Reguły dla radykałów 

Reguły dla Radykałów

Saul Alinsky (Frankfurcka Szkoła Filozofii), masoński mentor Hillary Clinton oraz Baraca Obamy.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/rewolucja-deprawacji-kobiet-i-modziezy.html

Kult Saturna (dla was, to tzw kult Szatana)

” Pierwszym znanym nam człowiekiem, który zbuntował się przeciwko „równości” społeczne był Lucyfer, który był tak skuteczny w swych działaniach, że dziś hierarchia ma własne królestwo zbudowane na strachu społecznym. 

Lucyfer, to istota, która poprzez swą inteligencje, siłę i powszechnie szerzony strach, pociągła kapłanów (bractwa Saturna – zaprzysiężonych), w stronę tajnego bractwa, strzegącego prawdy o ucieczce człowieka z gai, do wnętrza ziemi … ”

Ten sam przekaz funduje nam Tora :

” Panie mądry (Lech) dojdź do własnej jaźni, idź aby poznać siebie, jesteś panem siebie, myśl za siebie samego.

Abraham (Pan – Lech) jest sam swoim pasterzem, i panem tych którzy, są zbyt leniwi i zbyt wygodni do samodzielnego myślenia i do bycia własnym sędziom, więc muszą przestrzegać praw osób trzecich …

Ich niewykształcone zmysły, nigdy nie dojrzą prawdziwego świata, więc on i ona, mają prawo rządzić nimi przez nakaz wewnętrznego prawa.

Spacer w ukryciu. Jej i jego czyny, nie są pod wpływem aprobaty lub dezaprobaty osób nie mających prawa do kontrolowane swego umysłu.

To tajemnica królów, sekretny klucza rozsądku, dzięki któremu możesz rozsądnie ocenić własną mądrość, tak jak uczynił to król Salomon. Oto klucze Salomona ש א מ.

Pierwszym obowiązkiem wolnej istoty na tej planecie, jest zakwestionowanie autorytetu.

A ci, którzy mówią i których słuchają, tworzą prawo wiedzy, poprzez bezmyślny szacunku dla ich władzy. Jest to największy wróg prawdy.

Głupiec wierzy w instytucje (urzędy), tworząc największego wroga prawdy. Nikt nie kwestionuje nauki, matematyki, tysięcy pokornych organów oprócz jednego osobnika, która ma własne zdanie, myśli za siebie, i reguluje samego siebie.

To wolnomyśliciel, który korzysta z ciał i umysłów, bez uprzedzeń i bez obaw, bo rozumie rzeczy, które kolidują z własnymi celami, przywilejami i przekonaniami.

Ten stan umysłu nie jest powszechny, ale jest on niezbędny do prawidłowego, wolnego myślenia, które jest całą prawdą i tylko prawdą.

Coś co się nie udało na własnej drodze, jest lepsze niż pomyłka na cudzej drodze. Własna doskonałość myśli, jest doskonałością duszy, a doskonałość duszy jest zrozumieniem בינה dla mężczyzny lub kobiety, którzy są świadomie oddani אלוהים i własnej boskości, to wszystko zależne jest od ciebie, aby oddzielić słabość od siły, mądry sędzia musi każdą z tych rzeczy zakosztować.

Prawdy nie znajdziesz w pracy, ani w antytezie, znajdziesz ją w osobistej tezie. Słaby umysł pozwoli abyś dla niego zbudował tezę, antytezę i syntezę wiecznej otaczającej go władzy.

Więc nie bądź drugorzędnym umysłem, który jest szczęśliwy tylko wtedy kiedy myśli o mniejszości. Umysł pierwszej klasy jest szczęśliwy kiedy myśli o nim większość.

Głupcy maja zwyczaj wierzyć, że wszystko, napisane przez znanego autora jest godne podziwu… ”

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/wygnani-sowianie-grupa-brahm-i-grupa.html

Kim był Saul Alinsky ?

Saul Alinsky, był jednym z wielkich masońskich agitatorów lewicowych w Stanach Zjednoczonych, w latach 1950 – 1970. 

W 1971 roku, wydał on swoje ostatnie dzieło : Reguły dla Radykałów. 

” Pamiętajmy, aby uczcić tego, który był pierwszym radykałem, i którego czczą legendy, mitologie i historie. Dziś już nikt nie wie, gdzie kończy się mitologia, a zaczyna historia. ” 

Słowa te wypowiedział bohater, mentor i mistrz Hilary Clinton, mason Saul Alinsky.

Saturn, rozpoczynając wojnę ze słońcem, opuścił orbitę ziemi i doprowadził do kosmicznej katastrofy.

Kapłan o imieniu Lucyfer, postanowił że nie będzie służył i chronił ludziom, ale to ludzie będą służyli i broni jego, przed samymi sobą. 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Lucyfer, jako pierwszy „wielki radykał” i tyran, stworzył nowy system walki. 

Saul Alinsky, mentor Hillary Clinton

Połączenie pomiędzy Hillary Clinton i Saulem Alinskym, jest dość przejrzyste i łatwe do wyśledzenia. 

Hillary Clinton, napisała swoją pracę licencjata na Wellesley College, której tematem był mason i okultysta Saul Alinsky. Przy okazji tworzenia pracy licencjackiej, Hilary przeprowadziła ze swoim idolem nawet wywiad.

Alinsky, według Hilary Clinton, to „przekonująca osobowość” obdarzona „wyjątkowym urokiem”.

Pracę tą znalazł dziennikarz NBC, Bill Dedman z NBC, w 2007 roku. Rozmowa Clinton – Alinsky, została przeprowadzona w 1969 roku, na terenie uniwersytetu Wellesley.

Fascynacje Hilary osobą Alinskyego, potwierdza również znany neurochirurg Ben Carson, który był kandydatem republikanów w prawyborach.

Hillary Clinton, w wydanej w 2003 roku, swojej książce pisze :

” Punktem zwrotnym w moim życiu była oferta pracy, jaka dostałam rok po studiach od samego Alinsky’ego. ”

Hilary poszła jednak na studia prawnicze, utrzymując dziwną relacje z człowiekiem, który w niektórych kręgach, uchodził za następcę Aleistera Crowleya. 

Reguły dla Radykałów :

Poniżej, kluczowe rozdziały doktryny Alinsky’ego.

1. Zdrowie – konieczne jest kontrolowanie ludzi w zakresie zdrowia.

2. Ubóstwo – zalecane jest zwiększenie poziomu ubóstwa w jak największym stopniu. Biedni ludzie są łatwiejsi do kontrolowania i nie mogą walczyć i wygrać, jesteśmy tymi, którzy kontrolują i wygrywają, dając im wszystko, czego ci biedacy potrzebują do życia.

3. Zadłużenie – należy zwiększyć długi do niebezpiecznego poziomu. W ten sposób, można podnieść także opłaty, dzięki czemu zwiększymy role ubóstwa w procesie kontroli.

4. Kontrola zbrojeń – wyeliminowanie prawa ludzi do posiadania broni i obrony. W ten sposób, można poprzez następne kroki utworzyć państwo policyjne, które będzie kontrolowało rozbrojoną populacje.

5. Bogaci – przejmą kontrolę nad każdym aspektem życia biedoty: jedzenie, mieszkanie i dochody będą zależne od elit. 

6. Edukacja – przejmij kontrolę nad tym, co ludzie czytają i nad tym czego ludzie słuchają i co ludzie oglądają. Przejmij kontrolę nad tym, czego uczą się dzieci w szkole.

7. Religia – usunięcie wiary w Boga poprzez religie, politykę i urzędy, pozwoli usunąć ją także ze szkół.

8. Walka klasowa – podzieli ludzi na wiele małych walczących z sobą grup, podziel ludzi na biednych i bogatych, tak aby jedni nienawidzili drugich. W ten sposób, można tworzyć coraz większe kontrolowane niezadowolenie, biednych poprzez nienawiść wykorzystywać w wojnach, a bogatych czynić jeszcze bogatszymi.

Jest to oczywiście ciekawa interpretacja terroryzmu zawartego w 

” Protokołach Mędrców Syjonu „.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

Saul Alinsky – „12 zasad dla radykałów.”

Oto pełna lista reguł opracowanych przez Alinsky’ego na podstawie wyżej wymienionych protokołów. Znajdziesz je w polityce i geopolityce, wszystkich państw handlowych.

Pamiętaj działając w nocy nie masz cienia, cień kontroluje za dnia tych, których urzekł fałszywy blask słońca i złota.

Zasada 1: 

Władza, posiada nie tylko to, co masz, ale również to, co wydaje się jej wrogom, że ona posiada.

Moc pochodzi z dwóch głównych źródeł – pieniędzy i ludzi. 

Ci, którzy nie mają żadnej władzy, ale jej rozpaczliwie pragną, potrzebują do swego wzrostu, ciał i krwi, tych których można wykorzystać. 

Są dwie rzeczy, na które zawsze znajdzie się duża podaż, są to rządy i korporacje. Ponieważ przyciągają one ludzi fałszywymi argumentami ekonomicznymi.

Jednym słowem : stwórz kata i ofiarę, jeden i drugi, będzie akceptował swoją role.

Zasada nr 2: 

Nigdy nie mów tego co wiesz, dziel się swoją wiedza tylko z najbliższa rodziną i najbliższymi współpracownikami, ale nigdy nie dziel się wiedzą z ludźmi. 

Rezultatem będzie dezorientacja, lęk i odwrót oraz spór społeczny. 

Stan bezpieczeństwa dla każdej linii bazowej (tezy i antytezy) jest konieczny. 

Twórz wolne rodniki – myśli na wskórać fałszywe i nie powiązane z żadnym problemem. Manipuluj poprzez marionetki, które nieświadome swojej roli i sytuacji ludzi oraz państwa będę kreować podział i chaos myśląc o swojej pozycji i zyskach.

Zasada 3: 

O ile to możliwe, należy dyskredytować doświadczenie wroga.

Znajdź sposoby, aby zwiększyć poczucie braku bezpieczeństwa, kreując lęk i niepewność. 

Kreuj sensacje i podział poprzez nieistotne tematy, zmuszaj ludzi aby zajęli się nieistotnymi tematami, abyś mógł robić w spokoju to co chcesz.

Zasada 4: 

Kreuj nieistniejącego wroga, aby w pełni przestrzegać własnych zasad.

Twórz bezsensowne reguły potwierdzające twoje zasady. Jeśli stworzysz np : regułę 30 tysięcy interpelacji, wykażesz swoją aktywność, a ilość bezsensownych dyskusji, pozwoli na wprowadzenia tego co zostało ukryte w natłoku dokumentów. 

Twoje reguły, wykazują twoją aktywność i całkowitą bierność fałszywego wroga (antytezy), dzięki czemu potwierdzona zostaje zasada potrzeby istnienia władzy i dyskursu politycznego.

Wiarygodność i reputacja zostaną zachowane, poprzez obronę własnych wartości i standardów. 

Zasada 5: 

Ośmieszenie, jest najpotężniejszą bronią człowieka. Nie ma przed nią obrony. 

Nieracjonalne, jest skuteczne. To irytujące narzędzie nacisku, zmusza przeciwnika do brutalności, okrucieństwa, gniewu i strachu. 

Zasada 6: 

Wykreuj dobrego lidera dla swoich ludzi i części społeczeństwa.

Marionetki będą robić wszystko dla swojego Boga, bez konieczności ich popychania i zmuszania.

Dzięki temu w kolejnym etapie gry, marionetki będę same przychodzić i wykazywać się dla swojego Boga, traktując innych ludzi, jak użyteczne rzeczy, które można zniszczyć, poświecić dla wyższej idei, jaką jest ich profesjonalizm i kariera.

Hodowla radykalnych działaczy i urzędników, nie różni się od hodowli innych ludzi, grających w grę : niszczę tego kogo nie lubię i kocham tego, kto wraz ze mną atakuje wszystkich tych, którzy wykazują podobną „wrażliwość polityczną” …

Zasada 7: 

Taktyka polityczna i religijna, trwająca odpowiednią ilość czasu, staje się narkotykiem, opium dla mas.

Taktyka – nie pozwól im się nudzić. Twórz nowych zaangażowanych reorganizatorów, entuzjastycznie podchodzących do nieświadomej dezinformacji i podziału społecznego.

Zasada 8: 

Wywieraj presję. Nigdy nie pozwól aby szeregi armii twoich marionetek rozluźniły swoje szeregi.

Próbuj nowych rzeczy, aby utrzymać równowagę opozycji. Zmieniaj podejście to tematu, opozycja musi być tezą lub antytezą problemu.

Atak, atak, atak na społeczeństwo musi następować ze wszystkich stron, nie daj się społeczeństwu organizować, lecz dziel ich myśli i przekonania. 

Nie pozwól też na żadne przegrupowania, ponieważ przegrupowanie, może doprowadzić do odzyskania równowagi i stworzenia nowej strategii.

Zasada 9: 

Groźba, jest zazwyczaj bardziej przerażająca, niż dokonane czyny.

Wyobraźnia i ego, mogą wymyślić więcej, niż fizyczna konsekwencja danego działania.

Realne jest to, co wydaje nam się ze spostrzegamy. Duże organizacje zawsze przegotowują kilka scenariuszy, te naprawdę realne i wykonywane, przekraczają możliwości wyobrażenia sobie tego przez zwykłego człowieka. 

Dzięki temu marionetki partyjne jak i otaczający je tłum fanów, zużyją mnóstwo czasu i energii na zrozumienie prawdziwej istoty rzeczy. Zbiorowej jak i indywidualne wnioski, są dalekie od rzeczywistości.  

Te wszystkie ludzkie fantazje, obracają się wokół wykreowanych narracji zatruwających ludzkie umysły, a to prowadzi zawsze do demoralizacji społecznej. 

Ważna rolę odgrywają tutaj pogłoski i plotki rozpuszczane w kręgach tezy i antytezy. 

Zasada 10: 

Jeśli wykreujesz silnie negatywną kampanię i przeciągniesz ją w czasie na odpowiedni długi czas, zniszczysz każdy opór, z korzyścią dla siebie poprzez zepchnięcie niepożądanej kwestii w niebyt społeczny.

Ignorancja i obojętność, w walce ze zmęczonym tłumem. 

Przemoc ze strony opozycji, może dać porządane skutki ponieważ opinia publiczna będzie sympatyzowała z najsłabszym lub „niesłusznie” osądzonym. 

Tą taktykę zawsze wykorzystują tzw: ruchy społeczne, partie tworzące ruchy społeczne i związki społeczne oraz zawodowe.

Nawet wykreowanie małej demonstracji, przy silnym udziale marketingu szeptanego i poprzez wsparcie mediów, dają niesamowite skutki. Widać to po komunizmie i socjalizmie, które zmieniły doktrynę na demokratyczną będąca tylko antytezą tego, czego zmienić nie można – hierarchii. 

Zasada 11: 

Ceną udanego ataku jest potrzeba skonstruowania alternatywy (antytezy) naszego działania.

Nie wolno dopuścić wroga do zbierania punktów, ponieważ zostaniesz złapany na fakcie braku umiejętności rozwiązania problemu, którego jesteś autorem.

Nigdy nie wygrasz, jeśli nie jesteś częścią danego rozwiązania. 

Organizacja musi tworzyć swój ład, a jej strategia ma zapewnić i utrzymać miejsce decyzyjne przy stole dla tezy i antytezy ładu. 

Teza i antyteza, zawsze tworzą kompromis w kwestiach kontroli społecznej i są dalekie od kompromisu w kwestiach nie wnoszących nic poza podziałem społecznym.  

Zasada 12: 

Wybierz cel, napraw go, spersonalizuj, spolaryzuj oraz spopularyzuj go …

Każdy prawdziwy cel twojego działania, musi być wyizolowany od publicznej sympatii.  

Pozwól aby atakowano ludzi, a nie instytucje, ludzi jest łatwiej zranić niż instytucje. 

Coś co jest okrutne, jest też bardzo skuteczne i odciąga oczy ciekawskich od celu twoich działań.

Bezpośrednia krytyka i ośmieszenie są bardzo wydajnymi narzędziami walki dostosowanymi do ego podłapującego to tłumu.

Dydymus

Liga Świata

http://manipulanci.wordpress.com 

Reklamy