, do zrozumienia fakty, że żadna cywilizacja i kultura poza kulturą i cywilizacją masońską, nigdy nie istniała.!?

Bowiem istnieje tylko ludzkie ego, dążące do hierarchizacji wszystkiego, co można zagarnąć za pomocą różnych form siły i manipulacji.

Ludy kreujące idee równości i wolności opierały się na samostanowieniu, samoograniczeniu, odpowiedzialności i poświeceniu społecznym … , to ma sens, mądrość filozoficzna, ma sens tylko wtedy, gdy ludzie zdadzą sobie sprawę ze swojej wartości i swoich możliwości jako odpowiedzialnego i zjednoczonego społeczeństwa.

Cieszysz się życiem, czy cieszysz się z z własnej głupoty ?!

Większość ludzi przyjmuje świat takim jakim jest, bowiem nikt nie widzi nic złego w istocie prostytuowania się dla dobra swojej pozycji społecznej. ?!

Tylko pojedyncze, mądre jednostki potrafią cieszyć się z umiejętności odrzucenia współczesnego świata z uśmiechem politowania nad głupotą zwierząt, radujących się z antycywilizacji i kulturalnej utopii zniewolonego życia hierarchicznego.

Szkoła i dom oraz praca, oraz różne zajęcia sportowe, rekreacyjne, nie uczą was żadnej kultury, retoryki, czy polemiki, nie mówiąc już o istocie odpowiedzialności i altruistycznego poświecenia, bowiem nie macie o tym zielonego pojęcia.

Żyjąc w iluzorycznym świecie poprawności politycznej, przynależności kastowej, stadnej, posłuszeństwa wobec autorytetu i egocentryzmu, zmuszającego was do kontrolowanego wyścigu szczurów, kultu ciała, posiadania i narzucenia innym swego przewodnictwa wedle zasad idei hierarchicznej …

Rodzicie się i umieracie wedle schematu istnienia, dostarczonego wam przez wykorzystujące was elity …

Wasze życie zostało zaprojektowane, według schematów możliwych rozwiązań, dróg i interakcji, jak ma się to do wolności i wolnego wyboru.?!

Iluzja i utopia, teatr i marionetki, stały się wyznawcami „rzeczywistego życia”, stworzonego na potrzeby elit.

Dowodem tego jest ulica, praca, szkoła, czy internet, w którym króluje głupota, agresja, tchórzostwo, lizusostwo i poprawnie politycznie donos, taki jest gatunek hodowlany, nauczony posłuszeństwa wobec władzy, zwany omyłkowo człowiekiem.

Kolejny raz powtórzę, wolny wybór w świecie hierarchii, oznacza podział i wybór kontrolowany, według zamysłu autora danej sytuacji …

http://samostanowienie.blogspot.com/2017/01/wolna-wola-to-nie-wybor-wybor-to-podzia.html

Każdy szeregowy ksiądz, żołnierz, urzędnik, polityk, policjant … wie tylko tyle, ile potrzebuje do wykonywania swego zawodu, czyli poniżej 1% prawdy, reszta to wiara, strach, posłuszeństwo, poprawność polityczna, zysk i lojalność wobec tej, czy innej kasty i władzy naczelnej oraz użytecznego władzy Boga.

Kwestia szacunku dla człowieka, jest ważniejsza od sztucznego szacunku dla kobiety, czy mężczyzny.

Nagradzacie kobiety za demoralizację, mężczyzn za bierność i pobłażliwość w stosunku do swoich kobiet i rodziny, cenicie kobiety nie za inteligencję, ale za wygląd, umiejetność gotowania, użyteczność seksualną, gotowość do przyjmowania rytuałów religijnych i za łatwość przyjmowania przejawów kulturowych i cywilizacyjnych oraz za sztukę wykorzystania manipulacji, pieniędzy i leków.

Cenicie mężczyzn za zaradność finansową, ale nie za mądrość i miłość, cenicie mężczyznę za sprawność seksualną i wiarę w system tytularny, ekonomiczny oraz społeczny …

Wiwat kult penisa i waginy, który tkwi nawet sporcie (w golfie, futbolu, koszykówki …) … wszędzie penis, stara się trafić spermą do waginy …

Szacunek do kobiety lub mężczyzny, to pozostałość po władzy matriarchatu i patriarchatu, ten ukryty kult waginy lub penisa (Yoni, Yanni), nijak ma się do szacunku wobec istoty człowieczej, niezależnie od jego płci, rasy, czy wyznawanej iluzorycznej religii.

Iluzorycznej religii.?!

Jeśli bóg jest w każdym z nas i otacza nas, to wierzymy w samych siebie w kult jednostki, popadając w manie wielkości i przerost ego nad treścią i tak myśli elita zatrzymując wiedzę i władze dla siebie.

Wykształcenie, nie jest przejawem inteligencji i kultury, lecz umiejętnością podporządkowania się władzy i umiejętności poruszania się po cienkiej lini poprawności politycznej w celu utrzymania prawa do danego poziomu życia, które nie może wykraczać poza standard kłamstwa.

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/13/manipulacja-procesem-nauki/

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

Polemika głupoty oparta na epitecie, jest formą ataku obronnego, niosącego wsparcie dla władzy, religii czy anty tezy myśli waszego adwersarza, bowiem wspieracie tych, którzy mają tzw. autorytet i potrafią się podlizać społecznie, udowadniając, że ich złodziejskie lub przestępcze działania, są dobre dla ciebie, twojej rodziny, dzieci i całego społeczeństwa.

Za tego typu poprawne zachowania dostajecie dyplomy w przedszkolu, świadectwa w szkole, tytułu naukowe, podwyżki oraz stanowiska kapusiów w instytucjach hierarchicznych.

Młodzi lub starzy idioci, którym dano komputery, telefony i odrobine anonimowej odwagi, podszytej zwierzęcymi sprytem, emocjami i sztucznym wykształceniem, tworzą obraz niewolnika, kreującego aurę poprawności politycznej, który nie zauważa ani prawdy, ani faktów, jest za to dobrym sługusem władzy, elit, poprawnie politycznym trollem i umiejącym się „wypowiedzieć”, narzędziem, okazującym wierność władzy według książkowych, stereotypowych i popularnych regułek, świadczących o posiadaniu właściwego światopoglądu, potwierdzającego realność wspieranej tezy i antytezy …

Należy tępić nie tylko wymyślony autorytet władzy, elit, ale również ludzką głupotę, będącą najgroźniejszą chorobą tego świata, bowiem choroba ta zabiera ludziom godność, honor, prawdę, odwagę, równość oraz idąca za równością, wolność …

Liga Świata, wypowiada wojnę nie tylko elitą, tajnym bractwom, czy rożnym formom politycznym i religijnym, ale również poprawnie politycznie zwierzętom, które będziemy spędzać do obór, bowiem tylko wstyd, ośmieszenie i oderwanie od stada, pozwala zagubionym jednostkom na tworzenie rewolucyjnych myśli skupionego na fakcie prawdy.

Moralność Filozoficzna

Kultura i cywilizacja, to twory powtarzające lub omijające błędy na podstawie obserwacji i ciekawości, jednak sztuczność zachowań społecznych, tytularności …, przeradza każdy aspekt życia w niedorzeczną farsę, która pcha wszystko w stronę groteski, demoralizacji, upadku duchowego i zagłady cywilizacyjnej.

Twórcą nie jest ten, który powtarza nauczone, przeczytane lub przeżyte wcześnie przez kogoś innego kreacje schematów poprawności politycznej, lecz ktoś kto tworzy nowe i niepoprawne politycznie treści użyteczne dla niego samego, według zasad i reguł prawa naturalnego.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/04/odkrycie-prawdziwych-podstawowych.html

Dlatego odrzucenie kultury i cywilizacji idei podrabiania zachowań i stereotypów masońskich, jest głównym zadaniem każdego filozofa i mędrca odbierającego własną drogę duchową, według koncepcji moralności filozoficznej.

Kultura społeczna, religijna, polityczna, popularna i filmowa, powstały z myślą o analfabetach, a aktorzy filmowi, polityczni, urzędowi, religijni … ,mają zadanie zajęcia idiotów.

Taka jest kultura i cywilizacja masońska, kultura wielkiego budowniczego, architekta ludzki zachowań, który zebrała wszystkie rytualne zachowania, stereotypy, ludzkie emocje i stworzyła z nich grupę użytecznych stereotypów, którymi posługuje się władza w procesach sterowania plebsem, i którymi posługuje się plebs, wykonując zadania władzy przez strach i ciekawość oraz przyzwyczajenie.

Gdzie w tym wolna wola, równość i wolność.?! Gdzie w tym prawda.?!

Wasz styl życia prowadzi donikąd, co najwyżej do uzależnienia od demoralizacji i zniewolenia, które nie dają wam racjonalnie i logicznie myśleć.

Wartościowych książek nie znajdziesz w księgarniach dla plebsu, czy w internetowym obozie dla głupców, bo tam, znaleść można tylko poprawność polityczną i zmanipulowany obraz iluzorycznej rzeczywistości.

Moralność filozoficzna oparta na prawie naturalnym, może zastąpić kulturę i cywilizacje masońską, za pomocą odrzucenia poprawności politycznej na rzecz odpowiedzialności i pojednania społecznego, wychodzącego przeciw elitarnym utopiom, w celu uzyskania idei samostanowienia, samoograniczenia i dobra oraz dobrobytu społecznego.

Kultura, czyli kult Ra ( słońca i Saturna – słońca arktycznego ), to standaryzacja życia na potrzeby religijnego i rytualnego stylu życia elit, kapłanów kultu śmierci, kosztem zniewolonych mas społecznych, zamkniętych w obozach poprawności politycznej, będacej wiarą w siłę, moc i władze elit.

Zacznijmy od tego, czym różni się życie od matrycy telewizora, tabletu czy smartphone’a.?!

Przypatrz się pojedynczym pikselom, to one tworzą sztuczny uzależniający was świat mediów i technologii.

A teraz spójrz na prawdę o człowieku, składasz się z atomów, których łączna objętość nie jest większa od kostki do gry, atomy na matrycy życia – przestrzeni pomiędzy atomowej – łącza się ze sobą tworząc relacje i interakcje.

I gdyby nie mózg, bóg, symbiont szyszynki, światło i nerw wzrokowy, nie istniałaby iluzoryczny świat postrzegalny jako realne wyobrażenie waszych doświadczeń, zdobywanych na potrzebę szyszynki ewoluujące po waszej tzw : śmierci, w stan ascendentny.

Wierzysz w Świetego Mikołaja, więc dostaniesz prezent, wierzysz w rząd, bo ktoś musi rządzić twoim światem, wierzysz w lekarza, bo może dać ci coś co spowoduje, że nie odczujesz bólu…

Wasza kultura, religia i cywilizacja, to wirus genetyczny, przenoszący się pomiędzy osobami (matka – potomstwo) wyciągniętymi w nurt wiary, jest to transmisja horyzontalna (osobnik – osobnik, bezpośrednia lub pośrednia (trzeci osobnik – wektor)) i wertykalna (matka-dziecko) …

Proponujemy wam mądrość i moralność filozoficzną, zamiast kultury i cywilizacji pasożytniczej, w której elity czerpią egoistyczny zysk fizyczny, energetyczny, duchowy i mentalny z plebsu.

Proponujemy wam odpowiedzialność zamiast technik manipulacji i użytecznych konstrukcji społecznych …

Wszystko zależne jest od waszej wolnej woli …

Nie dajcie się łowić jak ryby, unikajcie sieci i rybaków, nie bądźcie owieczkami ofiarnymi, parafianami oraz wyborcami …

Bądźcie wolni …

Liga Świata
Dydymus
Samostanowienie i Samoograniczenie

Reklamy